Úvodní stránka. 
Česky In english
Přihlásit se přes: Facebook

Brněnská amaterská liga ledního hokeje

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

Rozhodčí BALLH

Máte-li připomínky k rozhodčím, chcete některé pochválit případně si slušně postěžovat, můžete využít tohoto diskuzního fóra.

12.11.2009, 23:27 - František Kachlík

Čau Hokejisté a Sudí-všichni jen lidé. Souhlasím s Radimem, k dnešnímu dni bylo odehráno 62 utkání a zatím probíhá vše jak se říká v klidu. Štefan má určitě také pravdu průkaz rozhodčího si může udělat klidně každý a zkusit si to sám a potom kritizovat. A co se týče zápasu TOY-KOD se mi zdá že ten divák byl na jiném zápasu, nebo hodně ovlivněn nějakou blíže neurčenou tekutinou(asi SEMTEX), jen vyloučení 6-6 mi připadá tak nějak akorát. Myslím že šlo o zápas týmů na špičce tabulky a tak to i vypadalo na ledě. Škoda že nedal někdo nezávislý članek na tohle utkání. Toyota je dobrý tým a určitě bude letos hodně nahoře, letos to vypadá na tři velké hráče o titul. Tak Hokeji Zdar F-K-KÓPALIŠTĚ DRAŽOVICE

6.11.2009, 12:53 - Radim Mušálek

Aby tu nezněly jen negativní názory, tak přihodím jeden pozitivní. Během 4 odehraných zápasů nám pískalo celkem 5 (+/-) různých rozhodčích a dle mého názoru nebyl ani v jednom zápase nějaký zásadní problém. Myslím, že kvalita rozhodčích v jednotlivých zápasech se odvíjí i od přístupu hračů k jejich osobě. Občas by nebylo špatný, kdyby se někteří hráči zamysleli, jakou soutěž vlastně hrají (kvalita hračů vs. kvalita rozhodčích) a proč ji vlastně hrají.

Radim
Kačeři Brno

3.11.2009, 13:04 - Petr Vrbka

Prosim Vás,už něco udělejte s těma rozhodčíma co tak doslova kur... zápisy.Když to není Staněk ktery perlil minulý rok(tento rok se zlepšil),tak to serou Olejník,Brůžek.Ti dva by měli tak akorát pískat školku,protože to co předvádí je k neuvěření.U pana Staňka bych to chápal že nosí brýle,tak nemuže vidět všechno,ale Ti dva co teď předvedly v zápase Toyota-Koupaliště Dražovice.Vůbec nechápu,že jim není hanba si za tu prasárnu brát peníze.
Podle mého názoru by neměl pískat rozhodčí co má s týmem co hraje k sobě hodně blízko.
Je to slovo proti slovu,ale před zápasem mi to pan Olejník sdělil,že s hodně hráčama z týmu KOD je velmi dobrý kamarád.
Takže si myslím že by to měl pískat někdo nezávislý!!!!!!!
Z mého pohledu ohledně nejvíc trestnáneho hráče Toyoty(Petra Ohniště)je to vůči němu nefér....Když prostě někdo vypada tak trochu jak obr(nic proti tobě Peťo)a hraje to tělem,tak je jasný že nejaký střízlík v souboji s ním nemá šanci.Narážím na ten zápas když hráč KOD kousek ujel s pukem na bránu Toyoty,ale díky skvělému obránci ktery ho stihl dojet(Petr Ohniště)a poodstrčil ho tělem a on hned doslova herecky upadl a rozhodčí to nepískl,tak se vzápětí hned zvednul a přímo před rozhodčím Petra Ohništěho srazil zezadu loktem na mantinel a nic se z rozhodčího strany nedělo.Podle mě je to prasárna,navíc jsem usoudil že to pan Brůžek asi vyhodnotil 1:1 za fauly!!!!!!A kdybych pokračoval s psaním dál tak to nikdo nepřečte ani za týden,je toho opravdu hodně to co předváděly protihráči a rozhodčí!!!
Jako fanouška Toyoty mě to doslova sere,zápas byl vyborný až na to pískání rozhodčích ve prospěch týmu KOD.Ohledně mě,si myslím že rozhodčí Toyotě nepřejí jelikož tutulů mají dost,tak ať to nevyhrávají pořád oni,že?!!!
Škoda bodů,které mohla Toyota získat,kdyby se pískalo férově.Jelikož hráli dobře.
Ale do konce sezóny zbívá spousta času,takže to Toyota určitě dožene...Držím Vám palce kluci z Toyoty,ukažte jim kdo je MISTR....
Je to jen můj názor....

3.11.2009, 14:55 - Štefan Birdáš

musim reagovat protože náš tým koupaliště Dražovice rozhodně nemá za potřebí aby nám který koliv rozhodčí připískaval a jestli tady někdo chce mluvit za Petra Ohniště tak zrovna tento popsaný zakrok byl faul jako PRASE a mělo byt za něj nařízeno TS co se tyče rozhodčího Olejníka ano známe ho z dřívějšího působení ve Vyškově ale to ještě není důvod k tomu že by nám měl připískávat a doporučují zejmena p.Vrbkovy at si udělá průkaz a jde si to zkusit a pak může hodnotit ostatní! tak že fanouškům Toyoty všechno dobré ale nebrat si na zápasy růžové brýle a dívat se na hru objektivně za hráče i rozhodčí Štefan Birdáš koupaliště Dražovice MISTR ligy!!!!!!!!!!!

4.3.2008, 0:14 - petr ohniště

ohník - Toyota

prosím vás už konečně něco udělejte s tím rozhodčím Matějem Staňkem. Ten borec je úplně mimo a ještě k tomu slepej jak patrona. Vůbec nevím na co je pořád tak namistrovanej. Vždyť on snad neviděl nikdy hrát hokej ani z rychlíku. To co on na tom ledě předvádí to je k nevíře. Když vám někdo vědomě při zápase hokejkou vyrazí zuby cáká z vás krev a on se na vás dívá, nikoho nevyloučí a ještě se vám směje do ksichtu se slovy že " to se přece někdy stane", tak to už je i na mě moc. Nejhorší je, že v dalším zápase pokračuje v podobným duchu.
Fakt už ho mám plný zuby a pana Beneše taky.
Pak se divte až někdo jednou přetáhne hokejkou. Vždyť on si o to tím svým přístupem vyloženě koleduje. Vůbec nechápu, že jim není hanba ještě si za tu prasárnu brát peníze.
To radši ať to pískají mladí kluci, kteří sice taky chybují, ale aspoň se netváří jako mistři světa a hlavně jim jde o plynulost a radost ze hry.

Toť můj názor. ohník

5.3.2008, 1:32 - Libor Grabec

Ano,udělíme Matějovi Staňkovi stop na pět utkání za opakované velmi špatné vedení zápasů BALLH.
Když byli o jarních prázdninách povoláni mladí rozhodčí(členové ČSLH) byl ohlas z některých týmů takový,že neznají vůbec pravidla a byla to celkově katastrofa,tak koho tam nasazovat?
Jsou utkání,že vše proběhne korektně a rozhodčí jsou v podstatě pouze na hlídání statistik a podávání puku na buly……,v tomto případě se ale nikdo neozve!Nechci je bránit, ale nechávat si někdy nadávat za nic jenom proto,že tam je a bere za to peníze,to musí být z jejich strany docela pohoda!
Jinak dík za názor a možná by si mi mohl poradit, kde je máme hledat, aby šli rozhodovat amatérskou soutěž,kde nemají v podstatě žádné záruky nebo ochranu proti některým hráčů!
Taky jen názor
Libor

8.3.2008, 9:34 - Milan Pavelka

Zdravím, nechci reagovat na rozhodčí, ale nemohu si odpustit pár poznámek na výroky tohoto pisálka o některých zákrocích na jeho postavičku a zákroky které on sám dokáže.
Takže, ty zuby nebyly vyraženy úmyslně a už vůbec né hokejkou, ale ramenem. Když se podívám na trestné minuty pana Ohniště ( 51 min z 13 zápasů , 6 nejtrestanější hráč soutěže )
pravděpodobně i tato skutečnost napovídá o stylu hry, ktrou hraje. V jednom zápase dokonce dokázal narazit zezadu protihráče na mantinel tak, že tento hráč si nezahrál dalších 6 kol. Myslím si, že naražení na hrazení zezadu s tím, že napadený hráč je cca 1 m od tohoto hrazení je podle mě kurvárna. A s tímto výčtem bych mohl i nadále pokračovat ( úmyslně nastavovaná kolena je také docela "seriózní" zastavovací prvek ve hře ).
Zdravím, Milan HC Tišnov

