#1 Radim Protivinský
Brankář 50 let
#1 Radim Protivinský, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
37 S, 89,2%Kariéra
27Sezón
56Čistých kont
2,8PR
586Zápasy
- Vítěz BALLH BALLH 21/22 - Crocodiles Brno
- Vítěz BALLH 2019/2020 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2012/2013 - HC C&K Toyota Brno
- Vítěz BALLH 2009/10 - HC C&K Toyota Brno
- Vítěz BALLH 2003/04 - HC Čerti Brno
- Vítěz BHHL 2013/2014 - HC CSKA Brno
- Vítěz BALLH 2013/2014 - HC C&K Toyota Brno
7
- Druhé místo BHHL 2014/2015 - HC CSKA Brno
- Druhé místo BALLH 2022/2023 - Crocodiles Brno
- Druhé místo BALLH 2018/2019 - HC C&K Toyota Brno
- Druhé místo BALLH 2017/2018 - HC C&K Toyota Brno
- Druhé místo BALLH 2014/2015 - HC C&K Toyota Brno
- Druhé místo BALLH 2011/2012 - HC C&K Toyota Brno
6
- Třetí místo BALLH BALLH 21/22 - HC JB Stavební
- Třetí místo BALLH 2019/2020 - HC C&K Toyota Brno
- Třetí místo BALLH 2017/2018 - Koupaliště Dražovice
- Třetí místo BALLH 2016/2017 - HC Kačeři Brno
- Třetí místo IHC IHC 2008 - HC PETROV Brno + HC ČERTI
- Třetí místo BALLH 2010/2011 - HC C&K Toyota Brno
- Třetí místo BALLH 2004/05 - HC Čerti Brno
- Třetí místo BALLH 2002/03 - HC Čerti Brno
8
- Nejlepší brankář BALLH 2019/2020
- Nejlepší brankář BALLH 2018/2019
- Nejlepší brankář BALLH 2012/2013
- Nejlepší brankář BALLH 2013/2014
4
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC MedlovMED |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| přátelské zápasy | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| přátelské zápasy | BHL All-StarsBHL |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2000/01 | HC Čerti BrnoCER |
5 | 225 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2000/01 | HC Vydechlí VlciVLC |
11 | 495 | 57 | - | - | 5,18 | 1 |
| BALLH, 2001/02 | HC Čerti BrnoCER |
9 | 405 | 26 | - | - | 2,89 | 0 |
| BALLH, 2002/03 | HC Čerti BrnoCER |
17 | 765 | 41 | - | - | 2,41 | 2 |
| BALLH, 2003/04 | HC Čerti BrnoCER |
21 | 945 | 39 | - | - | 1,86 | 2 |
| BALLH, 2004/05 | HC Čerti BrnoCER |
19 | 855 | 41 | - | - | 2,16 | 3 |
| BALLH, 2005/06 | HC Čerti BrnoCER |
18 | 810 | 47 | - | - | 2,61 | 1 |
| BALLH, 2006/07 | HC Čerti BrnoCER |
19 | 855 | 47 | - | - | 2,47 | 3 |
| BALLH, 2007/08 | HC Čerti BrnoCER |
15 | 675 | 44 | - | - | 2,93 | 2 |
| BALLH, 2007/08 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 90 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, 11.ročník | HC MedlovMED |
18 | 810 | 21 | - | - | 1,17 | 5 |
| IHC, IHC 2008 | HC JB StavebníJBS |
6 | 240 | 11 | - | - | 1,83 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | HC LIMET cafe&barELI |
6 | 245 | 12 | - | - | 2 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | Pink PanthersPINKP |
1 | 40 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | HC PETROV Brno + HC ČERTIPECER |
2 | 75 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, 12. ročník | HC Medlov ROSMED |
15 | 645 | 16 | - | - | 1,07 | 4 |
| BALLH, 2008/09 | HC Čerti BrnoCER |
13 | 585 | 78 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC JB StavebníJBS |
2 | 90 | 11 | - | - | 5,5 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
19 | 855 | 41 | - | - | 2,16 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | HC TišnovTIS |
6 | 270 | 30 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | SK PančavaPAN |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| BHL, 13. ročník | HC Medlov ROSMED |
20 | 900 | 35 | - | - | 1,75 | 5 |
| BALLH, 2010/2011 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
22 | 990 | 66 | - | - | 3 | 2 |
| BALLH, 2010/2011 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC Medlov ROSMED |
20 | 900 | 34 | - | - | 1,7 | 5 |
| BALLH, 2011/2012 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
22 | 990 | 74 | - | - | 3,36 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC Medlov ROSMED |
18 | 810 | 53 | - | - | 2,94 | 2 |
| BALLH, 2012/2013 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
23 | 1035 | 59 | - | - | 2,57 | 5 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC Medlov ROSMED |
22 | 990 | 63 | - | - | 2,86 | 1 |
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
6 | 270 | 26 | - | - | 4,33 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
22 | 946 | 48 | - | - | 2,18 | 2 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC Medlov ROSMED |
17 | 765 | 56 | - | - | 3,29 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
23 | 1035 | 51 | - | - | 2,22 | 3 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC CSKA BrnoCSKA |
4 | 180 | 18 | - | - | 4,5 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
17 | 747 | 46 | - | - | 2,71 | 2 |
| BALLH, 2015/2016 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
21 | 945 | 57 | - | - | 2,71 | 2 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Kačeři BrnoKCI |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
23 | 1104 | 80 | 534 | 87,54 | 3,48 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 48 | 1 | 23 | 95,83 | 1 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
1 | 48 | 0 | 18 | 100,00 | 0 | 1 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
