#99 Karel Hájek
Brankář 44 let
#99 Karel Hájek, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
32 S, 78,1%Kariéra
10Sezón
4Čistých kont
3PR
64Zápasy
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2008/09 | HC Sršni BrnoSRN |
12 | 540 | 24 | - | - | 2 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | HC Sršni BrnoSRN |
21 | 930 | 61 | - | - | 2,9 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC Sršni BrnoSRN |
16 | 720 | 38 | - | - | 2,38 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | BALLH All-StarsBALLH |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Sršni BrnoSRN |
5 | 225 | 23 | - | - | 4,6 | 0 |
| SSA-MCRA, Nymburk-II.2012 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 200 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 13 | 49 | 79,03 | 6,5 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 7 | 25 | 78,13 | 7 | 0 |
| Celkem | 64 | 2840 | 192 | 74 | 78,72 | 3 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2008/09 | HC Sršni BrnoSRN |
12 | 540 | 24 | - | - | 2 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | HC Sršni BrnoSRN |
21 | 930 | 61 | - | - | 2,9 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC Sršni BrnoSRN |
16 | 720 | 38 | - | - | 2,38 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | BALLH All-StarsBALLH |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Sršni BrnoSRN |
5 | 225 | 23 | - | - | 4,6 | 0 |
| Celkem | 56 | 2505 | 157 | - | - | 2,8 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA-MCRA, Nymburk-II.2012 | Crocodiles BrnoCRO |
5 | 200 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| Celkem | 5 | 200 | 15 | - | - | 3 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2023/24 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 13 | 49 | 79,03 | 6,5 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 7 | 25 | 78,13 | 7 | 0 |
| Celkem | 3 | 135 | 20 | 74 | 78,72 | 6,67 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
MH Kačeři |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC Tišnov |
6 | 3 | 2 | 1 | 1 |
HC JB Stavební |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC Luleč |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Crocodiles Brno |
5 | 1 | 3 | 1 | -2 |
HC Kohoutovice |
5 | 0 | 4 | 1 | -4 |
HC Tučňáci Rosice |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC C&K Toyota Brno |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
H.A.C. BRNO |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Koupaliště Dražovice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Devil Butts |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC Kings |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
AC AUTOSKLO |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
SPARTAK Průhonice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
PINK Panther Piešťany |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
CSKA Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Libchava PREDATORS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BARONI Nymburk |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BHL All-Stars |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Bučovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SHK Sokol Mojín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám






