14.3.2008, 0:49 - petr ohniště

ohník - Toyota

pane Pavelko, abych se vrátil k onomu vyražení zubů. Ještě jsem neviděl, že by někdo někomu vyrazil zuby ramenem, zvlášť když ten kdo o zuby přijde je asi o půl metru víc vepředu a ještě k tomu otočenej k tomu druhýmu zády a směřuje za svoji bránu s pukem. Bohužel jsem za sebe neviděl. Štěstí pro toho viníka! Beru to jako odplatu za ten, jak říkáš faul zezadu, ono v tom zápase to taky tak vypadalo. Takže je to 1:1.
Vůbec se necítím zodpovědnej za ten minulej zákrok, podle mě dva hráči "jeli" okolo mantinelu já do toho druhýho narazil "z boku" ne zezadu, oba jsme spadli, ale bohužel já jsem byl se svýma 110 kilama až ten druhej od mantinelu. Možná kdyby to bylo naopak, tak se nic nestalo.
Je to jen o tom, že já se snažím vždycky souboj do těla ustát. Nepadám zbytečně aby si toho rozhodčí všimnul a poslal soupeře ven. Ono se to taky někdy vymstí.
Co se týká mých zákroků, neříkám že jsem nikdy nefauloval, ale odmítám nařčení, že jsem jeden z nejtrestanějších hráčů. Hraju jen hokej, kterej je o osobním kontaktu se soupeřem.
Pokud se s této ligy stane bezkontaktní tak já to jen uvítám. Taky mám každou sezonu nějaký zranění, kvůli kterýmu pár zápasů nehraju,ale ten zákrok hokejkou do obličeje byla fakt prasárna. Ať už to bylo úmyslně nebo ne. Holt se příště musím líp dívat, pokud možno i za sebe.
Ale vlastně podle Tebe, Pavelko, to bylo rameno přede mnou, já zapoměl. Takže asi všichni včetně mě jsou slepí. Ok.
No vlastně Staněk ten je slepej určitě.
Jen mít v sobě trochu soudnosti a přiznat, že celej zápas byl jen o tom, oplatit nějakej zákrok z minula,že?
Super, těším se na příští sezónu.

můj názor na věc
sportu zdar - ohník

16.3.2008, 14:08 - petr ohniště

ohník - Toyota

Oceňuji solidní a vyrovnaný výkon pana rozhodčího Staňka, dnes při utkání Toyota - Devil Butts. Je vidět, že když se chce tak to jde.
I když to není žádná sranda ukočírovat na ledě pana Mekleše - dobrý divadlo, ale zbytečný oslabování týmu (nechápu!!!), zvlášť za stavu 6:0 - kdy už je vpodstatě rozhodnuto.

sportu zdar a hokeji zvlášť

9.2.2008, 22:50 - Libor Čert

Nevím jak někdo může vidět gól který nebyl,já sem stál přímo u golmana a na vlastní oči jsem viděl jak puk šel do tyčky a po odrazu vyklouzl pod golmanem ven.Ten puk se ani kouskem neotřel o brankovou čáru ani za čáru.Rozhodčí stál na modré čáře a s úhlu který měl tak pouze viděl jak puk vyletěl pod golmanem ven,a stoho usoudil že to byl gól a to mě celkem naštvalo.V takovém duležitém zápase by se chyby dělat neměli!!!!!!!!!

4.2.2008, 11:39 - Jaroslav Zídka

Vím, že se to moc nenosí, ale mě to prostě nedá. Mám za to, že když někdo udělá chybu, i když neúmyslnou, je slušností se omluvit. Takže se omlouvám všem hráčům a fanouškům HC Čerti za uznání třetí branky ve prospěch Lulče. Já ten puk v brance viděl. Chybovat je prostě lidské - kdo v životě nechybil, ať hodí kamenem. Tak ještě jednou, promiňte.
To, že to branka nebyla mě po utkání řekl jeden z hráčů Lulče. O to víc mě mrzí, že tento hráč nepřišel hned po odpískání a neřekl pouhá dvě slovíčka : "Branka nebyla". Vždyť přece hráme především pro radost a vítězství vybojované jinek než fair play nemůže nikoho těšit. Jarek Zídka

5.2.2008, 16:07 - jiří fischhof

Nevím který hráč Vám takový nesmysl našeptal,ale asi nebyl z týmu HC LULEČ!!!!!! Po Vašem nařčení z nefér hry jsme vzniklou situaci konzultovali mezi sebou. Hráči kteří byli na ledě a blízko brány gól viděli také tak jak vy.

10.2.2008, 14:44 - Jiří Veselý

Chtěl bych jen napsat za HC Čerti,že si této veřejné omluvy ceníme!!! Bohužel to byl rozhodující moment zápasu,ale zpět už se to vrátit nedá.Nevadí,poberem body jinde... ....snad-)))) !