Brněnská amaterská liga ledního hokeje

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

#1 Marek Tersch

Brankář 44 let
#1 Marek Tersch, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Poslední zápas

31 S, 77,4%
ACA
74 25.3.2023
HCZRB

Kariéra

7Sezón
1Čistých kont
4,95PR
84Zápasy
Vítěz BALLH 2019/2020 - AC AUTOSKLO
Vítěz BALLH 2019/2020 - AC AUTOSKLO
Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice
Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice

Sezóna 2026/27

Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, BHL 2016/2017 HC Viťaz BrnoVTB 1 45 4 - - 4 0
BALLH, 2017/2018 HC Židenice BrnoHCZB 14 669 86 344 80,00 6,14 0
BHL, BHL 2017/2018 HC Viťaz BrnoVTB 4 180 5 14 100,00 1,25 1
BALLH, 2018/2019 HC Židenice BrnoHCZB 16 768 83 419 84,31 5,19 0
BALLH, 2018/2019 Koupaliště DražoviceKDR 2 96 10 44 81,48 5 0
BALLH, 2019/2020 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 18 876 83 539 87,22 4,61 0
BALLH, 2019/2020 AC AUTOSKLOACA 1 49 9 40 81,63 9 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC Viťaz BrnoVTB 8 360 30 226 88,28 3,75 0
BALLH, 2020/2021 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 1 45 4 10 71,43 4 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 9 405 49 289 85,50 5,44 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC BizoniBIZ 3 135 11 57 83,82 3,67 0
BALLH, BALLH 21/22 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 1 45 6 31 83,78 6 0
BALLH, BALLH 21/22 DTJ IvančiceIVA 2 90 13 42 76,36 6,5 0
BALLH, 2022/2023 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 4 180 23 94 80,34 5,75 0
Celkem 84 3943 416 2149 84,37 4,95 1
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, BHL 2016/2017 HC Viťaz BrnoVTB 1 45 4 - - 4 0
BHL, BHL 2017/2018 HC Viťaz BrnoVTB 4 180 5 14 100,00 1,25 1
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC Viťaz BrnoVTB 8 360 30 226 88,28 3,75 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC Viťaz BrnoVTB 9 405 49 289 85,50 5,44 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) HC BizoniBIZ 3 135 11 57 83,82 3,67 0
Celkem 25 1125 99 586 86,69 3,96 1
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 2017/2018 HC Židenice BrnoHCZB 14 669 86 344 80,00 6,14 0
BALLH, 2018/2019 HC Židenice BrnoHCZB 16 768 83 419 84,31 5,19 0
BALLH, 2018/2019 Koupaliště DražoviceKDR 2 96 10 44 81,48 5 0
BALLH, 2019/2020 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 18 876 83 539 87,22 4,61 0
BALLH, 2019/2020 AC AUTOSKLOACA 1 49 9 40 81,63 9 0
BALLH, 2020/2021 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 1 45 4 10 71,43 4 0
BALLH, BALLH 21/22 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 1 45 6 31 83,78 6 0
BALLH, BALLH 21/22 DTJ IvančiceIVA 2 90 13 42 76,36 6,5 0
BALLH, 2022/2023 HC Žideničtí raubíři BrnoHCZRB 4 180 23 94 80,34 5,75 0
Celkem 59 2818 317 1563 83,54 5,37 0

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC C&K Toyota Brno 12 3 8 1 -5
Crocodiles Brno 10 4 6 0 -2
Koupaliště Dražovice 10 1 9 0 -8
HC JB Stavební 9 5 4 0 1
HC Ivančice 8 4 3 1 1
AC AUTOSKLO 8 1 7 0 -6
HC Bastardos 5 4 1 0 3
HC Medlov 5 3 1 1 2
Fan Klub HC Kometa Brno 4 2 2 0 0
KLH Brno 3 3 0 0 3
HC TKN Brno 3 0 3 0 -3
MH Kačeři 2 0 2 0 -2
TJ Sokol Popůvky 1 0 1 0 -1
Technika Brno 1 0 1 0 -1
HC Bizoni 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám