Brněnská amaterská liga ledního hokeje

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

#24 Jaroslav Bašus

Brankář
#24 Jaroslav Bašus, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Příští zápas

Výsledek

Poslední zápas

36 S, 63,9%
HCZRB
013 So 31.10.
ACA

Kariéra

14Sezón
256Zápasy
1Gólů
3Body
  • Vítěz MH MH Superliga 22/23 - MH Los Bomberos
  • Vítěz MH 2017 Jaro - MH Los Bomberos
  • Vítěz MH 2016 Léto - MH Los Bomberos
  • Vítěz MH 2016 Jaro - MH Los Bomberos
  • Vítěz MH 2015 Podzim - MH Red Wheels
5
  • Druhé místo MH 2018-2019 - MH Los Bomberos
  • Druhé místo MH 2016 Podzim - MH Los Bomberos
  • Druhé místo MH 2015 Podzim - MH Los Bomberos
3
  • Třetí místo MH MH Superliga 24/25 - MH Black Hawks
  • Třetí místo BALLH 2024/2025 - HC Žideničtí raubíři Brno
  • Třetí místo BALLH BALLH 21/22 - HC JB Stavební
3
  • Nejlepší brankář MH 2016 Léto
  • Nejlepší brankář MH 2016 Jaro
  • Nejlepší brankář MH 2015 Podzim
3

