#35 Libor Peč
Brankář 48 let
#35 Libor Peč, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
32 S, 90,6%Kariéra
14Sezón
8Čistých kont
2,93PR
172Zápasy
- Vítěz BALLH 2016/2017 - Kopaliště Dražovice
- Vítěz BALLH 2010/2011 - Kopaliště Dražovice
- Vítěz BALLH 2008/09 - HC Bučovice
3
- Druhé místo BALLH 2019/2020 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2015/2016 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2012/2013 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2009/10 - Koupaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2007/08 - Sokol Bučovice
5
- Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2017/2018 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2014/2015 - Kopaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2011/2012 - Kopaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2013/2014 - Kopaliště Dražovice
5
- Nejlepší brankář BALLH 2016/2017
- Nejlepší brankář BALLH 2008/09
- Nejlepší brankář BALLH 2010/2011
3
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | Sokol BučoviceBUC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | Sokol BučoviceBUC |
13 | 586 | 36 | - | - | 2,77 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC BučoviceBUC |
21 | 945 | 38 | - | - | 1,81 | 3 |
| BALLH, 2009/10 | Koupaliště DražoviceKOD |
19 | 855 | 51 | - | - | 2,68 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
20 | 862 | 46 | - | - | 2,3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Kopaliště DražoviceKDR |
12 | 539 | 41 | - | - | 3,42 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
13 | 544 | 44 | - | - | 3,38 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | Kopaliště DražoviceKDR |
19 | 855 | 77 | - | - | 4,05 | 1 |
| BALLH, 2014/2015 | Kopaliště DražoviceKDR |
14 | 630 | 48 | - | - | 3,43 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | Kopaliště DražoviceKDR |
18 | 810 | 63 | - | - | 3,5 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Kopaliště DražoviceKDR |
19 | 870 | 50 | - | - | 2,63 | 2 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
2 | 93 | 5 | 44 | 89,80 | 2,5 | 1 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 48 | 3 | 29 | 90,63 | 3 | 0 |
| Celkem | 172 | 7682 | 504 | 73 | 90,12 | 2,93 | 8 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | Sokol BučoviceBUC |
13 | 586 | 36 | - | - | 2,77 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC BučoviceBUC |
21 | 945 | 38 | - | - | 1,81 | 3 |
| BALLH, 2009/10 | Koupaliště DražoviceKOD |
19 | 855 | 51 | - | - | 2,68 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
20 | 862 | 46 | - | - | 2,3 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | Kopaliště DražoviceKDR |
12 | 539 | 41 | - | - | 3,42 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
13 | 544 | 44 | - | - | 3,38 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | Kopaliště DražoviceKDR |
19 | 855 | 77 | - | - | 4,05 | 1 |
| BALLH, 2014/2015 | Kopaliště DražoviceKDR |
14 | 630 | 48 | - | - | 3,43 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | Kopaliště DražoviceKDR |
18 | 810 | 63 | - | - | 3,5 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Kopaliště DražoviceKDR |
19 | 870 | 50 | - | - | 2,63 | 2 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
2 | 93 | 5 | 44 | 89,80 | 2,5 | 1 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 48 | 3 | 29 | 90,63 | 3 | 0 |
| Celkem | 171 | 7637 | 502 | 73 | 90,12 | 2,94 | 8 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Crocodiles Brno |
20 | 15 | 4 | 1 | 11 |
MH Kačeři |
19 | 15 | 4 | 0 | 11 |
HC Sršni Brno |
16 | 13 | 1 | 2 | 12 |
AC AUTOSKLO |
16 | 10 | 6 | 0 | 4 |
HC JB Stavební |
14 | 14 | 0 | 0 | 14 |
HC C&K Toyota Brno |
13 | 4 | 8 | 1 | -4 |
HC Kohoutovice |
12 | 9 | 3 | 0 | 6 |
HC Luleč |
12 | 8 | 2 | 2 | 6 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
H.A.C. BRNO |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
HC Tišnov |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
HAK Vyškov |
5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
HC Devil Butts |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Tučňáci Rosice |
4 | 3 | 0 | 1 | 3 |
HC Medlov |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Čerti Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TURBINA KOMÍN |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Ivančice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám


























