#35 Zdeněk Kamenář
Brankář Neregistrovaný - Amatér
#35 Zdeněk Kamenář, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
32 S, 87,5%Kariéra
21Sezón
12Čistých kont
4,29PR
379Zápasy
- Vítěz ZAMHL 07/08 - WhiteStar Vizovice
- Vítěz ZAMHL 08/09 - HC Napajedla
- Vítěz ZAMHL 09/10 - B.U.M. Otrokovice
- Vítěz ZAMHL 10/11 - PSVS Napajedla
4
- Druhé místo ZAMHL 09/10 - PSVS Napajedla
- Druhé místo ZAMHL 11/12 - Březnice
- Druhé místo ZHOL 09/10 - Zdema Vikings
- Druhé místo ZHOL 10/11 - Zdema Vikings
- Druhé místo ZHOL 11/12 - Zdema Vikings
5
- Třetí místo ZAMHL 24/25 - SKA Napajedla
- Třetí místo ZAMHL 06/07 - Baťovka Zlín
- Třetí místo ZAMHL 07/08 - Metropol Podkopná Lhota
- Třetí místo ZAMHL 10/11 - B.U.M. Otrokovice
- Třetí místo ZAMHL 11/12 - PSVS Napajedla
5
- Nejlepší brankář ZAMHL 08/09
- Nejlepší brankář ZAMHL 09/10
- Nejlepší brankář ZAMHL 10/11
3
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 07/08 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
2 | 160 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | Baťovka ZlínBAT |
11 | 880 | 41 | - | - | 3,73 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | WhiteStar VizoviceVIZ |
1 | 80 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | HC NapajedlaHCN |
2 | 160 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | Metropol Podkopná LhotaMPL |
3 | 240 | 11 | - | - | 3,67 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | Baťovka ZlínBAT |
1 | 80 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | HC NapajedlaHCN |
1 | 80 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | Baťovka ZlínBAT |
19 | 1520 | 49 | - | - | 2,58 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 80 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| ZAMHL, 08/09 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 160 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 80 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | Baťovka ZlínBAT |
25 | 2000 | 74 | - | - | 2,96 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | Rudí kohouti ZlínKOH |
5 | 400 | 21 | - | - | 4,2 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | WhiteStar VizoviceVIZ |
1 | 80 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 80 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | PSVS NapajedlaHCN |
2 | 159 | 1 | - | - | 0,5 | 0 |
| ZHOL, 09/10 | Zdema VikingsZDE |
19 | 1520 | 61 | - | - | 3,21 | 1 |
| ZAMHL, 10/11 | Baťovka ZlínBAT |
27 | 2160 | 96 | - | - | 3,56 | 3 |
| ZAMHL, 10/11 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
4 | 320 | 8 | - | - | 2 | 1 |
| ZAMHL, 10/11 | PSVS NapajedlaHCN |
4 | 320 | 9 | - | - | 2,25 | 0 |
| ZAMHL, 10/11 | K.A.S. NapajedlaKAS |
2 | 160 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| ZAMHL, 10/11 | BřezniceBRE |
1 | 80 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| ZHOL, 10/11 | Zdema VikingsZDE |
21 | 1680 | 75 | - | - | 3,57 | 1 |
| ZHOL, 10/11 | HC Hamag ZlínHAM |
1 | 80 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| ZAMHL, 11/12 | Baťovka ZlínBAT |
24 | 1920 | 118 | - | - | 4,92 | 0 |
| ZAMHL, 11/12 | BřezniceBRE |
8 | 640 | 20 | - | - | 2,5 | 1 |
| ZAMHL, 11/12 | PSVS NapajedlaHCN |
3 | 240 | 7 | - | - | 2,33 | 0 |
| ZAMHL, 11/12 | Sharks MalenoviceSHA |
