Po odehraných utkáních ve čtvrtfinále playoff jsou známy postupující týmy.

HC Orli Stará Bělá - SK Elvac Ostrava
HC SBF PLAST Radvanice - HC Devi

Komentáře

30.3.2009, 11:39 - Vojtěch Kačmařík

Po prvních zápasech semifinále se potvrdilo, že to bude velmi vyrovnané ... šance do odvety jsou pořád vyrovnané

25.3.2009, 19:08 - Jakub Gulaši

ahoj Vláďo....souhlasím stebou...bude to vítěz z dvojce Orli-Elvalc.....guli

30.3.2009, 7:51 - Vladimír Sedlář

Chlapi jelikož nehrajeme na čtyři pětky a jedeme ve čtvrtek busem, tak je v buse volno.Pokud by teda někdo z vás se chtěl jet ve čtvrtek podívat, tak 16:30 je odjezd od Sarezy.
A ne že pojedou našim busem fanoušci Orlů :-)

25.3.2009, 10:28 - Jan Okřina

houhou.....těším se chlapi.Sice trochu škoda,chtěl jsem Elvac až ve finále ale nevadí.Těším se na férový souboj.čaues

25.3.2009, 12:01 - Petr Krygel

My hrajem vždycky fér, taky se těšíme. Čus

25.3.2009, 14:44 - Vladimír Sedlář

Jak už jsem psal v diskuzi, když se Guli ptal na tip na vítěze NHL.Myslím, si, že tohleto semifinále je předčasné finále.Vsadím boty své bývalé ve 20-ti stupňovém mrazu, že vítěz tohoto semifinále vyhraje letošní NHL.

26.3.2009, 0:36 - Lukáš Jelšík

Ja myslim ze sance vyhrat maji vsechny tymy ale doufam ze to budem my:-)

26.3.2009, 17:46 - Petr Laštík

Jasné devi ... je ve finále .... jste na velkém omylu ..!!!

2.4.2009, 21:09 - Vladimír Sedlář

Chtěl bych za Elvac veřejně poděkovat Orlům za to jakým způsobem se ty dvě utkání odehrály, bylo to za dvě a půl hodiny hry bez jediné zákeřnosti a jen škoda, že jsme se nemohli potkat až ve finále.
Jen bych chtěl napsat, jakože klobouk dolů před Orli, zbývalo pět minut do konce a Orli museli dát gól a my chodili pořád ven za fauly a kouskovali to ( ne že bychom to chtěli kouskovat zrovna tím, že furt budem chodit do tří) měli jsme v poslední minutě dvě vysoké hole hned po buly (nechtěné věřím a pardon).Jen chci dát ten klobouk dolů za to jak vzali sportovně, že jsme jim těmahle našíma kokotinama znemožnili dát ten gól .
Myslím, že některá jiná mužstva v NHL by to nevzala takto a že by šlo na konci o krk a za to díky.