#25 David Zlatohlávek
Hráč
#25 David Zlatohlávek, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
2G + 0AKariéra
17Sezón
329Zápasy
283Gólů
400Body
- Vítěz BALLH 2025/2026 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2022/2023 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2019/2020 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2018/2019 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2017/2018 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2015/2016 - AC AUTOSKLO
- Vítěz BALLH 2011/2012 - RH Finance
7
- Druhé místo BALLH 2023/2024 - AC AUTOSKLO
- Druhé místo BALLH BALLH 21/22 - AC AUTOSKLO
- Druhé místo BALLH 2016/2017 - AC AUTOSKLO
3
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2010/2011 | BláhovkaBLH |
16 | 14 | 5 | 19 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | RH FinanceRHF |
21 | 19 | 14 | 33 | 20 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | RH FinanceRHF |
21 | 15 | 6 | 21 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | RH FinanceRHF |
22 | 27 | 8 | 35 | 21 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | AC AutoskloACA |
20 | 22 | 8 | 30 | 19,5 | 2 | 1 | 50 |
| BALLH, 2015/2016 | AC AUTOSKLOACA |
20 | 17 | 3 | 20 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | AC AUTOSKLOACA |
24 | 18 | 6 | 24 | 20,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | AC AUTOSKLOACA |
22 | 15 | 8 | 23 | 22,5 | 4 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | AC AUTOSKLOACA |
22 | 20 | 8 | 28 | 26,5 | 1 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | HC TKN BrnoTKN |
5 | 8 | 1 | 9 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | AC AUTOSKLOACA |
18 | 16 | 9 | 25 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | HC TKN BrnoTKN |
5 | 1 | 3 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
22 | 17 | 7 | 24 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | AC AUTOSKLOACA |
17 | 24 | 6 | 30 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
4 | 3 | 3 | 6 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 13 | 7 | 20 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2023/2024 | AC AUTOSKLOACA |
16 | 11 | 5 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
2 | 2 | 0 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | AC AUTOSKLOACA |
14 | 7 | 3 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | AC AUTOSKLOACA |
14 | 6 | 5 | 11 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | AC AUTOSKLOACA |
4 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 329 | 283 | 117 | 400 | 228 | 9 | 1 | 11 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2010/2011 | BláhovkaBLH |
16 | 14 | 5 | 19 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | RH FinanceRHF |
21 | 19 | 14 | 33 | 20 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | RH FinanceRHF |
21 | 15 | 6 | 21 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | RH FinanceRHF |
22 | 27 | 8 | 35 | 21 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | AC AutoskloACA |
20 | 22 | 8 | 30 | 19,5 | 2 | 1 | 50 |
| BALLH, 2015/2016 | AC AUTOSKLOACA |
20 | 17 | 3 | 20 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | AC AUTOSKLOACA |
24 | 18 | 6 | 24 | 20,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | AC AUTOSKLOACA |
22 | 15 | 8 | 23 | 22,5 | 4 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | AC AUTOSKLOACA |
22 | 20 | 8 | 28 | 26,5 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | AC AUTOSKLOACA |
18 | 16 | 9 | 25 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2020/2021 | AC AUTOSKLOACA |
1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | AC AUTOSKLOACA |
17 | 24 | 6 | 30 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | AC AUTOSKLOACA |
15 | 13 | 7 | 20 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2023/2024 | AC AUTOSKLOACA |
16 | 11 | 5 | 16 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | AC AUTOSKLOACA |
14 | 7 | 3 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | AC AUTOSKLOACA |
14 | 6 | 5 | 11 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | AC AUTOSKLOACA |
4 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 287 | 248 | 103 | 351 | 216 | 8 | 1 | 13 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2018/2019 | HC TKN BrnoTKN |
5 | 8 | 1 | 9 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | HC TKN BrnoTKN |
5 | 1 | 3 | 4 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
22 | 17 | 7 | 24 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
4 | 3 | 3 | 6 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | HC TKN BrnoTKN |
2 | 2 | 0 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 42 | 35 | 14 | 49 | 12 | 1 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Koupaliště Dražovice |
51 | 24 | 26 | 1 | -2 |
Crocodiles Brno |
47 | 25 | 21 | 1 | 4 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
43 | 31 | 10 | 2 | 21 |
HC JB Stavební |
33 | 29 | 3 | 1 | 26 |
HC C&K Toyota Brno |
31 | 16 | 12 | 3 | 4 |
MH Kačeři |
21 | 14 | 7 | 0 | 7 |
HC Kohoutovice |
14 | 8 | 6 | 0 | 2 |
HC Sršni Brno |
13 | 10 | 3 | 0 | 7 |
HC Luleč |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
HC Ivančice |
8 | 7 | 1 | 0 | 6 |
Technika Brno |
8 | 1 | 6 | 1 | -5 |
HC Bizoni |
7 | 2 | 4 | 1 | -2 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
TJ Sokol Popůvky |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
HAK Vyškov |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
KLH Brno |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
TJ Sokol Březina |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
H.A.C. BRNO |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC UNOB |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Medlov |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Viťaz Brno |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Bastardos |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Tišnov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám
































