Petr Pospíšilík
Brankář 45 let
Petr Pospíšilík, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 2 OGKariéra
9Sezón
2Čistých kont
6,06PR
85Zápasy
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2009/10 | HC JB StavebníJBS |
3 | 135 | 19 | - | - | 6,33 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
12 | 540 | 60 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | Cyclones BrnoCYC |
8 | 360 | 32 | - | - | 4 | 1 |
| BALLH, 2012/2013 | HC JB StavebníJBS |
2 | 90 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2012/13 | Cyclones BrnoCYC |
12 | 540 | 73 | - | - | 6,08 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
2 | 90 | 19 | - | - | 9,5 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Cyclones BrnoCYC |
11 | 495 | 67 | - | - | 6,09 | 1 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Cyclones BrnoCYC |
14 | 630 | 105 | - | - | 7,5 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC ČERTI OBLCER |
13 | 780 | 66 | - | - | 5,08 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Cyclones BrnoCYC |
6 | 270 | 59 | - | - | 9,83 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Cyclones BrnoCYC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 85 | 4020 | 515 | - | - | 6,06 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2009/10 | HC JB StavebníJBS |
3 | 135 | 19 | - | - | 6,33 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC JB StavebníJBS |
2 | 90 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
2 | 90 | 19 | - | - | 9,5 | 0 |
| Celkem | 8 | 360 | 51 | - | - | 6,38 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL (14. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
12 | 540 | 60 | - | - | 5 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | Cyclones BrnoCYC |
8 | 360 | 32 | - | - | 4 | 1 |
| BHL, BHL 2012/13 | Cyclones BrnoCYC |
12 | 540 | 73 | - | - | 6,08 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Cyclones BrnoCYC |
11 | 495 | 67 | - | - | 6,09 | 1 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Cyclones BrnoCYC |
14 | 630 | 105 | - | - | 7,5 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Cyclones BrnoCYC |
6 | 270 | 59 | - | - | 9,83 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Cyclones BrnoCYC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 64 | 2880 | 398 | - | - | 6,22 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2015/16 | HC ČERTI OBLCER |
13 | 780 | 66 | - | - | 5,08 | 0 |
| Celkem | 13 | 780 | 66 | - | - | 5,08 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Medlov |
9 | 2 | 6 | 1 | -4 |
KLH Brno |
8 | 1 | 7 | 0 | -6 |
TJ Sokol Popůvky |
8 | 1 | 7 | 0 | -6 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
Technika Brno |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Bizoni |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Viťaz Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC PETROV Brno |
4 | 1 | 2 | 1 | -1 |
HC TIKO |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
Phantoms Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC TKN Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Devil Butts |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
H.A.C. BRNO |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Kénig |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC ASIO Jiříkovice |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC Luleč |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
MH Kačeři |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Moravian Panthers |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC ŠPILAS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TORO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC RAJA TEAM |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HC Tišnov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Flyers Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC KORMIDLO |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Tučňáci Rosice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
AC AUTOSKLO |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC OLD WOLVES |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Mamuti |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BLACK & OLD |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám






































