Divize A      Divize B

V sobotní předehrávce otočil Falcon utkání s Tygry

titulní obrázek

10.3.2013 od Jaroslav Pikula, 52x přečteno

Předehrávku 11. kola BAIL Ostravské Hokejbalové Ligy obstaral v sobotu na hřišti v Ostravě – Porubě zápas mezi HBC Autodoprava Osmančík Tygr Poruba a HBC Falcon Ostrava. Úspěšnější byli nakonec hosté, kteří dokázali otočit nepříznivý vývoj skóre po první třetině a zvítězili 1:3.

HBC Autodoprava Osmančík Tygr Poruba - HBC Falcon Ostrava 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Do utkání vstoupili mnohem lépe hráči Tygrů, kteří po chybě hostující obrany a faulu Filipa Čahoje dostali na začátku čtvrté minuty možnost zahrávat trestné střílení, které s přehledem proměnil Martin Mlčák – 1:0.  I v následujícím průběhu první třetiny byli Tygři lepším týmem a po první třetině tak zaslouženě vedli.

Ve druhé části hry však Falconi začali předvádět od začátku zlepšenou hru a tu přetavil ve vyrovnávající gól po vlastním vyhraném buly a střele hříšník z první třetiny Filip Čahoj – 1:1. Ten byl dnes při svém prvním startu v sezóně u všeho důležitého, což se potvrdilo na konci 21. minuty, když si jeho střílenou přihrávku při útoku dva na jednou srazil do vlastní branky jeden z porubských hráčů – 1:2. Stejný hráč pak asistoval i při poslední brance zápasu, když po jeho souhře se Zdražilem vstřelil gól Radim Blažej – 1:3

Tygři tak po prohře zůstávají na předposledním místě tabulky, Falconi se díky tříbodovému zisku posunuli ve vyronaném středu tabulky zpátky na čtvrtou pozici.

Branky a nahrávky: 3:02 Mlčák Martin (PP) - 13:31 Čahoj Filip, 20:42 Čahoj Filip, 27:39 Blažej Radim (Čahoj Filip, Zdražil Michal).

Střely 18:36, Vyloučení 1:1, navíc Filip Čahoj (FAL) trestné střílení za sekání, Přesilovky 2:1, Využití 1:0, V oslabení 0:0, Diváků 15.