Sezóna 2026/27

10,5
PR
2
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika hráče
Soutěž TeamT Z G A B TM N NG N%
BHL, BHL 2013/14 HC Viťaz BrnoVTB 14 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2014/2015 HC Viťaz BrnoVTB 22 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2015/2016 HC Viťaz BrnoVTB 21 0 1 1 4 0 0 0
MH, 2015 Podzim MH Los BomberosLOS 9 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2015 Podzim MH Red WheelsRED 1 1 0 1 0 0 0 0
MH, 2016 Jaro MH Los BomberosLOS 9 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2016 Léto MH Los BomberosLOS 9 0 0 0 2 0 0 0
BHL, BHL 2016/2017 HC Viťaz BrnoVTB 17 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2016 Podzim MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2017 Jaro MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, 2017/2018 HC Židenice BrnoHCZB 3 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2017/2018 HC Viťaz BrnoVTB 13 0 0 0 3 0 0 0
MH, 2018 Léto MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH-HSA, MH - Uhřičice 2018 Modern HockeyMH 2 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, 2018/2019 HC Židenice BrnoHCZB 1 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2018/2019 HC Viťaz BrnoVTB 16 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2018-2019 MH Red WheelsRED 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2018-2019 MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2019 - Léto MH RaptorsRAP 1 0 0 0 0 0 0 0
NHLRA, 2019/20 TT Modern HockeyTMH 4 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC Viťaz BrnoVTB 8 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 1 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 11 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, BALLH 21/22 HC JB StavebníJBS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 21/22 MH Los BomberosLB 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 21/22 MH GriffinsGRI 2 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 21/22 MH RaptorsRAP 1 0 0 0 0 0 0 0
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 3 0 0 0 0 0 0 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BastardosBAS 2 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, 2022/2023 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 8 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 22/23 MH Los BomberosLB 2 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 22/23 MH SpitfiresSP 2 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, 2023/2024 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 15 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 23/24 MH RocketsROC 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 23/24 MH Dark ClownsDAC 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Black HawksBLA 1 0 1 1 0 0 0 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Los BomberosLOS 14 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, 2024/2025 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 14 0 0 0 0 0 0 0
RBC2026, 8. ročník MISSION ROLLERMR 6 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, 2025/2026 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 13 0 0 0 0 0 0 0
BALLH, 2026/2027 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 2 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 256 1 2 3 9 0 0 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, BHL 2013/14 HC Viťaz BrnoVTB 14 630 83 - - 5,93 0
BHL, BHL 2014/2015 HC Viťaz BrnoVTB 22 990 132 - - 6 0
BHL, BHL 2015/2016 HC Viťaz BrnoVTB 21 945 115 - - 5,48 0
MH, 2015 Podzim MH Los BomberosLOS 9 522 25 300 92,31 2,78 0
MH, 2016 Jaro MH Los BomberosLOS 9 540 24 282 92,16 2,67 0
MH, 2016 Léto MH Los BomberosLOS 9 540 14 256 94,81 1,56 1
BHL, BHL 2016/2017 HC Viťaz BrnoVTB 17 765 71 - - 4,18 2
MH, 2016 Podzim MH Los BomberosLOS 1 60 1 11 91,67 1 0
MH, 2017 Jaro MH Los BomberosLOS 1 60 0 41 100,00 0 1
BALLH, 2017/2018 HC Židenice BrnoHCZB 3 144 16 63 79,75 5,33 0
BHL, BHL 2017/2018 HC Viťaz BrnoVTB 14 630 56 22 95,65 4 0
BHL, BHL 2017/2018 Cyclones BrnoCYC 1 45 11 - - 11 0
MH, 2018 Léto MH Los BomberosLOS 1 45 2 37 94,87 2 0
MH-HSA, MH - Uhřičice 2018 Modern HockeyMH 2 90 7 - - 3,5 0
BALLH, 2018/2019 HC Židenice BrnoHCZB 1 48 1 55 98,21 1 0
BHL, BHL 2018/2019 HC Viťaz BrnoVTB 16 720 53 179 88,18 3,31 0
MH, 2018-2019 MH Red WheelsRED 1 45 1 37 97,37 1 0
MH, 2018-2019 MH Los BomberosLOS 1 45 1 22 95,65 1 0
MH, 2019 - Léto MH RaptorsRAP 1 45 0 26 100,00 0 1
NHLRA, 2019/20 TT Modern HockeyTMH 4 180 13 18 78,26 3,25 1
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC Viťaz BrnoVTB 8 360 35 267 88,41 4,38 0
BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 1 44 2 30 93,75 2 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 11 495 71 353 83,25 6,45 0
BALLH, BALLH 21/22 HC JB StavebníJBS 1 45 9 28 75,68 9 0
MH, MH Superliga 21/22 MH Los BomberosLB 1 45 3 35 92,11 3 0
MH, MH Superliga 21/22 MH GriffinsGRI 2 90 9 70 88,61 4,5 0
MH, MH Superliga 21/22 MH RaptorsRAP 1 45 2 27 93,10 2 0
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 3 135 18 98 84,48 6 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BastardosBAS 2 90 3 37 92,50 1,5 0
BALLH, 2022/2023 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 8 360 44 182 80,53 5,5 0
MH, MH Superliga 22/23 MH Los BomberosLB 2 90 10 40 80,00 5 0
MH, MH Superliga 22/23 MH SpitfiresSP 2 90 5 47 90,38 2,5 0
BALLH, 2023/2024 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 14 630 92 392 80,99 6,57 0
BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) HC TKN BrnoTKN 1 45 4 25 86,21 4 0
MH, MH Superliga 23/24 MH RocketsROC 1 45 0 22 100,00 0 1
MH, MH Superliga 23/24 MH Dark ClownsDAC 1 45 3 14 82,35 3 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Black HawksBLA 1 45 3 21 87,50 3 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Los BomberosLOS 14 630 39 422 91,54 2,79 1
BALLH, 2024/2025 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 14 630 93 289 75,65 6,64 0
RBC2026, 8. ročník MISSION ROLLERMR 6 234 6 29 85,29 1 3
BALLH, 2025/2026 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 13 585 89 356 80,00 6,85 1
BALLH, 2026/2027 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 2 90 21 58 73,42 10,5 0
Celkem 257 11957 1187 4191 86,13 4,62 12
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, BHL 2013/14 HC Viťaz BrnoVTB 14 630 83 - - 5,93 0
BHL, BHL 2014/2015 HC Viťaz BrnoVTB 22 990 132 - - 6 0
BHL, BHL 2015/2016 HC Viťaz BrnoVTB 21 945 115 - - 5,48 0
BHL, BHL 2016/2017 HC Viťaz BrnoVTB 17 765 71 - - 4,18 2
BHL, BHL 2017/2018 HC Viťaz BrnoVTB 14 630 56 22 95,65 4 0
BHL, BHL 2017/2018 Cyclones BrnoCYC 1 45 11 - - 11 0
BHL, BHL 2018/2019 HC Viťaz BrnoVTB 16 720 53 179 88,18 3,31 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC Viťaz BrnoVTB 8 360 35 267 88,41 4,38 0
BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 1 44 2 30 93,75 2 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 11 495 71 353 83,25 6,45 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BastardosBAS 2 90 3 37 92,50 1,5 0
BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) HC TKN BrnoTKN 1 45 4 25 86,21 4 0
Celkem 128 5759 636 913 86,70 4,97 2
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 2017/2018 HC Židenice BrnoHCZB 3 144 16 63 79,75 5,33 0
BALLH, 2018/2019 HC Židenice BrnoHCZB 1 48 1 55 98,21 1 0
BALLH, BALLH 21/22 HC JB StavebníJBS 1 45 9 28 75,68 9 0
BALLH, 2022/2023 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 8 360 44 182 80,53 5,5 0
BALLH, 2023/2024 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 14 630 92 392 80,99 6,57 0
BALLH, 2024/2025 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 14 630 93 289 75,65 6,64 0
BALLH, 2025/2026 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 13 585 89 356 80,00 6,85 1
BALLH, 2026/2027 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 2 90 21 58 73,42 10,5 0
Celkem 56 2532 365 1423 79,59 6,52 1
Statistika hráče
Soutěž TeamT Z G A B TM N NG N%
MH, 2015 Podzim MH Los BomberosLOS 9 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2015 Podzim MH Red WheelsRED 1 1 0 1 0 0 0 0
MH, 2016 Jaro MH Los BomberosLOS 9 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2016 Léto MH Los BomberosLOS 9 0 0 0 2 0 0 0
MH, 2016 Podzim MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2017 Jaro MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2018 Léto MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2018-2019 MH Red WheelsRED 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2018-2019 MH Los BomberosLOS 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, 2019 - Léto MH RaptorsRAP 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 21/22 MH Los BomberosLB 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 21/22 MH GriffinsGRI 2 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 21/22 MH RaptorsRAP 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 22/23 MH Los BomberosLB 2 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 22/23 MH SpitfiresSP 2 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 23/24 MH RocketsROC 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 23/24 MH Dark ClownsDAC 1 0 0 0 0 0 0 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Black HawksBLA 1 0 1 1 0 0 0 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Los BomberosLOS 14 0 0 0 0 0 0 0
Celkem 59 1 1 2 2 0 0 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MH, 2015 Podzim MH Los BomberosLOS 9 522 25 300 92,31 2,78 0
MH, 2016 Jaro MH Los BomberosLOS 9 540 24 282 92,16 2,67 0
MH, 2016 Léto MH Los BomberosLOS 9 540 14 256 94,81 1,56 1
MH, 2016 Podzim MH Los BomberosLOS 1 60 1 11 91,67 1 0
MH, 2017 Jaro MH Los BomberosLOS 1 60 0 41 100,00 0 1
MH, 2018 Léto MH Los BomberosLOS 1 45 2 37 94,87 2 0
MH, 2018-2019 MH Red WheelsRED 1 45 1 37 97,37 1 0
MH, 2018-2019 MH Los BomberosLOS 1 45 1 22 95,65 1 0
MH, 2019 - Léto MH RaptorsRAP 1 45 0 26 100,00 0 1
MH, MH Superliga 21/22 MH Los BomberosLB 1 45 3 35 92,11 3 0
MH, MH Superliga 21/22 MH GriffinsGRI 2 90 9 70 88,61 4,5 0
MH, MH Superliga 21/22 MH RaptorsRAP 1 45 2 27 93,10 2 0
MH, MH Superliga 22/23 MH Los BomberosLB 2 90 10 40 80,00 5 0
MH, MH Superliga 22/23 MH SpitfiresSP 2 90 5 47 90,38 2,5 0
MH, MH Superliga 23/24 MH RocketsROC 1 45 0 22 100,00 0 1
MH, MH Superliga 23/24 MH Dark ClownsDAC 1 45 3 14 82,35 3 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Black HawksBLA 1 45 3 21 87,50 3 0
MH, MH Superliga 24/25 MH Los BomberosLOS 14 630 39 422 91,54 2,79 1
Celkem 58 3027 142 1710 92,33 2,45 5
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MH-HSA, MH - Uhřičice 2018 Modern HockeyMH 2 90 7 - - 3,5 0
Celkem 2 90 7 - - 3,5 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
NHLRA, 2019/20 TT Modern HockeyTMH 4 180 13 18 78,26 3,25 1
Celkem 4 180 13 18 78,26 3,25 1
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHHL, 2022/23 CSKA BrnoCSKA 3 135 18 98 84,48 6 0
Celkem 3 135 18 98 84,48 6 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
RBC2026, 8. ročník MISSION ROLLERMR 6 234 6 29 85,29 1 3
Celkem 6 234 6 29 85,29 1 3

