#36 Michal Čermák
Brankář 35 let
#36 Michal Čermák, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
33 S, 81,8%Kariéra
5Sezón
3Čistých kont
5,21PR
58Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2013/2014 | HC Židenice BrnoHCZB |
19 | 812 | 113 | - | - | 5,95 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Židenice BrnoHCZB |
18 | 810 | 92 | - | - | 5,11 | 2 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Židenice BrnoHCZB |
17 | 765 | 78 | - | - | 4,59 | 1 |
| BHL, BHL 2016/2017 | KLH BrnoKLH |
2 | 90 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | HC Židenice BrnoHCZB |
2 | 96 | 13 | 47 | 78,33 | 6,5 | 0 |
| Celkem | 58 | 2573 | 302 | 47 | 78,33 | 5,21 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2013/2014 | HC Židenice BrnoHCZB |
19 | 812 | 113 | - | - | 5,95 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Židenice BrnoHCZB |
18 | 810 | 92 | - | - | 5,11 | 2 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Židenice BrnoHCZB |
17 | 765 | 78 | - | - | 4,59 | 1 |
| BALLH, 2017/2018 | HC Židenice BrnoHCZB |
2 | 96 | 13 | 47 | 78,33 | 6,5 | 0 |
| Celkem | 56 | 2483 | 296 | 47 | 78,33 | 5,29 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2016/2017 | KLH BrnoKLH |
2 | 90 | 6 | - | - | 3 | 0 |
| Celkem | 2 | 90 | 6 | - | - | 3 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Kačeři |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
AC AUTOSKLO |
7 | 2 | 5 | 0 | -3 |
Crocodiles Brno |
7 | 1 | 5 | 1 | -4 |
HC C&K Toyota Brno |
7 | 0 | 6 | 1 | -6 |
HC JB Stavební |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Sršni Brno |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC Kohoutovice |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
Koupaliště Dražovice |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HAK Vyškov |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Bastardos |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
TJ Sokol Popůvky |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Luleč |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
















