AHL Polička

Exhibiční utkání hvězd BHHL a Old Boys Kometa Brno

19.11.2007 od Zdenka Kölblová, 122x přečteno

Dne 20.11.2007 v 17:45 se na hale STEL uskuteční exhibiční utkání mezi výběrem BHHL (Brněnská hokejová hobby liga) a bývalými hráči HC KOMETA Brno - Old Boys Kometa. Výtěžek z akce bude věnován ,,Fondu ohrožených dětí - Klokánek Brno".

vs

Dne 20.11.2007 17:45 až 20:30 se na hale STEL uskuteční exhibiční utkání mezi výběrem BHHL (Brněnská hokejová hobby liga) a bývalými hráči HC KOMETA Brno - Old Boys Kometa.

Program:

* 17:45 - 18:00 Zahájení - rozhovor s Petrem Hubáčkem a Karlem Kopeckým o vzniku BHHL a myšlence uspořádání exhibice za účasti zástupce z Fondu ohrožených dětí - Klokánek Brno paní Mgr. Ditty Pokorné (moderuje Michal Janotka z TVB1)
    * Slavností zahajovací buly vhodí v 18:00 sportovní ředitel 1.FC BRNO pan Karel Jarůšek a Jaromír Tichý (Baryn)
    * V první přestávce po první třetině se uskuteční slosování vstupenek o věcné ceny dodané TVB1.
    * Po druhé třetině v přestávce bude provedena úprava ledu.
    * Po ukončení zápasu se uskuteční samostatné nájezdy na brankáře.
    * Ukončení exhibice, rozloučení s diváky s pozvánkou na středeční zápas BHHL mezi HC SPUTNIK a HC RONDO, za které nastoupí opět Josef Duchoslav.

Sestava Old Boys Kometa (účast přislíbili):

Petr Hrachovina, Vlastimil Odehnal, Jindřich Vacek, Marek Tichý, Radovan Bártek, Svatopluk Číhal, Petr Hubáček sen., Pavel Nohel, Zdeněk Balabán, Michal Konečný, Martin Stloukal, František Ševčík, Jiří Vítek, Josef Duchoslav.

Sestava výběru BHHL:

Brankáři: Petr Pospíšilík (MBL), Marek Michalečko (SPU) , Ivo Dobeš(KOM)

1.útok:  Roman Slavík (ZFP), Vladimír Petráš (VIK), Pavel Heč (ZFP)

2.útok:  Ota Juchelka (BUL), Zdeněk Matějka (MBL), Dominik Grečko (GRA)

3.útok:  Lexa Procházka (KOM), Michal Zavadil (RON), Pavel Ondruška (RON)

1.obrana:  Libor Brůžek (MBL) – Jiří Dubovov (VIK)

2.obrana:  Jan Kamarád  (BUL) -  Michal Šrámek (KOM)

3.obrana:  Josef Matoušek (SPU) – Víťa Šíma (GRA)

Výběr BHHL tvoří hráči  ze všech osmi týmů soutěže tak, aby výsledné tři pětky byly kvalitní reprezentací Brněnské hokejové hobby ligy a sehráli tak důstojnou partii proti bývalým hvězdám brněnské Komety. Utkání proběhne  v duchu exhibice a hlavně hry fair - play. Zápas budou rozhodovat dva rozhodčí  z řad ČSLH - Jiří Chocholouš a Petr Coufal. Utkání se bude hrát na  3 x 15 minut čistého času. Přestávka 10 minut. Tresty standardně dle pravidel BHHL - 1 min, 3 min a 7min. Úprava ledu po druhé třetině.

Vstupné dobrovolné, výtěžek z akce bude věnován "Fondu ohrožených dětí - Klokánek Brno". Za Fond Klokánek bude přítomna paní. Mgr. Ditta Pokorná, vedoucí zařízení Klokánek Brno (www.klokanekbrno.cz).

Pro první žíznivé  návštěvníky akce je připraveno  100 piv zdarma, které dodá sponzor akce PIVNÍ ZÓNA BRNO (http://www.pivnizona.cz/).

Diváci, kteří věnují dobrovolné vstupné, obdrží slosovatelné vstupenky o věcné ceny.

Za realizační tým co nejsrdečněji zve hlavní organizátor Karel Kopecký.