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
MH Rockets 19 14 5 0 9
AC AUTOSKLO 19 4 14 1 -10
MH Red Wheels 17 9 8 0 1
HC Bizoni 17 4 13 0 -9
Technika Brno 17 3 13 1 -10
TJ Sokol Popůvky 16 6 10 0 -4
HC TKN Brno 16 3 12 1 -9
Crocodiles Brno 16 3 13 0 -10
Koupaliště Dražovice 16 2 14 0 -12
Fan Klub HC Kometa Brno 15 3 12 0 -9
HC Bastardos 14 8 6 0 2
KLH Brno 14 7 7 0 0
HC Medlov 13 8 5 0 3
MH Black Hawks 6 4 2 0 2
MH Raptors 6 1 5 0 -4
MH Griffins 5 4 1 0 3
MH Hunters 3 2 1 0 1
HC COTR 3 2 1 0 1
Modern Hockey 3 1 2 0 -1
TJ Sokol Březina 3 0 3 0 -3
Piráti Kojetín 2 2 0 0 2
MH Spitfires 2 0 2 0 -2
HC UNOB 2 0 2 0 -2
HC Ivančice 1 1 0 0 1
HC Origins A 1 1 0 0 1
HC Raci 1 1 0 0 1
HC JB Stavební 1 1 0 0 1
HC Panthers 1 1 0 0 1
HC Predators 1 0 1 0 -1
HC SPUTNIK HONEYWELL 1 0 1 0 -1
MH Dark Clowns 1 0 1 0 -1
MH Kačeři 1 0 1 0 -1
HC Mantinel´s Rajhrad 1 0 1 0 -1
HC ICE BEARS Brno 1 0 1 0 -1
HC TIKO 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám