#12 Mirek Přerovský
Útočník 49 let
#12 Mirek Přerovský, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
2G + 0AKariéra
27Sezón
854Zápasy
624Gólů
1038Body
- Vítěz BALLH 2024/2025 - Crocodiles Brno
- Vítěz BALLH 2023/2024 - Crocodiles Brno
- Vítěz BALLH BALLH 21/22 - Crocodiles Brno
- Vítěz BHHL 2013/2014 - HC CSKA Brno
4
- Druhé místo BHHL 2014/2015 - HC CSKA Brno
- Druhé místo BALLH 2022/2023 - Crocodiles Brno
2
- Třetí místo BALLH 2025/2026 - Crocodiles Brno
- Třetí místo BALLH 2015/2016 - Crocodiles Brno
- Třetí místo BALLH 2008/09 - Crocodiles Brno
- Třetí místo BALLH 2006/07 - Crocodilles Brno
4
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | Crocodiles BrnoCRO |
4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| přátelské zápasy | BALLH All-StarsBALLH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2000/01 | HC LindeLIN |
16 | 12 | 1 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2001/02 | HC Linde Brno "A"LIN |
14 | 12 | 12 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2002/03 | HC Linde Brno "A"LIN |
17 | 11 | 12 | 23 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2003/04 | HC Linde Brno "A"LIN |
16 | 10 | 10 | 20 | 8 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2004/05 | HC GAHR BrnoGHR |
18 | 13 | 7 | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2005/06 | HC GAHR BrnoGHR |
19 | 17 | 6 | 23 | 18 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2006/07 | Crocodilles BrnoCRO |
2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2006/07 | HC JB StavebníJBS |
17 | 16 | 7 | 23 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | Crocodiles BrnoCRO |
20 | 10 | 12 | 22 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-III. | Crocodiles BrnoCRO |
4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | Crocodiles BrnoCRO |
20 | 10 | 8 | 18 | 20,5 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-III.2009 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
22 | 15 | 12 | 27 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Crocodiles BrnoCRO |
22 | 21 | 15 | 36 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-III.2011 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Crocodiles BrnoCRO |
21 | 15 | 17 | 32 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-II.2012 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Crocodiles BrnoCRO |
17 | 14 | 11 | 25 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
19 | 32 | 9 | 41 | 7,5 | 1 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Trenčín 2013 | Crocodiles BrnoCRO |
6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | Crocodiles BrnoCRO |
19 | 14 | 6 | 20 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Technika BrnoTECH |
3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC CSKA BrnoCSKA |
24 | 36 | 11 | 47 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | Crocodiles BrnoCRO |
17 | 3 | 5 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
10 | 6 | 10 | 16 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC CSKA BrnoCSKA |
28 | 28 | 21 | 49 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| MCRA, Trenčín 2015 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | Crocodiles BrnoCRO |
21 | 10 | 6 | 16 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
19 | 18 | 22 | 40 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Technika Brno TECH |
19 | 11 | 19 | 30 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| MCRA, Liberec 2016 | Crocodiles BrnoCRO |
4 | 7 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Crocodiles BrnoCRO |
22 | 10 | 4 | 14 | 25,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
19 | 18 | 10 | 28 | 3 | 1 | 1 | 100 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC RAJA TEAMRAJ |
11 | 16 | 3 | 19 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Technika Brno TECH |
11 | 14 | 6 | 20 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | CSKA BrnoCSKA |
16 | 14 | 6 | 20 | 10 | 1 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC RAJA TEAMRAJ |
18 | 15 | 12 | 27 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Crocodiles BrnoCRO |
20 | 5 | 2 | 7 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
9 | 4 | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | CSKA BrnoCSKA |
22 | 24 | 14 | 38 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | Flyers BrnoFLY |
10 | 9 | 2 | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Crocodiles BrnoCRO |
15 | 12 | 4 | 16 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Technika Brno TECH |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
17 | 8 | 7 | 15 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | Flyers BrnoFLY |
9 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | CSKA BrnoCSKA |
18 | 15 | 11 | 26 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
4 | 3 | 0 | 3 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | CSKA BrnoCSKA |
3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | Flyers BrnoFLY |
1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
22 | 16 | 9 | 25 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
18 | 9 | 3 | 12 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | CSKA BrnoCSKA |
18 | 10 | 9 | 19 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
14 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | CSKA BrnoCSKA |
16 | 17 | 4 | 21 | 29 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2023/2024 | Crocodiles BrnoCRO |
14 | 4 | 4 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | CSKA BrnoCSKA |
18 | 11 | 11 | 22 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Crocodiles BrnoCRO |
9 | 5 | 3 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | CSKA BrnoCSKA |
19 | 9 | 14 | 23 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Crocodiles BrnoCRO |
15 | 4 | 7 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | CSKA BrnoCSKA |
5 | 4 | 3 | 7 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 854 | 624 | 414 | 1038 | 347,5 | 6 | 1 | 17 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2000/01 | HC LindeLIN |
16 | 12 | 1 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2001/02 | HC Linde Brno "A"LIN |
14 | 12 | 12 | 24 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2002/03 | HC Linde Brno "A"LIN |
17 | 11 | 12 | 23 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2003/04 | HC Linde Brno "A"LIN |
16 | 10 | 10 | 20 | 8 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2004/05 | HC GAHR BrnoGHR |
18 | 13 | 7 | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2005/06 | HC GAHR BrnoGHR |
19 | 17 | 6 | 23 | 18 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2006/07 | Crocodilles BrnoCRO |
2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2006/07 | HC JB StavebníJBS |
17 | 16 | 7 | 23 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | Crocodiles BrnoCRO |
20 | 10 | 12 | 22 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | Crocodiles BrnoCRO |
20 | 10 | 8 | 18 | 20,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
22 | 15 | 12 | 27 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Crocodiles BrnoCRO |
22 | 21 | 15 | 36 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Crocodiles BrnoCRO |
21 | 15 | 17 | 32 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Crocodiles BrnoCRO |
17 | 14 | 11 | 25 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | Crocodiles BrnoCRO |
19 | 14 | 6 | 20 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | Crocodiles BrnoCRO |
17 | 3 | 5 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | Crocodiles BrnoCRO |
21 | 10 | 6 | 16 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Crocodiles BrnoCRO |
22 | 10 | 4 | 14 | 25,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Crocodiles BrnoCRO |
20 | 5 | 2 | 7 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Crocodiles BrnoCRO |
15 | 12 | 4 | 16 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
17 | 8 | 7 | 15 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
18 | 9 | 3 | 12 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
14 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2023/2024 | Crocodiles BrnoCRO |
14 | 4 | 4 | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Crocodiles BrnoCRO |
9 | 5 | 3 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Crocodiles BrnoCRO |
15 | 4 | 7 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 445 | 266 | 184 | 450 | 181,5 | 2 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA-MCRA, Nymburk-III. | Crocodiles BrnoCRO |
4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-III.2009 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-III.2011 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-II.2012 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SSA-MCRA, Trenčín 2013 | Crocodiles BrnoCRO |
6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 22 | 9 | 9 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
19 | 32 | 9 | 41 | 7,5 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC CSKA BrnoCSKA |
24 | 36 | 11 | 47 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC CSKA BrnoCSKA |
28 | 28 | 21 | 49 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
19 | 18 | 22 | 40 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
19 | 18 | 10 | 28 | 3 | 1 | 1 | 100 |
| BHHL, 2017/2018 | CSKA BrnoCSKA |
16 | 14 | 6 | 20 | 10 | 1 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | CSKA BrnoCSKA |
22 | 24 | 14 | 38 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | CSKA BrnoCSKA |
18 | 15 | 11 | 26 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | CSKA BrnoCSKA |
3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
22 | 16 | 9 | 25 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | CSKA BrnoCSKA |
18 | 10 | 9 | 19 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | CSKA BrnoCSKA |
16 | 17 | 4 | 21 | 29 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | CSKA BrnoCSKA |
18 | 11 | 11 | 22 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | CSKA BrnoCSKA |
19 | 9 | 14 | 23 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | CSKA BrnoCSKA |
5 | 4 | 3 | 7 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 266 | 254 | 155 | 409 | 131 | 4 | 1 | 25 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2013/14 | Technika BrnoTECH |
3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
10 | 6 | 10 | 16 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Technika Brno TECH |
19 | 11 | 19 | 30 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Technika Brno TECH |
11 | 14 | 6 | 20 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
9 | 4 | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Technika Brno TECH |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
4 | 3 | 0 | 3 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 58 | 39 | 40 | 79 | 19 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA, Trenčín 2015 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MCRA, Liberec 2016 | Crocodiles BrnoCRO |
4 | 7 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 9 | 7 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2016/2017 | HC RAJA TEAMRAJ |
