#1 Martin Udržal
Brankář
#1 Martin Udržal, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
20 S, 100%Kariéra
3Sezón
13Čistých kont
1,68PR
31Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BGRS, 1. ročník | HRÁČI PHT PrahaPHTP |
3 | 135 | 18 | - | - | 6 | 0 |
| BGRS, 1. ročník | HRÁČI PHT TurnovPHTT |
2 | 90 | 3 | - | - | 1,5 | 1 |
| BGRS, 2025 | PHT RošťáciROST |
8 | 360 | 8 | 112 | 93,33 | 1 | 3 |
| BGRS, 2025 | HRÁČI PHT TurnovPHTT |
2 | 90 | 2 | 24 | 92,31 | 1 | 1 |
| BGRS, 2025 | HRÁČI PHT Praha BlackPHTB |
1 | 45 | 0 | 7 | 100,00 | 0 | 1 |
| BGRS, 2026 | PHT RošťáciROP |
13 | 585 | 15 | 203 | 93,12 | 1,15 | 7 |
| BGRS, 2026 | HRÁČI PHT Praha BlackBLK |
2 | 90 | 6 | 42 | 87,50 | 3 | 0 |
| Celkem | 31 | 1395 | 52 | 388 | 92,60 | 1,68 | 13 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BGRS, 1. ročník | HRÁČI PHT PrahaPHTP |
3 | 135 | 18 | - | - | 6 | 0 |
| BGRS, 1. ročník | HRÁČI PHT TurnovPHTT |
2 | 90 | 3 | - | - | 1,5 | 1 |
| BGRS, 2025 | PHT RošťáciROST |
8 | 360 | 8 | 112 | 93,33 | 1 | 3 |
| BGRS, 2025 | HRÁČI PHT TurnovPHTT |
2 | 90 | 2 | 24 | 92,31 | 1 | 1 |
| BGRS, 2025 | HRÁČI PHT Praha BlackPHTB |
1 | 45 | 0 | 7 | 100,00 | 0 | 1 |
| BGRS, 2026 | PHT RošťáciROP |
13 | 585 | 15 | 203 | 93,12 | 1,15 | 7 |
| BGRS, 2026 | HRÁČI PHT Praha BlackBLK |
2 | 90 | 6 | 42 | 87,50 | 3 | 0 |
| Celkem | 31 | 1395 | 52 | 388 | 92,60 | 1,68 | 13 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Profinit Paladins |
6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
HRÁČI PHT Praha White |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HRÁČI PHT Turnov |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HRÁČI PHT Praha Black |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
PHT Rošťáci Farma |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Dejvice Sloths |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Sejraři Unhošť |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
PHT Rošťáci |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám














