#35 Jiří Šedrla
Brankář 181 cm 90 kg 51 let
#35 Jiří Šedrla, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
22 S, 81,8%Kariéra
20Sezón
324Zápasy
1Gólů
4Body
Vítěz BHHL 2014/2015 - HC PREDATORS
- Druhé místo BHHL 2014/2015 - HC CSKA Brno
- Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
- Druhé místo BHHL 2016/2017 - HC PREDATORS
3
- Třetí místo BALLH BALLH 21/22 - HC JB Stavební
- Třetí místo BALLH 2019/2020 - HC C&K Toyota Brno
- Třetí místo BALLH 2012/2013 - HC Kohoutovice
3
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2008/09 | SK PančavaPAN |
21 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | SK PančavaPAN |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | H.A.C. BRNOHAC |
22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | H.A.C. BRNOHAC |
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC FALCONSFAL |
27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC FALCONSFAL |
17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC KohoutoviceKOH |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC FALCONSFAL |
23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC VIKINGS BrnoVIK |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Židenice BrnoHCZB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC VIKINGS BrnoVIKI |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MCRA, Plzeň 2015 | BIZONI BrnoBIZB |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC KohoutoviceKOH |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ZFP PANTHERSZFP |
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC FALCONSFAL |
11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC FALCONSFAL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ZFP PANTHERSZFP |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC FALCONSFAL |
18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC FALCONSFAL |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | DTJ IvančiceIVA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BASTRBST |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC JB StavebníJBS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PRO HOKEJISTYPROH |
16 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC Dolní Dubňany BDDB |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZNHLB, 2025/2026 | HC Dolní Dubňany ADDA |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | HC Dolní Dubňany BDDB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZNHLB, ZNHL Divize B 2026/2027 | HC Dolní Dubňany ADDA |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 324 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | SK PančavaPAN |
15 | 675 | 76 | - | - | 5,07 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | SK PančavaPAN |
21 | 945 | 83 | - | - | 3,95 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | SK PančavaPAN |
19 | 854 | 69 | - | - | 3,63 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | H.A.C. BRNOHAC |
22 | 990 | 107 | - | - | 4,86 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | H.A.C. BRNOHAC |
11 | 474 | 67 | - | - | 6,09 | 0 |
| OBL, OBL 2011 | HC FALCONSFAL |
27 | 1620 | 66 | - | - | 2,44 | 3 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC FALCONSFAL |
17 | 1020 | 65 | - | - | 3,82 | 1 |
| BALLH, 2013/2014 | HC KohoutoviceKOH |
2 | 90 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC FALCONSFAL |
23 | 1380 | 73 | - | - | 3,17 | 2 |
| BHHL, 2013/2014 | HC VIKINGS BrnoVIK |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
2 | 89 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Židenice BrnoHCZB |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| BHHL, 2014/2015 | HC VIKINGS BrnoVIKI |
3 | 135 | 11 | - | - | 3,67 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 11 | - | - | 5,5 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
4 | 180 | 17 | - | - | 4,25 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC KohoutoviceKOH |
3 | 135 | 27 | - | - | 9 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ZFP PANTHERSZFP |
16 | 720 | 58 | - | - | 3,63 | 1 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC FALCONSFAL |
13 | 780 | 46 | - | - | 3,54 | 3 |
| BALLH, 2016/2017 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
11 | 495 | 29 | - | - | 2,64 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC FALCONSFAL |
18 | 1080 | 72 | - | - | 4 | 2 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC FALCONSFAL |
18 | 1080 | 79 | 425 | 84,33 | 4,39 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ZFP PANTHERSZFP |
7 | 315 | 29 | - | - | 4,14 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 15 | 56 | 78,87 | 5 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC FALCONSFAL |
16 | 960 | 88 | 423 | 82,78 | 5,5 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | DTJ IvančiceIVA |
1 | 48 | 12 | 43 | 78,18 | 12 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 48 | 3 | 13 | 81,25 | 3 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 3 | 24 | 88,89 | 3 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 2 | 17 | 89,47 | 2 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BASTRBST |
16 | 720 | 75 | 378 | 83,44 | 4,69 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 8 | 54 | 87,10 | 4 | 1 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 18 | 31 | 63,27 | 18 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PRO HOKEJISTYPROH |
16 | 720 | 97 | 355 | 78,54 | 6,06 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 6 | 21 | 77,78 | 6 | 0 |
| ZNHLB, 2025/2026 | HC Dolní Dubňany ADDA |
5 | 270 | 16 | 78 | 92,86 | 3,2 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC Dolní Dubňany BDDB |
2 | 120 | 3 | 14 | 100,00 | 1,5 | 1 |
| ZNHLB, ZNHL Divize B 2026/2027 | HC Dolní Dubňany ADDA |
1 | 45 | 4 | 18 | 81,82 | 4 | 0 |
| Celkem | 339 | 17293 | 1397 | 1977 | 82,58 | 4,12 | 19 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | SK PančavaPAN |
15 | 675 | 76 | - | - | 5,07 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | SK PančavaPAN |
21 | 945 | 83 | - | - | 3,95 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | SK PančavaPAN |
19 | 854 | 69 | - | - | 3,63 | 2 |
| BALLH, 2009/10 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | H.A.C. BRNOHAC |
22 | 990 | 107 | - | - | 4,86 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | H.A.C. BRNOHAC |