3 | 135 | 8 | 9 | 81,82 | 2,67 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | CSKA BrnoCSKA |
3 | 135 | 5 | 40 | 97,56 | 1,67 | 1 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 11 | 27 | 90,00 | 3,67 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
19 | 912 | 67 | 524 | 88,66 | 3,53 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
15 | 720 | 45 | 395 | 89,77 | 3 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 60 | 3 | 27 | 90,00 | 3 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 60 | 5 | 35 | 87,50 | 5 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | 25 | 92,59 | 2 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | 31 | 93,94 | 2 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 45 | 4 | 11 | 73,33 | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC UNOBUNOB |
1 | 45 | 3 | 29 | 90,63 | 3 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
3 | 135 | 22 | 85 | 79,44 | 7,33 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | DTJ IvančiceIVA |
2 | 90 | 6 | 55 | 90,16 | 3 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 90 | 11 | 32 | 74,42 | 5,5 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 90 | 5 | 52 | 91,23 | 2,5 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
3 | 135 | 16 | 67 | 80,72 | 5,33 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC MedlovMED |
1 | 45 | 4 | 33 | 89,19 | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | Technika Brno TECH |
1 | 45 | 2 | 15 | 88,24 | 2 | 0 |
| Celkem | 586 | 26410 | 1642 | 2067 | 88,07 | 2,8 | 56 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2000/01 | HC Čerti BrnoCER |
5 | 225 | 15 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2000/01 | HC Vydechlí VlciVLC |
11 | 495 | 57 | - | - | 5,18 | 1 |
| BALLH, 2001/02 | HC Čerti BrnoCER |
9 | 405 | 26 | - | - | 2,89 | 0 |
| BALLH, 2002/03 | HC Čerti BrnoCER |
17 | 765 | 41 | - | - | 2,41 | 2 |
| BALLH, 2003/04 | HC Čerti BrnoCER |
21 | 945 | 39 | - | - | 1,86 | 2 |
| BALLH, 2004/05 | HC Čerti BrnoCER |
19 | 855 | 41 | - | - | 2,16 | 3 |
| BALLH, 2005/06 | HC Čerti BrnoCER |
18 | 810 | 47 | - | - | 2,61 | 1 |
| BALLH, 2006/07 | HC Čerti BrnoCER |
19 | 855 | 47 | - | - | 2,47 | 3 |
| BALLH, 2007/08 | HC Čerti BrnoCER |
15 | 675 | 44 | - | - | 2,93 | 2 |
| BALLH, 2007/08 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 90 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Čerti BrnoCER |
13 | 585 | 78 | - | - | 6 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC JB StavebníJBS |
2 | 90 | 11 | - | - | 5,5 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
19 | 855 | 41 | - | - | 2,16 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | HC TišnovTIS |
6 | 270 | 30 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | SK PančavaPAN |
1 | 45 | 0 | - | - | 0 | 1 |
| BALLH, 2010/2011 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
22 | 990 | 66 | - | - | 3 | 2 |
| BALLH, 2010/2011 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
22 | 990 | 74 | - | - | 3,36 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
23 | 1035 | 59 | - | - | 2,57 | 5 |
| BALLH, 2013/2014 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
22 | 946 | 48 | - | - | 2,18 | 2 |
| BALLH, 2014/2015 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
23 | 1035 | 51 | - | - | 2,22 | 3 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
17 | 747 | 46 | - | - | 2,71 | 2 |
| BALLH, 2015/2016 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
21 | 945 | 57 | - | - | 2,71 | 2 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Kačeři BrnoKCI |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
23 | 1104 | 80 | 534 | 87,54 | 3,48 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Koupaliště DražoviceKDR |
1 | 48 | 1 | 23 | 95,83 | 1 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Modern Hockey KačeřiKCI |
1 | 48 | 0 | 18 | 100,00 | 0 | 1 |
| BALLH, 2018/2019 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
19 | 912 | 67 | 524 | 88,66 | 3,53 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
15 | 720 | 45 | 395 | 89,77 | 3 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 60 | 3 | 27 | 90,00 | 3 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 60 | 5 | 35 | 87,50 | 5 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | HC C&K Toyota BrnoTOY |
1 | 45 | 4 | 11 | 73,33 | 4 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
3 | 135 | 22 | 85 | 79,44 | 7,33 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | DTJ IvančiceIVA |
2 | 90 | 6 | 55 | 90,16 | 3 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 90 | 11 | 32 | 74,42 | 5,5 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 90 | 5 | 52 | 91,23 | 2,5 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB |
3 | 135 | 16 | 67 | 80,72 | 5,33 | 0 |
| Celkem | 407 | 18460 | 1211 | 1858 | 87,68 | 2,98 | 33 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | HC MedlovMED |
18 | 810 | 21 | - | - | 1,17 | 5 |
| BHL, 12. ročník | HC Medlov ROSMED |
15 | 645 | 16 | - | - | 1,07 | 4 |
| BHL, 13. ročník | HC Medlov ROSMED |
20 | 900 | 35 | - | - | 1,75 | 5 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC Medlov ROSMED |
20 | 900 | 34 | - | - | 1,7 | 5 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC Medlov ROSMED |
18 | 810 | 53 | - | - | 2,94 | 2 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC Medlov ROSMED |
22 | 990 | 63 | - | - | 2,86 | 1 |
| BHL, BHL 2013/14 | HC Medlov ROSMED |
17 | 765 | 56 | - | - | 3,29 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC BizoniBIZ |
1 | 45 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
3 | 135 | 8 | 9 | 81,82 | 2,67 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC UNOBUNOB |
1 | 45 | 3 | 29 | 90,63 | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC MedlovMED |
1 | 45 | 4 | 33 | 89,19 | 4 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | Technika Brno TECH |
1 | 45 | 2 | 15 | 88,24 | 2 | 0 |
| Celkem | 139 | 6225 | 311 | 86 | 88,66 | 2,24 | 22 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | HC JB StavebníJBS |
6 | 240 | 11 | - | - | 1,83 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | HC LIMET cafe&barELI |
6 | 245 | 12 | - | - | 2 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | Pink PanthersPINKP |
1 | 40 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | HC PETROV Brno + HC ČERTIPECER |
2 | 75 | 4 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 15 | 600 | 33 | - | - | 2,2 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
6 | 270 | 26 | - | - | 4,33 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC CSKA BrnoCSKA |
4 | 180 | 18 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | CSKA BrnoCSKA |
3 | 135 | 5 | 40 | 97,56 | 1,67 | 1 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
3 | 135 | 11 | 27 | 90,00 | 3,67 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | 25 | 92,59 | 2 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 2 | 31 | 93,94 | 2 | 0 |
| Celkem | 22 | 990 | 74 | 123 | 93,89 | 3,36 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Crocodiles Brno |
54 | 27 | 22 | 5 | 5 |
HC JB Stavební |
37 | 33 | 3 | 1 | 30 |
AC AUTOSKLO |
35 | 15 | 17 | 3 | -2 |
Koupaliště Dražovice |
29 | 18 | 11 | 0 | 7 |
MH Kačeři |
27 | 19 | 6 | 2 | 13 |
HC Sršni Brno |
26 | 17 | 9 | 0 | 8 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
23 | 20 | 1 | 2 | 19 |
HC Luleč |
21 | 13 | 7 | 1 | 6 |
HC Kohoutovice |
18 | 12 | 5 | 1 | 7 |
HC Tučňáci Rosice |
18 | 9 | 9 | 0 | 0 |
H.A.C. BRNO |
17 | 12 | 5 | 0 | 7 |
HC Devil Butts |
15 | 7 | 8 | 0 | -1 |
HC Bizoni |
14 | 9 | 5 | 0 | 4 |
HC Tišnov |
13 | 10 | 3 | 0 | 7 |
TJ Sokol Popůvky |
13 | 9 | 3 | 1 | 6 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
12 | 7 | 5 | 0 | 2 |
HC Bastardos |
11 | 8 | 2 | 1 | 6 |
HC C&K Toyota Brno |
11 | 4 | 7 | 0 | -3 |
Alfa Mobil Brno |
9 | 8 | 1 | 0 | 7 |
HC Ivančice |
9 | 4 | 4 | 1 | 0 |
HC PETROV Brno |
8 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Phantoms Brno |
7 | 5 | 1 | 1 | 4 |
HC Mamuti |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
HC Bučovice |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HK UASK VVŠ PV Vyškov |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC FALCONS |
6 | 4 | 1 | 1 | 3 |
KLH Brno |
6 | 3 | 2 | 1 | 1 |
HAK Vyškov |
6 | 3 | 2 | 1 | 1 |
HC TIKO |
6 | 2 | 2 | 2 | 0 |
HC Moravian Panthers |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC Kings |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Technika Brno |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC ASIO Jiříkovice |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Blansko |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Old Bulldogs Brno |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC TKN Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC MBL Devils |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Čerti Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Komplexní brigáda |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Old Stars Hodonín |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC ICE BEARS Brno |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC VIKINGS |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC JUNIOR Nedvědice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Viťaz Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Vikings Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Jiřín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
BALLH All-Stars |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Medlov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Nebory |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC ZFP Panters |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Panthers |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
CESA-VUT |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC PREDATORS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC UNOB |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC BULLS BRNO |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC - Juliánov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SK Jestřábi Ostrava |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám







































