3 | 240 | 20 | - | - | 6,67 | 0 |
| ZAMHL, 11/12 | Rudí kohouti ZlínKOH |
1 | 80 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| ZHOL, 11/12 | Zdema VikingsZDE |
12 | 960 | 61 | - | - | 5,08 | 0 |
| ZAMHL, 12/13 | Baťovka ZlínBAT |
21 | 1680 | 116 | - | - | 5,52 | 0 |
| ZHOL, 12/13 | Zdema VikingsZDE |
1 | 60 | 12 | - | - | 12 | 0 |
| ZAMHL, 13/14 | Baťovka ZlínBAT |
25 | 1970 | 119 | - | - | 4,76 | 1 |
| ZAMHL, 14/15 | Baťovka ZlínBAT |
24 | 1920 | 112 | - | - | 4,67 | 0 |
| ZAMHL, 15/16 | Baťovka ZlínBAT |
23 | 1150 | 102 | - | - | 4,43 | 1 |
| ZAMHL, 16/17 | Baťovka ZlínBAT |
18 | 900 | 96 | - | - | 5,33 | 1 |
| ZAMHL, 17/18 | Baťovka ZlínBAT |
9 | 450 | 45 | 247 | 84,59 | 5 | 0 |
| ZAMHL, 18/19 | Baťovka ZlínBAT |
21 | 1050 | 112 | 555 | 83,21 | 5,33 | 0 |
| ZAMHL, 19/20 | Baťovka ZlínBAT |
18 | 900 | 104 | 594 | 85,10 | 5,78 | 0 |
| ZAMHL, 20/21 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 105 | 8 | 58 | 87,88 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 21/22 | Baťovka ZlínBAT |
4 | 200 | 26 | 185 | 87,68 | 6,5 | 0 |
| ZAMHL, 22/23 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 100 | 17 | 46 | 73,02 | 8,5 | 0 |
| ZAMHL, 23/24 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 100 | 16 | 70 | 81,40 | 8 | 0 |
| ZAMHL, 24/25 | SKA NapajedlaSKA |
1 | 50 | 4 | 28 | 87,50 | 4 | 0 |
| Celkem | 379 | 27274 | 1626 | 1783 | 84,30 | 4,29 | 12 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAMHL, 07/08 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
2 | 160 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | Baťovka ZlínBAT |
11 | 880 | 41 | - | - | 3,73 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | WhiteStar VizoviceVIZ |
1 | 80 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | HC NapajedlaHCN |
2 | 160 | 17 | - | - | 8,5 | 0 |
| ZAMHL, 07/08 | Metropol Podkopná LhotaMPL |
3 | 240 | 11 | - | - | 3,67 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | Baťovka ZlínBAT |
1 | 80 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | HC NapajedlaHCN |
1 | 80 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | Baťovka ZlínBAT |
19 | 1520 | 49 | - | - | 2,58 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 80 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| ZAMHL, 08/09 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 160 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| ZAMHL, 08/09 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 80 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | Baťovka ZlínBAT |
25 | 2000 | 74 | - | - | 2,96 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | Rudí kohouti ZlínKOH |
5 | 400 | 21 | - | - | 4,2 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | WhiteStar VizoviceVIZ |
1 | 80 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
1 | 80 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| ZAMHL, 09/10 | PSVS NapajedlaHCN |
2 | 159 | 1 | - | - | 0,5 | 0 |
| ZAMHL, 10/11 | Baťovka ZlínBAT |
27 | 2160 | 96 | - | - | 3,56 | 3 |
| ZAMHL, 10/11 | B.U.M. OtrokoviceBUM |
4 | 320 | 8 | - | - | 2 | 1 |
| ZAMHL, 10/11 | PSVS NapajedlaHCN |
4 | 320 | 9 | - | - | 2,25 | 0 |
| ZAMHL, 10/11 | K.A.S. NapajedlaKAS |
2 | 160 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| ZAMHL, 10/11 | BřezniceBRE |
