#42 Pavel Dutý
Hráč i brankář
#42 Pavel Dutý, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
39 S, 87,2%Kariéra
2Sezón
27Zápasy
0Gólů
0Body
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NPL, 22. ročník 2025/2026 | HC MysteryMYS |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MCRA_C, Liberec "C" 2026 | PHT PrahaPHT |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BGRS, 2026 | PHT Rošťáci TurnovROT |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NPL, 23. ročník 2026/2027 | HC MysteryMYS |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NPL, 22. ročník 2025/2026 | HC MysteryMYS |
8 | 440 | 64 | 236 | 78,67 | 8 | 0 |
| MCRA_C, Liberec "C" 2026 | PHT PrahaPHT |
2 | 80 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| BGRS, 2026 | PHT Rošťáci TurnovROT |
6 | 270 | 16 | 80 | 83,33 | 2,67 | 0 |
| NPL, 23. ročník 2026/2027 | HC MysteryMYS |
5 | 300 | 34 | 151 | 81,62 | 6,8 | 0 |
| Celkem | 21 | 1090 | 121 | 467 | 80,38 | 5,76 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NPL, 22. ročník 2025/2026 | HC MysteryMYS |
8 | 440 | 64 | 236 | 78,67 | 8 | 0 |
| NPL, 23. ročník 2026/2027 | HC MysteryMYS |
5 | 300 | 34 | 151 | 81,62 | 6,8 | 0 |
| Celkem | 13 | 740 | 98 | 387 | 79,79 | 7,54 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_C, Liberec "C" 2026 | PHT PrahaPHT |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_C, Liberec "C" 2026 | PHT PrahaPHT |
2 | 80 | 7 | - | - | 3,5 | 0 |
| Celkem | 2 | 80 | 7 | - | - | 3,5 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BGRS, 2026 | PHT Rošťáci TurnovROT |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BGRS, 2026 | PHT Rošťáci TurnovROT |
6 | 270 | 16 | 80 | 83,33 | 2,67 | 0 |
| Celkem | 6 | 270 | 16 | 80 | 83,33 | 2,67 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Raptoři Turnov |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
PHT Rošťáci |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
SNĚHULÁCÍ |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Troskovice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC MBQ |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Performers Turnov |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Profinit Paladins |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Všeň Pojizeří |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Black Hawks |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HRÁČI PHT Praha Black |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Modřišice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
PHT Rošťáci Farma |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Harťál |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
LOUPEŽNÍCI |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SK Olšovec |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Neřízený střely |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Nový Bydžov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám


























