Petr Malý
Brankář
Petr Malý, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
19 S, 78,9%Kariéra
9Sezón
218Zápasy
2Gólů
34Body
- Vítěz MH MH Superliga 22/23 - MH Los Bomberos
- Vítěz MH 2019 - Léto - MH Rockets
2
- Druhé místo BALLH 2024/2025 - Koupaliště Dražovice
- Druhé místo MH MH Superliga 22/23 - MH Raptors
2
Třetí místo MH 2019/2020 - MH Spitfires
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
13 | 0 | 3 | 3 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RocketsROC |
12 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH SpitfiresSPI |
6 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
21 | 0 | 7 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
12 | 0 | 4 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
31 | 2 | 5 | 7 | 10,5 | 1 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RaptorsRA |
42 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
35 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RaptorsRAP |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | Modern HockeyMH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
10 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Black HawksBH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 218 | 2 | 32 | 34 | 35 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
2 | 90 | 4 | 49 | 92,45 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RaptorsRA |
41 | 1845 | 109 | 1090 | 90,91 | 2,66 | 2 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
1 | 60 | 5 | 35 | 87,50 | 5 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
35 | 1575 | 94 | 920 | 90,73 | 2,69 | 2 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 2 | 21 | 91,30 | 2 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
3 | 135 | 4 | 57 | 93,44 | 1,33 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 4 | 23 | 85,19 | 4 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RaptorsRAP |
7 | 315 | 15 | 202 | 93,09 | 2,14 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
11 | 495 | 19 | 295 | 93,95 | 1,73 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 45 | 1 | 31 | 96,88 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 2 | 29 | 93,55 | 2 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 2 | 23 | 92,00 | 2 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 45 | 8 | 20 | 71,43 | 8 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
10 | 450 | 40 | 255 | 86,44 | 4 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
3 | 135 | 7 | 98 | 93,33 | 2,33 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 1 | 24 | 96,00 | 1 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
2 | 90 | 9 | 39 | 81,25 | 4,5 | 0 |
| Celkem | 122 | 5505 | 326 | 3211 | 90,78 | 2,67 | 9 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2018-2019 | MH RocketsROC |
13 | 0 | 3 | 3 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019 - Léto | MH RocketsROC |
12 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH SpitfiresSPI |
6 | 0 | 2 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, 2019/2020 | MH RocketsROC |
21 | 0 | 7 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
31 | 2 | 5 | 7 | 10,5 | 1 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH SpitfiresSPI |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RaptorsRA |
42 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
35 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RaptorsRAP |
7 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Red WheelsRED |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Black HawksBH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 187 | 2 | 28 | 30 | 32 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, MH Superliga 21/22 | MH RocketsROC |
2 | 90 | 4 | 49 | 92,45 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH RaptorsRA |
41 | 1845 | 109 | 1090 | 90,91 | 2,66 | 2 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Los BomberosLB |
1 | 60 | 5 | 35 | 87,50 | 5 | 0 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RaptorsRAP |
35 | 1575 | 94 | 920 | 90,73 | 2,69 | 2 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH RocketsROC |
1 | 45 | 2 | 21 | 91,30 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RaptorsRAP |
7 | 315 | 15 | 202 | 93,09 | 2,14 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH RocketsROC |
11 | 495 | 19 | 295 | 93,95 | 1,73 | 2 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Dark ClownsDCS |
1 | 45 | 1 | 31 | 96,88 | 1 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 2 | 29 | 93,55 | 2 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH RocketsRO |
3 | 135 | 7 | 98 | 93,33 | 2,33 | 0 |
| MH, MH SUPERLIGA 25/26 | MH Black HawksBH |
1 | 45 | 1 | 24 | 96,00 | 1 | 0 |
| Celkem | 104 | 4695 | 259 | 2794 | 91,52 | 2,49 | 8 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH RocketsROC |
12 | 0 | 4 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 12 | 0 | 4 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2024/25 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
10 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 17 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2024/25 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
3 | 135 | 4 | 57 | 93,44 | 1,33 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 4 | 23 | 85,19 | 4 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
10 | 450 | 40 | 255 | 86,44 | 4 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC SPUTNIK HONEYWELLSPU |
2 | 90 | 9 | 39 | 81,25 | 4,5 | 0 |
| Celkem | 16 | 720 | 57 | 374 | 86,77 | 3,56 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2024/25 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 2 | 23 | 92,00 | 2 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 2 | 23 | 92,00 | 2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2024/2025 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 45 | 8 | 20 | 71,43 | 8 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 8 | 20 | 71,43 | 8 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Los Bomberos |
33 | 17 | 16 | 0 | 1 |
MH Red Wheels |
30 | 20 | 10 | 0 | 10 |
MH Black Hawks |
29 | 20 | 9 | 0 | 11 |
MH Spitfires |
21 | 11 | 10 | 0 | 1 |
MH Griffins |
20 | 15 | 5 | 0 | 10 |
MH Hunters |
19 | 7 | 12 | 0 | -5 |
MH Raptors |
17 | 10 | 7 | 0 | 3 |
MH Dark Clowns |
15 | 9 | 6 | 0 | 3 |
MH Rockets |
15 | 8 | 7 | 0 | 1 |
HC ICE BEARS Brno |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC AGROMEX BRNO |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC PREDATORS |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Kings |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Panthers |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC BULLS BRNO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
CSKA Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC RONDO BRNO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Mystery Kuřim |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
























