#99 Adam Pyščuk
Brankář 191 cm 80 kg 40 let
#99 Adam Pyščuk, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
36 S, 94,4%Kariéra
16Sezón
35Čistých kont
3,38PR
529Zápasy
- Vítěz NHLRH 2022/23 - Modern Hockey
- Vítěz NHLRH 2021/22 - HC Origins H
- Vítěz BHHL 2017/2018 - HC BORGA
3
- Třetí místo NHLRA 2021/22 - HC Origins A
- Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BHHL 2017/2018 - HC ICE BEARS Brno
- Třetí místo BHHL 2016/2017 - HC ICE BEARS Brno
4
- Nejlepší brankář NHLR 2025/26
- Nejlepší brankář NHLR 2023/24
- Nejlepší brankář NHLRA 2021/22
3
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 13. ročník | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 735 | 56 | - | - | 3,29 | 1 |
| BHL, BHL (14. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
18 | 810 | 59 | - | - | 3,28 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC Sršni BrnoSRN |
5 | 225 | 18 | - | - | 3,6 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC Židenice BrnoHCZB |
1 | 45 | 14 | - | - | 14 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
5 | 225 | 37 | - | - | 7,4 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
5 | 225 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 315 | 24 | - | - | 3,43 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
8 | 360 | 48 | - | - | 6 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
15 | 675 | 39 | - | - | 2,6 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
15 | 675 | 90 | - | - | 6 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
5 | 225 | 13 | - | - | 2,6 | 1 |
| BHHL, 2016/2017 | HC Vikings BrnoVIKI |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 283 | 28 | - | - | 4 | 2 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC Vikings BrnoVIKI |
13 | 585 | 84 | - | - | 6,46 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BORGABRG |
4 | 180 | 18 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC MBL DevilsMBL |
5 | 225 | 21 | - | - | 4,2 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC Vikings BrnoVIKI |
18 | 810 | 110 | 306 | 81,60 | 6,11 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC MBL DevilsMBL |
14 | 630 | 62 | 282 | 84,68 | 4,43 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BORGABRG |
1 | 45 | 2 | 28 | 93,33 | 2 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 48 | 2 | 20 | 90,91 | 2 | 0 |
| NHLRA, 2019/20 | OriginsORI |
14 | 645 | 43 | 197 | 86,03 | 3,07 | 1 |
| BHHL, 2019/2020 | HC Vikings BrnoVIKI |
11 | 495 | 57 | 329 | 86,13 | 5,18 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 8 | 39 | 82,98 | 8 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC Vikings BrnoVIKI |
2 | 90 | 12 | 84 | 87,50 | 6 | 0 |
| NHLRA, 2020/21 | HC OriginsORI |
4 | 180 | 15 | 101 | 87,07 | 3,75 | 0 |
| MHCC, Covid Cup | MH Black HawksBLA |
5 | 225 | 15 | 137 | 90,13 | 3 | 1 |
| BHHL, 2021/22 | HC Vikings BrnoVIKI |
18 | 825 | 127 | 519 | 81,35 | 7,06 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC Origins AORI |
24 | 1080 | 82 | 707 | 89,61 | 3,42 | 1 |
| NHLRA, 2021/22 | Mystery KuřimMYS |
1 | 45 | 1 | 25 | 96,15 | 1 | 0 |
| NHLR, 2021/22 | HC Origins HORIH |
22 | 990 | 55 | 723 | 92,93 | 2,5 | 2 |
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Black HawksBH |
43 | 1935 | 108 | 1227 | 91,91 | 2,51 | 4 |
| RBC2026, 5. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 240 | 7 | 48 | 87,27 | 1,75 | 2 |
| BHHL, 2022/23 | HC Vikings BrnoVIKI |
3 | 135 | 13 | 55 | 80,88 | 4,33 | 0 |
| NHLR, 2022/23 | HC Origins HORIH |
24 | 1080 | 56 | 736 | 92,93 | 2,33 | 2 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 2 | 32 | 94,12 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
36 | 1635 | 104 | 1107 | 91,41 | 2,89 | 4 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
35 | 1575 | 83 | 933 | 91,83 | 2,37 | 6 |
| NHLR, 2023/24 | HC Origins HORIH |
27 | 1215 | 54 | 805 | 93,71 | 2 | 2 |
| NHLR, 2023/24 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 2 | 25 | 92,59 | 2 | 0 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
21 | 945 | 53 | 545 | 91,14 | 2,52 | 1 |
| NHLR, 2024/25 | HC Origins BrnoORI |
28 | 1260 | 54 | 727 | 93,09 | 1,93 | 4 |
