Zdeněk Mikauš
Brankář
Zdeněk Mikauš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
51 S, 68,6%Kariéra
6Sezón
0Čistých kont
6,96PR
113Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2010 | HC RAJA TEAMRAJ |
19 | 1140 | 145 | - | - | 7,63 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC RAJA TEAMRAJ |
19 | 1140 | 105 | - | - | 5,53 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC RAJA TEAMRAJ |
16 | 960 | 122 | - | - | 7,63 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC RAJA TEAMRAJ |
26 | 1560 | 197 | - | - | 7,58 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC RAJA TEAMRAJ |
22 | 1320 | 153 | - | - | 6,95 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC RAJA TEAMRAJ |
11 | 660 | 64 | 294 | 82,12 | 5,82 | 0 |
| Celkem | 113 | 6780 | 786 | 294 | 82,12 | 6,96 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2010 | HC RAJA TEAMRAJ |
19 | 1140 | 145 | - | - | 7,63 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC RAJA TEAMRAJ |
19 | 1140 | 105 | - | - | 5,53 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC RAJA TEAMRAJ |
16 | 960 | 122 | - | - | 7,63 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC RAJA TEAMRAJ |
26 | 1560 | 197 | - | - | 7,58 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC RAJA TEAMRAJ |
22 | 1320 | 153 | - | - | 6,95 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC RAJA TEAMRAJ |
11 | 660 | 64 | 294 | 82,12 | 5,82 | 0 |
| Celkem | 113 | 6780 | 786 | 294 | 82,12 | 6,96 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC FALCONS |
14 | 1 | 13 | 0 | -12 |
HC OLD WOLVES |
13 | 0 | 12 | 1 | -12 |
HC KORMIDLO |
12 | 0 | 12 | 0 | -12 |
HC Rusty Nail |
11 | 3 | 8 | 0 | -5 |
BLACK & OLD |
11 | 0 | 11 | 0 | -11 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
10 | 1 | 7 | 2 | -6 |
HC Kénig |
10 | 0 | 10 | 0 | -10 |
HC TORO |
8 | 6 | 2 | 0 | 4 |
Flyers Brno |
6 | 1 | 5 | 0 | -4 |
HC ČERTI OBL |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC ŠPILAS |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Přehled zápasů
.. nahrávám














