#2 Tomáš Petr Marek
Brankář 21 let
#2 Tomáš Petr Marek, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
3 S, 0%Kariéra
3Sezón
2Čistých kont
3,74PR
46Zápasy
Sezóna 2026/27
12
PR
PR
2
Zápasy
Zápasy
0
Čistých kont
Čistých kont
4,2
PR
PR
5
Zápasy
Zápasy
0
Čistých kont
Čistých kont
2
PR
PR
1
Zápasy
Zápasy
0
Čistých kont
Čistých kont
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM2, 24/25 | RangersRANG |
3 | 180 | 20 | - | - | 6,67 | 0 |
| AHLVM3, 24/25 | CabotCABOT |
15 | 900 | 35 | - | - | 2,33 | 0 |
| AHLVM2, 25/26 | CabotCABOT |
13 | 780 | 45 | - | - | 3,46 | 0 |
| AHLVM3B, 25/26 | RatibořRAT |
7 | 420 | 25 | 28 | 87,50 | 3,57 | 2 |
| AHLVM3B, 26/27 | RatibořRAT |
1 | 60 | 2 | 0 | 0,00 | 2 | 0 |
| AHLVM2, 26/27 | CabotCABOT |
5 | 300 | 21 | 0 | 0,00 | 4,2 | 0 |
| AHLVM1, 26/27 | Young gunsYOU |
2 | 120 | 24 | 0 | 0,00 | 12 | 0 |
| Celkem | 46 | 2760 | 172 | 28 | 35,44 | 3,74 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM2, 24/25 | RangersRANG |
3 | 180 | 20 | - | - | 6,67 | 0 |
| AHLVM2, 25/26 | CabotCABOT |
13 | 780 | 45 | - | - | 3,46 | 0 |
| AHLVM2, 26/27 | CabotCABOT |
5 | 300 | 21 | 0 | 0,00 | 4,2 | 0 |
| Celkem | 21 | 1260 | 86 | 0 | 0,00 | 4,1 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM3, 24/25 | CabotCABOT |
15 | 900 | 35 | - | - | 2,33 | 0 |
| Celkem | 15 | 900 | 35 | - | - | 2,33 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM1, 26/27 | Young gunsYOU |
2 | 120 | 24 | 0 | 0,00 | 12 | 0 |
| Celkem | 2 | 120 | 24 | 0 | 0,00 | 12 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM3B, 25/26 | RatibořRAT |
7 | 420 | 25 | 28 | 87,50 | 3,57 | 2 |
| AHLVM3B, 26/27 | RatibořRAT |
1 | 60 | 2 | 0 | 0,00 | 2 | 0 |
| Celkem | 8 | 480 | 27 | 28 | 82,35 | 3,38 | 2 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Bystřička |
8 | 1 | 7 | 0 | -6 |
HLT Drahotuše |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Dolní Bystřice |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Piškoti |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Ratiboř |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Komárovice |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Rakov |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Saláti 2013 |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Potštát |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Všechovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Kateřinice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Žlutí pupci Kelč |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
NC-line |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Phoenix Investor |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Poruba |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Hockey club Alcedo |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SK Olšovec |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
The last Season |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
VM Stars |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Střítež nad Ludinou |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám





