| NHLR, 2025/26 | HC Origins BrnoORI |
26 | 1170 | 59 | 731 | 92,53 | 2,27 | 1 |
| RBC2026, 8. ročník | HC COTRCOT |
6 | 234 | 11 | 43 | 86,00 | 1,83 | 0 |
| NHLR, 2026/27 | HC Origins BrnoORI |
5 | 240 | 11 | 149 | 93,13 | 2,2 | 0 |
| Celkem | 529 | 23830 | 1786 | 10660 | 90,42 | 3,38 | 35 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 13. ročník | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
17 | 735 | 56 | - | - | 3,29 | 1 |
| BHL, BHL (14. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
18 | 810 | 59 | - | - | 3,28 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
5 | 225 | 37 | - | - | 7,4 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 315 | 24 | - | - | 3,43 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
15 | 675 | 39 | - | - | 2,6 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
7 | 283 | 28 | - | - | 4 | 2 |
| Celkem | 69 | 3043 | 243 | - | - | 3,52 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2013/2014 | HC Sršni BrnoSRN |
5 | 225 | 18 | - | - | 3,6 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC Židenice BrnoHCZB |
1 | 45 | 14 | - | - | 14 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
5 | 225 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
8 | 360 | 48 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
15 | 675 | 90 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 48 | 2 | 20 | 90,91 | 2 | 0 |
| Celkem | 35 | 1578 | 187 | 20 | 90,91 | 5,34 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2015 / 2016 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
5 | 225 | 13 | - | - | 2,6 | 1 |
| BHHL, 2016/2017 | HC Vikings BrnoVIKI |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 8 | - | - | 8 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC Vikings BrnoVIKI |
13 | 585 | 84 | - | - | 6,46 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BORGABRG |
4 | 180 | 18 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC MBL DevilsMBL |
5 | 225 | 21 | - | - | 4,2 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC Vikings BrnoVIKI |
18 | 810 | 110 | 306 | 81,60 | 6,11 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC MBL DevilsMBL |
14 | 630 | 62 | 282 | 84,68 | 4,43 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC BORGABRG |
1 | 45 | 2 | 28 | 93,33 | 2 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC Vikings BrnoVIKI |
11 | 495 | 57 | 329 | 86,13 | 5,18 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
1 | 45 | 8 | 39 | 82,98 | 8 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC Vikings BrnoVIKI |
2 | 90 | 12 | 84 | 87,50 | 6 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC Vikings BrnoVIKI |
18 | 825 | 127 | 519 | 81,35 | 7,06 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC Vikings BrnoVIKI |
3 | 135 | 13 | 55 | 80,88 | 4,33 | 0 |
| Celkem | 98 | 4425 | 541 | 1642 | 83,39 | 5,52 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLRA, 2019/20 | OriginsORI |
14 | 645 | 43 | 197 | 86,03 | 3,07 | 1 |
| NHLRA, 2020/21 | HC OriginsORI |
4 | 180 | 15 | 101 | 87,07 | 3,75 | 0 |
| NHLRA, 2021/22 | HC Origins AORI |
24 | 1080 | 82 | 707 | 89,61 | 3,42 | 1 |
| NHLRA, 2021/22 | Mystery KuřimMYS |
1 | 45 | 1 | 25 | 96,15 | 1 | 0 |
| Celkem | 43 | 1950 | 141 | 1030 | 88,79 | 3,28 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHCC, Covid Cup | MH Black HawksBLA |
5 | 225 | 15 | 137 | 90,13 | 3 | 1 |
| Celkem | 5 | 225 | 15 | 137 | 90,13 | 3 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NHLR, 2021/22 | HC Origins HORIH |
22 | 990 | 55 | 723 | 92,93 | 2,5 | 2 |
| NHLR, 2022/23 | HC Origins HORIH |
24 | 1080 | 56 | 736 | 92,93 | 2,33 | 2 |
| NHLR, 2022/23 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 2 | 32 | 94,12 | 2 | 0 |
| NHLR, 2023/24 | HC Origins HORIH |
27 | 1215 | 54 | 805 | 93,71 | 2 | 2 |
| NHLR, 2023/24 | Modern HockeyMH |
1 | 45 | 2 | 25 | 92,59 | 2 | 0 |
| NHLR, 2024/25 | HC Origins BrnoORI |
28 | 1260 | 54 | 727 | 93,09 | 1,93 | 4 |
| NHLR, 2025/26 | HC Origins BrnoORI |
26 | 1170 | 59 | 731 | 92,53 | 2,27 | 1 |
| NHLR, 2026/27 | HC Origins BrnoORI |
5 | 240 | 11 | 149 | 93,13 | 2,2 | 0 |