1 | 80 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| ZAMHL, 11/12 | Baťovka ZlínBAT |
24 | 1920 | 118 | - | - | 4,92 | 0 |
| ZAMHL, 11/12 | BřezniceBRE |
8 | 640 | 20 | - | - | 2,5 | 1 |
| ZAMHL, 11/12 | PSVS NapajedlaHCN |
3 | 240 | 7 | - | - | 2,33 | 0 |
| ZAMHL, 11/12 | Sharks MalenoviceSHA |
3 | 240 | 20 | - | - | 6,67 | 0 |
| ZAMHL, 11/12 | Rudí kohouti ZlínKOH |
1 | 80 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| ZAMHL, 12/13 | Baťovka ZlínBAT |
21 | 1680 | 116 | - | - | 5,52 | 0 |
| ZAMHL, 13/14 | Baťovka ZlínBAT |
25 | 1970 | 119 | - | - | 4,76 | 1 |
| ZAMHL, 14/15 | Baťovka ZlínBAT |
24 | 1920 | 112 | - | - | 4,67 | 0 |
| ZAMHL, 15/16 | Baťovka ZlínBAT |
23 | 1150 | 102 | - | - | 4,43 | 1 |
| ZAMHL, 16/17 | Baťovka ZlínBAT |
18 | 900 | 96 | - | - | 5,33 | 1 |
| ZAMHL, 17/18 | Baťovka ZlínBAT |
9 | 450 | 45 | 247 | 84,59 | 5 | 0 |
| ZAMHL, 18/19 | Baťovka ZlínBAT |
21 | 1050 | 112 | 555 | 83,21 | 5,33 | 0 |
| ZAMHL, 19/20 | Baťovka ZlínBAT |
18 | 900 | 104 | 594 | 85,10 | 5,78 | 0 |
| ZAMHL, 20/21 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 105 | 8 | 58 | 87,88 | 4 | 0 |
| ZAMHL, 21/22 | Baťovka ZlínBAT |
4 | 200 | 26 | 185 | 87,68 | 6,5 | 0 |
| ZAMHL, 22/23 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 100 | 17 | 46 | 73,02 | 8,5 | 0 |
| ZAMHL, 23/24 | Baťovka ZlínBAT |
2 | 100 | 16 | 70 | 81,40 | 8 | 0 |
| ZAMHL, 24/25 | SKA NapajedlaSKA |
1 | 50 | 4 | 28 | 87,50 | 4 | 0 |
| Celkem | 325 | 22974 | 1414 | 1783 | 84,30 | 4,35 | 10 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZHOL, 09/10 | Zdema VikingsZDE |
19 | 1520 | 61 | - | - | 3,21 | 1 |
| ZHOL, 10/11 | Zdema VikingsZDE |
21 | 1680 | 75 | - | - | 3,57 | 1 |
| ZHOL, 10/11 | HC Hamag ZlínHAM |
1 | 80 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| ZHOL, 11/12 | Zdema VikingsZDE |
12 | 960 | 61 | - | - | 5,08 | 0 |
| ZHOL, 12/13 | Zdema VikingsZDE |
1 | 60 | 12 | - | - | 12 | 0 |
| Celkem | 54 | 4300 | 212 | - | - | 3,93 | 2 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Šneci Otrokovice |
40 | 30 | 10 | 0 | 20 |
Sokol Lípa |
40 | 14 | 26 | 0 | -12 |
SKA Napajedla |
39 | 15 | 24 | 0 | -9 |
B.U.M. Otrokovice |
37 | 8 | 29 | 0 | -21 |
Torpedo Zlín |
36 | 17 | 19 | 0 | -2 |
Coris Vizovice |
34 | 9 | 25 | 0 | -16 |
Sharks 76 Malenovice |
33 | 15 | 18 | 0 | -3 |
Kozlovna Zlín |
25 | 8 | 17 | 0 | -9 |
ART Zlín |
22 | 18 | 4 | 0 | 14 |
SK Mladcová |
10 | 7 | 3 | 0 | 4 |
HC Lípa |
10 | 7 | 3 | 0 | 4 |
KWHC Zlín |
9 | 4 | 5 | 0 | -1 |
HC ROTOR Podhoří |
8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
HC Torpédo Zlín |
8 | 5 | 3 | 0 | 2 |
HC Falcon Zlín |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
HC Hamag Zlín |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC O2 Zlín |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
Gladiators Rablina |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Rakas |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Piráti Kojetín |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Metropol Podkopná Lhota |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC JB Stavební |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
AHC REBELS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



























