#32 Jakub Škývara
Brankář 35 let
#32 Jakub Škývara, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
– S, 1 OGKariéra
6Sezón
18Čistých kont
2,06PR
101Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM3B, 21/22 | RangersRANG |
5 | 300 | 12 | - | - | 2,4 | 0 |
| AHLVM3B, 22/23 | PiškotiPISKO |
12 | 720 | 27 | - | - | 2,25 | 2 |
| AHLVM3, 22/23 | OlšovecOLSO |
3 | 180 | 4 | - | - | 1,33 | 1 |
| AHLVM3, 22/23 | RangersRANG |
6 | 345 | 26 | - | - | 4,33 | 0 |
| MCRA_C, Liberec "C" | SK OlšovecOLSOV |
7 | 244 | 7 | - | - | 1 | 4 |
| AHLVM3, 23/24 | PiškotiPISKO |
15 | 900 | 41 | - | - | 2,73 | 2 |
| AHLVM2, 23/24 | OlšovecOLSO |
8 | 480 | 17 | - | - | 2,13 | 0 |
| MCRA_C, Liberec "C" 2024 | SK OlšovecOLSOV |
6 | 240 | 1 | - | - | 0,17 | 0 |
| AHLVM2, 24/25 | OlšovecOLSO |
14 | 840 | 30 | - | - | 2,14 | 4 |
| AHLVM3, 24/25 | PiškotiPISKO |
14 | 840 | 33 | - | - | 2,36 | 3 |
| AHLVM2, 25/26 | SK OlšovecOLSO |
1 | 60 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| AHLVM2, 25/26 | CabotCABOT |
1 | 60 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| AHLVM3B, 25/26 | PiškotiPISKO |
1 | 60 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 45 | 1 | 13 | 92,86 | 1 | 0 |
| MCRA_C, Liberec "C" 2026 | SK OlšovecOLSOV |
7 | 280 | 4 | - | - | 0,57 | 0 |
| Celkem | 101 | 5594 | 208 | 13 | 92,86 | 2,06 | 18 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM3B, 21/22 | RangersRANG |
5 | 300 | 12 | - | - | 2,4 | 0 |
| AHLVM3B, 22/23 | PiškotiPISKO |
12 | 720 | 27 | - | - | 2,25 | 2 |
| AHLVM3B, 25/26 | PiškotiPISKO |
1 | 60 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| Celkem | 18 | 1080 | 44 | - | - | 2,44 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM3, 22/23 | OlšovecOLSO |
3 | 180 | 4 | - | - | 1,33 | 1 |
| AHLVM3, 22/23 | RangersRANG |
6 | 345 | 26 | - | - | 4,33 | 0 |
| AHLVM3, 23/24 | PiškotiPISKO |
15 | 900 | 41 | - | - | 2,73 | 2 |
| AHLVM3, 24/25 | PiškotiPISKO |
14 | 840 | 33 | - | - | 2,36 | 3 |
| Celkem | 38 | 2265 | 104 | - | - | 2,74 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_C, Liberec "C" | SK OlšovecOLSOV |
7 | 244 | 7 | - | - | 1 | 4 |
| MCRA_C, Liberec "C" 2024 | SK OlšovecOLSOV |
6 | 240 | 1 | - | - | 0,17 | 0 |
| MCRA_C, Liberec "C" 2026 | SK OlšovecOLSOV |
7 | 280 | 4 | - | - | 0,57 | 0 |
| Celkem | 20 | 764 | 12 | - | - | 0,6 | 4 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHLVM2, 23/24 | OlšovecOLSO |
8 | 480 | 17 | - | - | 2,13 | 0 |
| AHLVM2, 24/25 | OlšovecOLSO |
14 | 840 | 30 | - | - | 2,14 | 4 |
| AHLVM2, 25/26 | SK OlšovecOLSO |
1 | 60 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| AHLVM2, 25/26 | CabotCABOT |
1 | 60 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| Celkem | 24 | 1440 | 47 | - | - | 1,96 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2025/2026 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 45 | 1 | 13 | 92,86 | 1 | 0 |
| Celkem | 1 | 45 | 1 | 13 | 92,86 | 1 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Oznice |
10 | 4 | 6 | 0 | -2 |
Potštát |
8 | 8 | 0 | 0 | 8 |
Všechovice |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Cabot |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
Rakov |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
HC Poruba |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Kanci Milenov |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
DYNAMO Havířov |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
NC-line |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Noel |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HLT Drahotuše |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Komárovice |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Kačeři |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Žlutí pupci Kelč |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ratiboř |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Rangers |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC SEJRAŘI Unhošť |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
LOUPEŽNÍCI |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC HUMRS Ostrava |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Střítež nad Ludinou |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Hockey club Alcedo |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
KONDOŘI Brandýs n. L. |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
ADIDAS Skalica |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Nebory |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Saláti 2013 |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
TJ Sokol Březina |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
PHT Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Otice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
VLKAN Team |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
TJ SOKOL Terezín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SNĚHULÁCÍ |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Nový Bydžov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Moravský Písek |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
PTH ROŠŤÁCI |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
RETRO VLKAN |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
SK Olšovec |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám













































