#1 Vladimír Vik
Brankář 190 cm 87 kg 39 let
#1 Vladimír Vik, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
48 S, 89,6%Kariéra
10Sezón
7Čistých kont
3,67PR
147Zápasy
Druhé místo BALLH 2010/2011 - HC Kohoutovice
- Třetí místo IHC IHC 2008 - HC PETROV Brno + HC ČERTI
- Třetí místo BALLH 2012/2013 - HC Kohoutovice
- Třetí místo BALLH 2009/10 - HC KOHOUTOVICE
3
Nejlepší brankář IHC IHC 2008
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC PETROV BrnoPET |
1 | 33 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| BHL, 11.ročník | HC PETROV BrnoPET |
7 | 315 | 26 | - | - | 3,71 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | HC PETROV Brno + HC ČERTIPECER |
7 | 285 | 18 | - | - | 2,57 | 1 |
| BHL, 12. ročník | HC PETROV BrnoPET |
13 | 575 | 36 | - | - | 2,77 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Čerti BrnoCER |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Sršni BrnoSRN |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC KOHOUTOVICEKOH |
4 | 180 | 8 | - | - | 2 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | SK PančavaPAN |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC PETROV BrnoPET |
15 | 630 | 23 | - | - | 1,53 | 4 |
| BALLH, 2010/2011 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | BHL All-StarsBHL |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC PETROV BrnoPET |
18 | 788 | 52 | - | - | 2,89 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC PETROV BrnoPET |
17 | 765 | 68 | - | - | 4 | 1 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC PETROV BrnoPET |
16 | 720 | 82 | - | - | 5,13 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Technika BrnoTECH |
6 | 270 | 13 | - | - | 2,17 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC Medlov ROSMED |
17 | 765 | 90 | - | - | 5,29 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC Medlov ROSMED |
13 | 585 | 80 | - | - | 6,15 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 5 | 43 | 89,58 | 5 | 0 |
| Celkem | 147 | 6496 | 539 | 43 | 89,58 | 3,67 | 7 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | HC PETROV BrnoPET |
7 | 315 | 26 | - | - | 3,71 | 0 |
| BHL, 12. ročník | HC PETROV BrnoPET |
13 | 575 | 36 | - | - | 2,77 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC PETROV BrnoPET |
15 | 630 | 23 | - | - | 1,53 | 4 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC PETROV BrnoPET |
18 | 788 | 52 | - | - | 2,89 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | HC PETROV BrnoPET |
17 | 765 | 68 | - | - | 4 | 1 |
| BHL, BHL 2012/13 | HC PETROV BrnoPET |
16 | 720 | 82 | - | - | 5,13 | 0 |
| BHL, BHL 2013/14 | Technika BrnoTECH |
6 | 270 | 13 | - | - | 2,17 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | HC Medlov ROSMED |
17 | 765 | 90 | - | - | 5,29 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | HC Medlov ROSMED |
13 | 585 | 80 | - | - | 6,15 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | HC Medlov ROSMED |
1 | 45 | 5 | 43 | 89,58 | 5 | 0 |
| Celkem | 123 | 5458 | 475 | 43 | 89,58 | 3,86 | 5 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | HC PETROV Brno + HC ČERTIPECER |
7 | 285 | 18 | - | - | 2,57 | 1 |
| Celkem | 7 | 285 | 18 | - | - | 2,57 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2008/09 | HC Čerti BrnoCER |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Sršni BrnoSRN |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC KOHOUTOVICEKOH |
4 | 180 | 8 | - | - | 2 | 1 |
| BALLH, 2009/10 | SK PančavaPAN |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC KohoutoviceKOH |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC LulečLLC |
1 | 45 | 1 | - | - | 1 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | BHL All-StarsBHL |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
3 | 135 | 9 | - | - | 3 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | Crocodiles BrnoCRO |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| Celkem | 16 | 720 | 40 | - | - | 2,5 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Fan Klub HC Kometa Brno |
13 | 7 | 5 | 1 | 2 |
HC Bizoni |
13 | 7 | 6 | 0 | 1 |
TJ Sokol Popůvky |
12 | 7 | 5 | 0 | 2 |
HC Medlov |
10 | 4 | 4 | 2 | 0 |
HC TIKO |
9 | 2 | 6 | 1 | -4 |
HC Bastardos |
8 | 6 | 1 | 1 | 5 |
KLH Brno |
7 | 1 | 5 | 1 | -4 |
HC TKN Brno |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Phantoms Brno |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC Moravian Panthers |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC ASIO Jiříkovice |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Sršni Brno |
4 | 2 | 1 | 1 | 1 |
HC Viťaz Brno |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Mamuti |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
H.A.C. BRNO |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC FALCONS |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Devil Butts |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Luleč |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Technika Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC JB Stavební |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Nebory |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
BALLH All-Stars |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Kohoutovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Old Stars Hodonín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
AC AUTOSKLO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Jiřín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Komplexní brigáda |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TURBINA KOMÍN |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Radioaktivita Hostovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Bar110 Hranice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SHK Sokol Mojín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
CESA-VUT |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Tučňáci Rosice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Koupaliště Dražovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám












