11 | 474 | 67 | - | - | 6,09 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC KohoutoviceKOH |
2 | 90 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
2 | 89 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Židenice BrnoHCZB |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| BALLH, 2015/2016 | HC KohoutoviceKOH |
3 | 135 | 27 | - | - | 9 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | DTJ IvančiceIVA |
1 | 48 | 12 | 43 | 78,18 | 12 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 48 | 3 | 13 | 81,25 | 3 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 18 | 31 | 63,27 | 18 | 0 |
| Celkem | 103 | 4618 | 481 | 87 | 72,50 | 4,67 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2011 | HC FALCONSFAL |
27 | 1620 | 66 | - | - | 2,44 | 3 |
| OBL, OBL 2012 | HC FALCONSFAL |
17 | 1020 | 65 | - | - | 3,82 | 1 |
| OBL, OBL 2013 | HC FALCONSFAL |
23 | 1380 | 73 | - | - | 3,17 | 2 |
| OBL, OBL 2015/16 | HC FALCONSFAL |
13 | 780 | 46 | - | - | 3,54 | 3 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC FALCONSFAL |
18 | 1080 | 72 | - | - | 4 | 2 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC FALCONSFAL |
18 | 1080 | 79 | 425 | 84,33 | 4,39 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC FALCONSFAL |
16 | 960 | 88 | 423 | 82,78 | 5,5 | 0 |
| Celkem | 132 | 7920 | 489 | 848 | 83,55 | 3,7 | 11 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2013/2014 | HC VIKINGS BrnoVIK |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC VIKINGS BrnoVIKI |
3 | 135 | 11 | - | - | 3,67 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 11 | - | - | 5,5 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 12 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
4 | 180 | 17 | - | - | 4,25 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ZFP PANTHERSZFP |
16 | 720 | 58 | - | - | 3,63 | 1 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
11 | 495 | 29 | - | - | 2,64 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 6 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ZFP PANTHERSZFP |
7 | 315 | 29 | - | - | 4,14 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 15 | 56 | 78,87 | 5 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 3 | 24 | 88,89 | 3 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 2 | 17 | 89,47 | 2 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC BASTRBST |
16 | 720 | 75 | 378 | 83,44 | 4,69 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 8 | 54 | 87,10 | 4 | 1 |
| BHHL, 2022/23 | HC PRO HOKEJISTYPROH |
16 | 720 | 97 | 355 | 78,54 | 6,06 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | 27 | 96,43 | 1 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
1 | 45 | 6 | 21 | 77,78 | 6 | 0 |
| Celkem | 96 | 4320 | 404 | 932 | 81,83 | 4,21 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC Dolní Dubňany BDDB |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZNHLC, ZNHL C 2026/2027 | HC Dolní Dubňany BDDB |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLC, ZNHL C 2025/2026 | HC Dolní Dubňany BDDB |
2 | 120 | 3 | 14 | 100,00 | 1,5 | 1 |
| Celkem | 2 | 120 | 3 | 14 | 100,00 | 1,5 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHLB, 2025/2026 | HC Dolní Dubňany ADDA |
5 | 270 | 16 | 78 | 92,86 | 3,2 | 0 |
| ZNHLB, ZNHL Divize B 2026/2027 | HC Dolní Dubňany ADDA |
1 | 45 | 4 | 18 | 81,82 | 4 | 0 |
| Celkem | 6 | 315 | 20 | 96 | 90,57 | 3,33 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC RAJA TEAM |
15 | 13 | 2 | 0 | 11 |
HC OLD WOLVES |
15 | 6 | 8 | 1 | -2 |
HC Rusty Nail |
13 | 6 | 6 | 1 | 0 |
HC KORMIDLO |
12 | 7 | 1 | 4 | 6 |
HC Kénig |
12 | 5 | 5 | 2 | 0 |
HC Kings |
12 | 5 | 6 | 1 | -1 |
BLACK & OLD |
12 | 3 | 9 | 0 | -6 |
HC TORO |
11 | 11 | 0 | 0 | 11 |
HC Vikings Brno |
11 | 8 | 1 | 2 | 7 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
11 | 5 | 5 | 1 | 0 |
HC RONDO BRNO |
10 | 10 | 0 | 0 | 10 |
HC JB Stavební |
10 | 7 | 2 | 1 | 5 |
HC Sršni Brno |
9 | 5 | 4 | 0 | 1 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
9 | 5 | 4 | 0 | 1 |
HC ICE BEARS Brno |
9 | 3 | 5 | 1 | -2 |
HC Luleč |
9 | 3 | 5 | 1 | -2 |
HC C&K Toyota Brno |
9 | 2 | 7 | 0 | -5 |
HC BULLS BRNO |
8 | 6 | 2 | 0 | 4 |
HC ČERTI OBL |
8 | 4 | 1 | 3 | 3 |
Flyers Brno |
8 | 2 | 5 | 1 | -3 |
MH Kačeři |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC ŠPILAS |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC PREDATORS |
7 | 1 | 6 | 0 | -5 |
Koupaliště Dražovice |
7 | 0 | 7 | 0 | -7 |
Crocodiles Brno |
7 | 0 | 7 | 0 | -7 |
HC Devil Butts |
6 | 5 | 0 | 1 | 5 |
HC Tišnov |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HC MBL Devils |
6 | 2 | 2 | 2 | 0 |
HC Tučňáci Rosice |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC Panthers |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
AC AUTOSKLO |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC Kohoutovice |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Čerti Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
CSKA Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC BASTR |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC PANTHERS ZNOJMO |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC AGROMEX BRNO |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
PSK Znojmo |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC ZFP Panters |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Suchna Divočáci |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Bučovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Hawks Staré město |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC GRAMLA |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Havrani A |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
TORPÉDO Praha |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Baroni Mašovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC RAVENS Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Red Fox Bantice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Velc Žilina |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
REBEL Nejdek |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
VÚJE Piešťany |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



































































