#40 Vladimír Novotný
Brankář 192 cm 90 kg 43 let
#40 Vladimír Novotný, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 19 OGKariéra
7Sezón
2Čistých kont
5,81PR
125Zápasy
Vítěz BALLH 2011/2012 - RH Finance
Druhé místo BHHL 2013/2014 - HC Restaurace Goa Kings
Třetí místo BHHL 2013/2014 - HC ICE BEARS Brno
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | Cyclones BrnoCYC |
14 | 568 | 67 | - | - | 4,79 | 0 |
| BHL, 12. ročník | Cyclones BrnoCYC |
11 | 495 | 55 | - | - | 5 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Kačeři BrnoKCI |
1 | 45 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC Cyclones BrnoCYC |
12 | 540 | 49 | - | - | 4,08 | 1 |
| BHL, BHL (14. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
7 | 315 | 37 | - | - | 5,29 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Kačeři BrnoKCI |
14 | 630 | 59 | - | - | 4,21 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | RH FinanceRHF |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | Cyclones BrnoCYC |
9 | 405 | 52 | - | - | 5,78 | 0 |
| BHL, BHL 2012/13 | Cyclones BrnoCYC |
8 | 360 | 63 | - | - | 7,88 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC Kačeři BrnoKCI |
10 | 450 | 48 | - | - | 4,8 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | H.A.C. BRNOHAC |
1 | 45 | 15 | - | - | 15 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC RONDO BrnoRON |
14 | 630 | 134 | - | - | 9,57 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC Restaurace Goa KingsKNG |
2 | 90 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 90 | 16 | - | - | 8 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC RAVENS BrnoRAV |
12 | 540 | 81 | - | - | 6,75 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC Restaurace Goa KingsKNG |
4 | 180 | 14 | - | - | 3,5 | 1 |
| BHHL, 2013/2014 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC MBL DevilsMBL |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 125 | 5563 | 726 | - | - | 5,81 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | Cyclones BrnoCYC |
14 | 568 | 67 | - | - | 4,79 | 0 |
| BHL, 12. ročník | Cyclones BrnoCYC |
11 | 495 | 55 | - | - | 5 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC Cyclones BrnoCYC |
12 | 540 | 49 | - | - | 4,08 | 1 |
| BHL, BHL (14. ročník) | Cyclones BrnoCYC |
7 | 315 | 37 | - | - | 5,29 | 0 |
| BHL, BHL 15. ročník | Cyclones BrnoCYC |
9 | 405 | 52 | - | - | 5,78 | 0 |
| BHL, BHL 2012/13 | Cyclones BrnoCYC |
8 | 360 | 63 | - | - | 7,88 | 0 |
| Celkem | 61 | 2683 | 323 | - | - | 5,3 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2008/09 | HC Kačeři BrnoKCI |
1 | 45 | 9 | - | - | 9 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Kačeři BrnoKCI |
14 | 630 | 59 | - | - | 4,21 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | RH FinanceRHF |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC Kačeři BrnoKCI |
10 | 450 | 48 | - | - | 4,8 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | H.A.C. BRNOHAC |
1 | 45 | 15 | - | - | 15 | 0 |
| Celkem | 27 | 1215 | 133 | - | - | 4,93 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC RONDO BrnoRON |
14 | 630 | 134 | - | - | 9,57 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC Restaurace Goa KingsKNG |
2 | 90 | 9 | - | - | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
2 | 90 | 16 | - | - | 8 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
1 | 45 | 4 | - | - | 4 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC RAVENS BrnoRAV |
12 | 540 | 81 | - | - | 6,75 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC Restaurace Goa KingsKNG |
4 | 180 | 14 | - | - | 3,5 | 1 |
| BHHL, 2013/2014 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC MBL DevilsMBL |
1 | 45 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| Celkem | 37 | 1665 | 270 | - | - | 7,3 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC PREDATORS |
7 | 0 | 7 | 0 | -7 |
H.A.C. BRNO |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
TJ Sokol Popůvky |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
Crocodiles Brno |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC VIKINGS |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Bizoni |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC MBL Devils |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
Phantoms Brno |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC JB Stavební |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Sršni Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC ICE BEARS Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
CSKA Brno |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Kings |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
Koupaliště Dražovice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
AC AUTOSKLO |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Kohoutovice |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
HC Medlov |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC TIKO |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC PETROV Brno |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Mamuti |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC BULLS BRNO |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC RONDO BRNO |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC ASIO Jiříkovice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Luleč |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC Panthers |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Čerti Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC FALCONS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
KLH Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Moravian Panthers |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ZFP Panters |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC C&K Toyota Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám











































