9. března - 15. března |
9/Po |
Vícenice "B" |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:1
|
2. března - 8. března |
7/So |
Vícenice "A" |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:5
|
6/Pá |
Vesce |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:4
|
4/St |
Lukov |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:6
|
2/Po |
Vícenice "B" |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
8:4
|
24. února - 1. března |
29/So |
Římov |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:2
|
26/St |
Krokodýli |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:1
|
25/Út |
Výrovice |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
9:6
|
17. února - 23. února |
23/Ne |
Lukov |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:9
|
23/Ne |
Panteři |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:8
|
23/Ne |
Dědice |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:3
|
22/So |
Vesce |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:5 sn
|
20/Čt |
Tornádo |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:7
|
10. února - 16. února |
16/Ne |
Vícenice "B" |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:2
|
16/Ne |
Výrovice |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
12:2
|
15/So |
Krokodýli |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:3
|
13/Čt |
Římov |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:5
|
3. února - 9. února |
8/So |
Lukov |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:6
|
8/So |
Vícenice "A" |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:4
|
8/So |
Panteři |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
0:15
|
8/So |
Vesce |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:1
|
5/St |
Dědice |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:5
|
27. ledna - 2. února |
2/Ne |
Tornádo |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:7
|
2/Ne |
Krokodýli |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:3
|
2/Ne |
Budíškovice |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:2 sn
|
27/Po |
Výrovice |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
13:5
|
20. ledna - 26. ledna |
26/Ne |
Panteři |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
0:9
|
25/So |
Dědice |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:9
|
21/Út |
Římov |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:1
|
13. ledna - 19. ledna |
18/So |
Tornádo |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
10:1
|
16/Čt |
Krokodýli |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:4
|
15/St |
Budíškovice |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:4
|
14/Út |
Lukov |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:3
|
6. ledna - 12. ledna |
12/Ne |
Vesce |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:5
|
11/So |
Římov |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:5 sn
|
11/So |
Vícenice "A" |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:4 sn
|
11/So |
Panteři |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:7
|
6/Po |
Vícenice "B" |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:9
|
30. prosince - 5. ledna |
5/Ne |
Vícenice "A" |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:3
|
4/So |
Dědice |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:2
|
4/So |
Lukov |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
1:10
|
4/So |
Výrovice |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:4
|
16. prosince - 22. prosince |
21/So |
Tornádo |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:9
|
21/So |
Budíškovice |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:9
|
9. prosince - 15. prosince |
15/Ne |
Panteři |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:5
|
15/Ne |
Vesce |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:4
|
14/So |
Vícenice "A" |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:3 sn
|
10/Út |
Výrovice |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:3
|
9/Po |
Římov |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:4
|
9/Po |
Vícenice "B" |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:1
|
2. prosince - 8. prosince |
8/Ne |
Dědice |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
0:7
|
7/So |
Budíškovice |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:7
|
7/So |
Tornádo |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:6
|
5/Čt |
Panteři |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:6
|
25. listopadu - 1. prosince |
30/So |
Dědice |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:5
|
30/So |
Lukov |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:0
|
28/Čt |
Budíškovice |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
1:4
|
28/Čt |
Panteři |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:7
|
26/Út |
Tornádo |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:8
|
18. listopadu - 24. listopadu |
24/Ne |
Výrovice |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
10:1
|
24/Ne |
Krokodýli |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:2
|
23/So |
Vícenice "B" |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:1
|
23/So |
Vícenice "A" |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:9
|
19/Út |
Římov |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
8:1
|
11. listopadu - 17. listopadu |
17/Ne |
Lukov |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:3
|
17/Ne |
Panteři |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:13
|
17/Ne |
Dědice |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:7
|
14/Čt |
Vesce |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:2
|
11/Po |
Tornádo |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:4
|
4. listopadu - 10. listopadu |
10/Ne |
Výrovice |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
16:3
|
9/So |
Budíškovice |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:1
|
5/Út |
Vícenice "B" |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:2
|
4/Po |
Římov |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:7
|
28. října - 3. listopadu |
3/Ne |
Vesce |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:9
|
3/Ne |
Dědice |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:9
|
2/So |
Vícenice "A" |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:7
|
29/Út |
Lukov |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:4
|
21. října - 27. října |
27/Ne |
Krokodýli |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:7
|
27/Ne |
Výrovice |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:5
|
23/St |
Budíškovice |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:3
|
23/St |
Tornádo |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:3
|
22/Út |
Vícenice "B" |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
1:4
|
14. října - 20. října |
20/Ne |
Krokodýli |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
6:5
|
20/Ne |
Panteři |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
1:7
|
20/Ne |
Dědice |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:3 sn
|
19/So |
Vesce |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:3 sn
|
19/So |
Římov |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:16
|
7. října - 13. října |
13/Ne |
Výrovice |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
12:0
|
13/Ne |
Tornádo |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:4
|
12/So |
Lukov |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
8:7
|
12/So |
Budíškovice |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
7:5
|
10/Čt |
Krokodýli |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:2 sn
|
9/St |
Vícenice "A" |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
10:4
|
30. září - 6. října |
6/Ne |
Římov |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
2:7
|
6/Ne |
Vícenice "B" |
Krokodýli |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
1:3
|
5/So |
Vesce |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:7
|
2/St |
Vícenice "A" |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:6
|
30/Po |
Panteři |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
0:3
|
23. září - 29. září |
29/Ne |
Tornádo |
Římov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
8:0
|
28/So |
Lukov |
Vícenice "A" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:6
|
28/So |
Budíškovice |
Vícenice "B" |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:2
|
26/Čt |
Krokodýli |
Výrovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:6
|
26/Čt |
Dědice |
Vesce |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
0:7
|
16. září - 22. září |
22/Ne |
Římov |
Lukov |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:6
|
22/Ne |
Krokodýli |
Dědice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
4:0
|
22/Ne |
Vesce |
Panteři |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
5:4
|
21/So |
Výrovice |
Budíškovice |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
3:2
|
21/So |
Vícenice "B" |
Tornádo |
ZS Moravské Budějovice |
3. liga - ZČ |
1:3
|