#34 Václav Lošek
Obránce 48 let
#34 Václav Lošek, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 0AKariéra
17Sezón
239Zápasy
105Gólů
224Body
- Vítěz BALLH 2016/2017 - Kopaliště Dražovice
- Vítěz BALLH 2010/2011 - Kopaliště Dražovice
2
- Druhé místo BALLH 2024/2025 - Koupaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2019/2020 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2015/2016 - Kopaliště Dražovice
- Druhé místo BALLH 2012/2013 - Kopaliště Dražovice
4
- Třetí místo BALLH 2023/2024 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2022/2023 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2017/2018 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2014/2015 - Kopaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2011/2012 - Kopaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2013/2014 - Kopaliště Dražovice
7
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
22 | 19 | 13 | 32 | 22,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2011/2012 | Kopaliště DražoviceKDR |
16 | 7 | 9 | 16 | 26 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
24 | 4 | 9 | 13 | 16,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2013/2014 | Kopaliště DražoviceKDR |
23 | 11 | 12 | 23 | 13,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2014/2015 | Kopaliště DražoviceKDR |
17 | 8 | 9 | 17 | 9 | 3 | 2 | 67 |
| BALLH, 2015/2016 | Kopaliště DražoviceKDR |
20 | 14 | 13 | 27 | 15 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Kopaliště DražoviceKDR |
22 | 8 | 11 | 19 | 13,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
21 | 8 | 12 | 20 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Koupaliště DražoviceKDR |
10 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 |
| BALLH, 2022/2023 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 9 | 7 | 16 | 4,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2023/2024 | Koupaliště DražoviceKDR |
12 | 4 | 7 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC UNOBUNOB |
2 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 6 | 9 | 15 | 8 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2025/2026 | Koupaliště DražoviceKDR |
7 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2026/2027 | Koupaliště DražoviceKDR |
3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Celkem | 239 | 105 | 119 | 224 | 148 | 16 | 11 | 69 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2010/2011 | Kopaliště DražoviceKODR |
22 | 19 | 13 | 32 | 22,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2011/2012 | Kopaliště DražoviceKDR |
16 | 7 | 9 | 16 | 26 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | Kopaliště DražoviceKDR |
24 | 4 | 9 | 13 | 16,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2013/2014 | Kopaliště DražoviceKDR |
23 | 11 | 12 | 23 | 13,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2014/2015 | Kopaliště DražoviceKDR |
17 | 8 | 9 | 17 | 9 | 3 | 2 | 67 |
| BALLH, 2015/2016 | Kopaliště DražoviceKDR |
20 | 14 | 13 | 27 | 15 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Kopaliště DražoviceKDR |
22 | 8 | 11 | 19 | 13,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
21 | 8 | 12 | 20 | 4,5 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Koupaliště DražoviceKDR |
10 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 |
| BALLH, 2022/2023 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 9 | 7 | 16 | 4,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2023/2024 | Koupaliště DražoviceKDR |
12 | 4 | 7 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Koupaliště DražoviceKDR |
13 | 6 | 9 | 15 | 8 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2025/2026 | Koupaliště DražoviceKDR |
7 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 1 | 1 | 100 |
| BALLH, 2026/2027 | Koupaliště DražoviceKDR |
3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Celkem | 237 | 105 | 119 | 224 | 146,5 | 16 | 11 | 69 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC UNOBUNOB |
2 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 2 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Crocodiles Brno |
40 | 26 | 12 | 2 | 14 |
AC AUTOSKLO |
39 | 21 | 16 | 2 | 5 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
30 | 24 | 6 | 0 | 18 |
HC C&K Toyota Brno |
23 | 9 | 14 | 0 | -5 |
HC JB Stavební |
22 | 20 | 2 | 0 | 18 |
MH Kačeři |
22 | 16 | 6 | 0 | 10 |
HC Sršni Brno |
19 | 16 | 1 | 2 | 15 |
HC Kohoutovice |
14 | 8 | 6 | 0 | 2 |
HC Luleč |
9 | 4 | 3 | 2 | 1 |
H.A.C. BRNO |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC Ivančice |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HAK Vyškov |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Tišnov |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Bizoni |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
TJ Sokol Březina |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
