| Celkem | 134 | 6045 | 293 | 3928 | 93,06 | 2,19 | 11 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MH, MH Superliga 21/22 | MH Black HawksBH |
43 | 1935 | 108 | 1227 | 91,91 | 2,51 | 4 |
| MH, MH Superliga 22/23 | MH Black HawksBH |
36 | 1635 | 104 | 1107 | 91,41 | 2,89 | 4 |
| MH, MH Superliga 23/24 | MH Black HawksBLA |
35 | 1575 | 83 | 933 | 91,83 | 2,37 | 6 |
| MH, MH Superliga 24/25 | MH Los BomberosLOS |
21 | 945 | 53 | 545 | 91,14 | 2,52 | 1 |
| Celkem | 135 | 6090 | 348 | 3812 | 91,63 | 2,58 | 15 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RBC2026, 5. ročník | Modern HockeyMH |
4 | 240 | 7 | 48 | 87,27 | 1,75 | 2 |
| RBC2026, 8. ročník | HC COTRCOT |
6 | 234 | 11 | 43 | 86,00 | 1,83 | 0 |
| Celkem | 10 | 474 | 18 | 91 | 86,67 | 1,8 | 2 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Sexy Bonbónky |
35 | 17 | 14 | 4 | 3 |
Mystery Kuřim |
26 | 17 | 7 | 2 | 10 |
Modern Hockey |
26 | 5 | 20 | 1 | -15 |
HC Medvědi |
23 | 16 | 5 | 2 | 11 |
MH Red Wheels |
20 | 13 | 7 | 0 | 6 |
MH Rockets |
19 | 8 | 11 | 0 | -3 |
MH Griffins |
18 | 12 | 6 | 0 | 6 |
MH Hunters |
18 | 11 | 7 | 0 | 4 |
MH Raptors |
17 | 9 | 8 | 0 | 1 |
HC Predators |
16 | 13 | 3 | 0 | 10 |
MH Spitfires |
16 | 9 | 7 | 0 | 2 |
MH Dark Clowns |
16 | 5 | 11 | 0 | -6 |
HC Raci |
15 | 11 | 2 | 2 | 9 |
MH Los Bomberos |
15 | 8 | 7 | 0 | 1 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
14 | 1 | 12 | 1 | -11 |
HOHA |
13 | 9 | 3 | 1 | 6 |
HC BULLS BRNO |
11 | 5 | 6 | 0 | -1 |
CSKA Brno |
11 | 2 | 9 | 0 | -7 |
HC ACES |
10 | 4 | 5 | 1 | -1 |
HC BASTR |
10 | 2 | 7 | 1 | -5 |
HC RONDO BRNO |
9 | 8 | 1 | 0 | 7 |
HC PREDATORS |
9 | 3 | 5 | 1 | -2 |
HC AGROMEX BRNO |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
HC Panthers |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
HC Bizoni |
8 | 2 | 6 | 0 | -4 |
KLH Brno |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
HC Kings |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
HC ICE BEARS Brno |
7 | 1 | 5 | 1 | -4 |
AC AUTOSKLO |
7 | 1 | 6 | 0 | -5 |
HC Medlov |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
HC Trosky Moutnice |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
TJ Sokol Popůvky |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Koupaliště Dražovice |
6 | 0 | 4 | 2 | -4 |
HC Bastardos |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
HC C&K Toyota Brno |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC TKN Brno |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Viťaz Brno |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Mamuti |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC PETROV Brno |
4 | 1 | 2 | 1 | -1 |
HC MBL Devils |
4 | 1 | 2 | 1 | -1 |
MH Kačeři |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Moravian Panthers |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC JB Stavební |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC ZETTOR BRNO |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
MH Black Hawks |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
MISSION ROLLER |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Technika Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC ASIO Jiříkovice |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
Crocodiles Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Vikings Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Tučňáci Rosice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HAK Vyškov |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Kohoutovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC TIKO |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Phantoms Brno |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
OFF-ICE RATS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
CZ LIONS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC D'Raci Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC COTR Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC FALCONS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BOMBY K TYČI |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám











































