11 | 16 | 3 | 19 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC RAJA TEAMRAJ |
18 | 15 | 12 | 27 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | Flyers BrnoFLY |
10 | 9 | 2 | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | Flyers BrnoFLY |
9 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2020/21 | Flyers BrnoFLY |
1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 49 | 47 | 22 | 69 | 16 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Koupaliště Dražovice |
53 | 18 | 33 | 2 | -15 |
HC C&K Toyota Brno |
49 | 18 | 28 | 3 | -10 |
AC AUTOSKLO |
46 | 20 | 25 | 1 | -5 |
HC JB Stavební |
38 | 35 | 2 | 1 | 33 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
33 | 23 | 8 | 2 | 15 |
HC BULLS BRNO |
31 | 18 | 13 | 0 | 5 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
30 | 11 | 17 | 2 | -6 |
HC Sršni Brno |
29 | 18 | 8 | 3 | 10 |
HC ICE BEARS Brno |
26 | 6 | 15 | 5 | -9 |
MH Kačeři |
25 | 19 | 5 | 1 | 14 |
HC Kings |
24 | 12 | 11 | 1 | 1 |
HC PREDATORS |
24 | 8 | 14 | 2 | -6 |
HC RONDO BRNO |
22 | 22 | 0 | 0 | 22 |
HC Luleč |
22 | 11 | 8 | 3 | 3 |
HC Panthers |
22 | 10 | 7 | 5 | 3 |
HC Devil Butts |
20 | 7 | 12 | 1 | -5 |
HC Vikings Brno |
19 | 13 | 3 | 3 | 10 |
H.A.C. BRNO |
19 | 13 | 5 | 1 | 8 |
HC MBL Devils |
18 | 10 | 7 | 1 | 3 |
HC Tišnov |
17 | 11 | 5 | 1 | 6 |
HC AGROMEX BRNO |
17 | 3 | 14 | 0 | -11 |
HC Tučňáci Rosice |
16 | 4 | 12 | 0 | -8 |
HC Čerti Brno |
14 | 2 | 11 | 1 | -9 |
HC BASTR |
13 | 3 | 10 | 0 | -7 |
HC Kohoutovice |
11 | 4 | 6 | 1 | -2 |
HC FALCONS |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
HC Bučovice |
10 | 4 | 6 | 0 | -2 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
Alfa Mobil Brno |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
Crocodiles Brno |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
HC Medlov |
8 | 7 | 1 | 0 | 6 |
HC Viťaz Brno |
8 | 5 | 2 | 1 | 3 |
HC Ivančice |
8 | 5 | 3 | 0 | 2 |
KLH Brno |
7 | 7 | 0 | 0 | 7 |
HC RAVENS Brno |
7 | 7 | 0 | 0 | 7 |
HC Bastardos |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
TJ Sokol Popůvky |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC Bizoni |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
HC ŠPILAS |
6 | 3 | 2 | 1 | 1 |
HC TKN Brno |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC OLD WOLVES |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
HC ZFP Panters |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC ČERTI OBL |
5 | 3 | 1 | 1 | 2 |
HK UASK VVŠ PV Vyškov |
5 | 0 | 4 | 1 | -4 |
HC Rusty Nail |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC TORO |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HAK Vyškov |
4 | 2 | 1 | 1 | 1 |
TJ Sokol Březina |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC KORMIDLO |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC RAJA TEAM |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Flyers Brno |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
HC VIKINGS |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC GRAMLA |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
AZ Servis Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
TORPÉDO Praha |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
SPARTAK Průhonice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
BLACK & OLD |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC Blansko |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
BARONI Nymburk |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Old Bulldogs Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Vydechlí Vlci |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
LETCI Ludanice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Pink Panthers |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Větrný Jeníkov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC STATOR Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
ASD DUKLA Jihlava |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
PINK Panther Piešťany |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
VLKAN Team |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
G2 HOCKEY ADVENTURES |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Křečhorské Vosy |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
YOB Kobra Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
CSKA Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
BEZEDOS Hronov |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
SK ELVAC OSTRAVA |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
BHL All-Stars |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Old Guns Trenčín/Dubnica |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
MEDVĚDI Náměšť n.Osl. |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Rozmetadlo Veselí nad Lužnicí |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
TOTAL Hradec Králové |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
TULENI Nový Bydžov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
AHL Nové Mesto |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Technika Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
CAROLINA Žilina |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
GALAXY Kežmarok |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC TIKO |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Libchava PREDATORS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Hvězda Praha |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Malá Veleň |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám

































































































