AHL Studénka

BALLH 10/11

6.9.2010 od Libor Grabec, 73x přečteno

Brněnská amatérská liga ledního hokeje bude zahájena 2.10.2010
Začátek 12.ročníků je plánován na 2.října 2010 a konec na první týden v dubnu 2011.Hrací dny v Brně jsou dvě utkání v sobotu od 17hod.(evropská.plocha) a dvě utkání v neděli od 10hod.(nhl plocha).Ve Vyškově se odehraje o víkendu vždy jedno utkání.Každý tým pojede za sezónu do Vyškova pouze dvakrát(kromě HC Luleč a HC Dražovic) .
O víkendech 18-19. a 25-26.září budou odehrány přátelské utkání mezi týmy BALLH.(rozpis najdete zde)

Crocodiles Brno

Dne 26.8.proběhla schůze zátupců týmů BALLH.Na schůzi byly formulovány následující závazné závěry.

Přípravné  zápasy

Protože není nutné tento rok odebrat hrací jednotky před začátkem soutěže(loni požadavek vedení hal),tak se přatelské utkání odehrají pouze o vikendu 25-26.9.(rozpis).Zápasy se hrají na 3x20 minut hrubého času, řídí je jeden rozhodčí. Délka jednotky je 75 minut.

Soupisky

Soupisky je nutné odevzdat do poloviny září v Excelu (s rodnými čísly) a vyplnit na internetu. Hráči, kteří jsou na soupiskách oproti loňské sezoně noví musí prokázat, že nejsou registrovaní u ČSLH.

Následujícím registrovaným brankářům byla udělena výjimka a smí startovat v BALLH: Peč Libor, Šedrla Jan, Kölblová Zdeňka (přesto, že jsou registrovaní v minulé sezoně preferovali amatérské soutěže a pravidelně v nich nastupovali).

Disciplinární komise

Byla stanovena nová DK ve složení: Pavelka Milan (Tišnov), Tomáš Brabec(Toyota), Schreiner Vladimír (Luleč), Kachlík František (Dražovice), (Kohoutovice)

Konfrontace

Hráči musí na utkání nosti průkaz totožnosti pro případnou konfrontaci.

Tým, který nasadí do utkání hráče, který není na soupisce zaplatí: celou cenu utkání, honorář rozhodčím, časomíru a pokutu 500 Kč.