#1 David Křiva
Brankář 10 let
#1 David Křiva, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 1 OGKariéra
5Sezón
9Čistých kont
2,46PR
117Zápasy
Nejlepší brankář JAPO_CUP_-_BRNO 2. ročník
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAUERU12, Milevsko Vánoce 22 | HC Slavia PrahaSLA |
14 | 210 | 18 | - | - | 1,29 | 5 |
| MIL_24, LETNÍ TURNAJ MILEVSKO r.2015 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 195 | 23 | - | - | 1,77 | 0 |
| MINI3, Miniliga 3. tříd 23-24 | HC Slavia PrahaSLA |
16 | 720 | 96 | - | - | 6 | 0 |
| BAUERU12, Milevsko Vánoce 2023 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 195 | 36 | - | - | 2,77 | 1 |
| MIL_24, LETNÍ MILEVSKO 2024 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 213 | 28 | - | - | 2,15 | 0 |
| MINI3, MINILIGA U10 | HC Slavia PrahaSLA |
5 | 225 | 22 | - | - | 4,4 | 1 |
| BAUERU11, U9 BAUER CUP Vánoce_24 | HC Slavia PrahaSLA |
8 | 120 | 8 | - | - | 1 | 0 |
| BAUERU11, U9 BAUER CUP Jaro_25 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 213 | 19 | - | - | 1,46 | 0 |
| BAUERU12, U11 BAUER CUP | HC Slavia PrahaSLA |
6 | 135 | 15 | - | - | 2,5 | 0 |
| JAPO_CUP_-_BRNO, 2. ročník | HC Slavia PrahaSLA |
6 | 240 | 7 | 95 | 93,14 | 1,17 | 2 |
| BAUERU12, U11 BAUER CUP Jaro_26 | HC Slavia PrahaSLA |
5 | 90 | 4 | - | - | 0,8 | 0 |
| BAUERU12, U12 BAUER CUP | HC Slavia PrahaSLA |
5 | 168 | 12 | - | - | 2,4 | 0 |
| Celkem | 117 | 2724 | 288 | 95 | 93,14 | 2,46 | 9 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAUERU12, Milevsko Vánoce 22 | HC Slavia PrahaSLA |
14 | 210 | 18 | - | - | 1,29 | 5 |
| BAUERU12, Milevsko Vánoce 2023 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 195 | 36 | - | - | 2,77 | 1 |
| BAUERU12, U11 BAUER CUP | HC Slavia PrahaSLA |
6 | 135 | 15 | - | - | 2,5 | 0 |
| BAUERU12, U11 BAUER CUP Jaro_26 | HC Slavia PrahaSLA |
5 | 90 | 4 | - | - | 0,8 | 0 |
| BAUERU12, U12 BAUER CUP | HC Slavia PrahaSLA |
5 | 168 | 12 | - | - | 2,4 | 0 |
| Celkem | 43 | 798 | 85 | - | - | 1,98 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MINI3, Miniliga 3. tříd 23-24 | HC Slavia PrahaSLA |
16 | 720 | 96 | - | - | 6 | 0 |
| MINI3, MINILIGA U10 | HC Slavia PrahaSLA |
5 | 225 | 22 | - | - | 4,4 | 1 |
| Celkem | 21 | 945 | 118 | - | - | 5,62 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MIL_24, LETNÍ TURNAJ MILEVSKO r.2015 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 195 | 23 | - | - | 1,77 | 0 |
| MIL_24, LETNÍ MILEVSKO 2024 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 213 | 28 | - | - | 2,15 | 0 |
| Celkem | 26 | 408 | 51 | - | - | 1,96 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAUERU11, U9 BAUER CUP Vánoce_24 | HC Slavia PrahaSLA |
8 | 120 | 8 | - | - | 1 | 0 |
| BAUERU11, U9 BAUER CUP Jaro_25 | HC Slavia PrahaSLA |
13 | 213 | 19 | - | - | 1,46 | 0 |
| Celkem | 21 | 333 | 27 | - | - | 1,29 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JAPO_CUP_-_BRNO, 2. ročník | HC Slavia PrahaSLA |
6 | 240 | 7 | 95 | 93,14 | 1,17 | 2 |
| Celkem | 6 | 240 | 7 | 95 | 93,14 | 1,17 | 2 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Bílí Tygři Liberec |
14 | 7 | 7 | 0 | 0 |
HC Sparta Praha |
14 | 6 | 7 | 1 | -1 |
HC Škoda Plzeň |
10 | 9 | 0 | 1 | 9 |
HC Stadion Litoměřice |
9 | 3 | 6 | 0 | -3 |
HC Motor České Budějovice |
7 | 7 | 0 | 0 | 7 |
IHC Králové Písek |
7 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Mountfield HK |
6 | 5 | 0 | 1 | 5 |
HC Milevsko 1934 |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
BK Havlíčkův Brod |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Litvínov |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Piráti Chomutov |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Dukla Jihlava |
4 | 3 | 0 | 1 | 3 |
HC Olomouc |
4 | 3 | 0 | 1 | 3 |
HC Dynamo Pardubice |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Vítkovice Ridera |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Blue Line |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Baník Sokolov |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
SK Prostějov 1913 |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
True Edge |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Strakonice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Pilsen Wolves |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Panthers Select |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HP Select |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
Raiders One Five |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Slovan Ústí nad Labem |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Berani Zlín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Kometa Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HT Pandas Petržalka |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Kometa Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Rytíři Kladno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
MBK Vyškov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HK Nový Jičín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BK Mladá Boleslav |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




































