Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

O nás

Portál ahl.cz má za cíl poskytovat amatérským hokejovým soutěžím a klubům zázemí a nabídnout jim přehlednou a adekvátní prezentaci na internetu.

Díky propracovanému systému počítání statistik, zapisování výsledků, možnosti psaní reportáží apod. usnadňuje vedoucím soutěží či samostatně fungujících klubů jejich organizování a spolehlivý chod. Portál je otevřen jakýmkoliv amatérským soutěžím a klubům, za provozování pod hlavičkou ahl.cz neplatíte žádné poplatky, celá registrace i provozování je zdarma. Vedení je také čistě na Vás, nesnažíme se vám sjednocovat pravidla, či jakkoliv určovat jak máte svou soutěž vést.

Každý návštěvník portálu ahl.cz si může ve filtrech nastavit o které soutěže a kluby má zájem a poté se mu zobrazují články pouze vybrané soutěže a v pravém menu generují pouze relevantní zápasy a statistiky k dané soutěži. V případě organizování turnajů a dalších akcí globálnějšího charakteru je samozřejmě možné takováto oznámení zobrazovat napříč všemi soutežemi, stejně jako věci administrativní apod.

V případě zájmu o provozování Vaší soutěžě a spolupráce s ahl, či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.