#25 Jan Šrámek
Brankář
#25 Jan Šrámek, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Zápas dohrán
Výsledek
Poslední zápas
28 S, 78,6%Kariéra
9Sezón
7Čistých kont
3,4PR
93Zápasy
Vítěz BHHL 2023/24 - HC AGROMEX BRNO
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2018 - 2019 | IP Racing TeamIP |
1 | 45 | 1 | 31 | 96,88 | 1 | 0 |
| MH, 2018-2019 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 3 | 17 | 85,00 | 3 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | Hobby Hokej BlackHHB |
17 | 765 | 31 | 313 | 90,99 | 1,82 | 4 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 1 | 24 | 96,00 | 1 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
9 | 405 | 34 | 168 | 84,85 | 3,78 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 4 | 38 | 90,48 | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 2 | 33 | 94,29 | 2 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
8 | 360 | 48 | 158 | 79,80 | 6 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
8 | 360 | 24 | 156 | 86,67 | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
4 | 180 | 20 | 103 | 83,74 | 5 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC AGROMEX BRNOAGR |
6 | 270 | 16 | 134 | 89,33 | 2,67 | 1 |
| BHHL, 2023/24 | CSKA BrnoCSKA |
4 | 180 | 15 | 82 | 88,17 | 3,75 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
5 | 225 | 11 | 105 | 90,52 | 2,2 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
12 | 540 | 36 | 281 | 88,64 | 3 | 1 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 6 | 27 | 81,82 | 6 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
9 | 405 | 39 | 161 | 80,50 | 4,33 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PanthersPan |
4 | 180 | 23 | 54 | 70,13 | 5,75 | 0 |
| Celkem | 93 | 4185 | 316 | 1885 | 86,35 | 3,4 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, 2018-2019 | MH Red WheelsRED |
1 | 45 | 3 | 17 | 85,00 | 3 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 3 | 17 | 85,00 | 3 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2018 - 2019 | IP Racing TeamIP |
1 | 45 | 1 | 31 | 96,88 | 1 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | Hobby Hokej BlackHHB |
17 | 765 | 31 | 313 | 90,99 | 1,82 | 4 |
| Celkem | 18 | 810 | 32 | 344 | 91,49 | 1,78 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 1 | 24 | 96,00 | 1 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
9 | 405 | 34 | 168 | 84,85 | 3,78 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 4 | 38 | 90,48 | 4 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
8 | 360 | 24 | 156 | 86,67 | 3 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC AGROMEX BRNOAGR |
6 | 270 | 16 | 134 | 89,33 | 2,67 | 1 |
| BHHL, 2023/24 | CSKA BrnoCSKA |
4 | 180 | 15 | 82 | 88,17 | 3,75 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
5 | 225 | 11 | 105 | 90,52 | 2,2 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
12 | 540 | 36 | 281 | 88,64 | 3 | 1 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 6 | 27 | 81,82 | 6 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
9 | 405 | 39 | 161 | 80,50 | 4,33 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PanthersPan |
4 | 180 | 23 | 54 | 70,13 | 5,75 | 0 |
| Celkem | 61 | 2745 | 211 | 1230 | 85,95 | 3,46 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
1 | 45 | 2 | 33 | 94,29 | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
4 | 180 | 20 | 103 | 83,74 | 5 | 0 |
| Celkem | 5 | 225 | 22 | 136 | 86,08 | 4,4 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, BALLH 21/22 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
8 | 360 | 48 | 158 | 79,80 | 6 | 0 |
| Celkem | 8 | 360 | 48 | 158 | 79,80 | 6 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC ICE BEARS Brno |
12 | 6 | 4 | 2 | 2 |
HC Vikings Brno |
9 | 6 | 1 | 2 | 5 |
HC PREDATORS |
8 | 4 | 3 | 1 | 1 |
HC BULLS BRNO |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
7 | 4 | 1 | 2 | 3 |
HC Kings |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
HC AGROMEX BRNO |
4 | 1 | 1 | 2 | 0 |
HC Kopyta |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC BASTR |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
CSKA Brno |
3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Hobby Hokej Dragons |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC JB Stavební |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Predators |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Gepards |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC Medlov |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC Golden Hands |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Bastardos |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Devil Butts |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Panthers |
2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Koupaliště Dražovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Ivančice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Raci |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC MBL Devils |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
MH Rockets |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TKN Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
AC AUTOSKLO |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Piraně |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Crocodiles Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám








































