Jiří Malec
Brankář 193 cm 98 kg 43 let
Jiří Malec, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Před zápasem
Výsledek
Poslední zápas
5 S, 0%Kariéra
17Sezón
137Zápasy
4Gólů
8Body
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2010/2011 | HC JB StavebníJBS |
7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC JB StavebníJBS |
15 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC JB StavebníJBS |
16 | 3 | 4 | 7 | 17,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
5 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC JB StavebníJBS |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ZFP PANTHERSZFP |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PanthersPAN |
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PanthersPAN |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PanthersPan |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PanthersPan |
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC BastardosBAS |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PanthersPan |
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PanthersPan |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZNHL_A, 2025/2026 | HC Kojoti VémysliceKOJ |
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PanthersPan |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ZNHL_A, 2026/2027 | HC Kojoti VémysliceKOJ |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 137 | 4 | 4 | 8 | 47,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2014/2015 | HC JB StavebníJBS |
6 | 270 | 33 | - | - | 5,5 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
9 | 405 | 35 | - | - | 3,89 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ZFP PANTHERSZFP |
8 | 360 | 28 | - | - | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PanthersPAN |
8 | 360 | 30 | 141 | 88,13 | 3,75 | 1 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PanthersPAN |
6 | 270 | 17 | 139 | 90,26 | 2,83 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PanthersPan |
1 | 45 | 7 | 24 | 77,42 | 7 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PanthersPan |
8 | 360 | 33 | 216 | 86,75 | 4,13 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC BastardosBAS |
4 | 180 | 11 | 99 | 90,00 | 2,75 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PanthersPan |
10 | 450 | 45 | 225 | 83,33 | 4,5 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
1 | 45 | 6 | 24 | 80,00 | 6 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 3 | 36 | 92,31 | 3 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PanthersPan |
4 | 180 | 12 | 81 | 87,10 | 3 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
5 | 225 | 15 | 86 | 85,15 | 3 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
3 | 135 | 13 | 66 | 83,54 | 4,33 | 0 |
| ZNHL_A, 2025/2026 | HC Kojoti VémysliceKOJ |
13 | 567 | 76 | 176 | 77,53 | 5,85 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PanthersPan |
1 | 45 | 4 | 22 | 84,62 | 4 | 0 |
| ZNHL_A, 2026/2027 | HC Kojoti VémysliceKOJ |
6 | 270 | 31 | 108 | 77,70 | 5,17 | 0 |
| Celkem | 94 | 4212 | 399 | 1443 | 84,48 | 4,24 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2010/2011 | HC JB StavebníJBS |
7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC JB StavebníJBS |
15 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC JB StavebníJBS |
16 | 3 | 4 | 7 | 17,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC JB StavebníJBS |
5 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC JB StavebníJBS |
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 51 | 4 | 4 | 8 | 47,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2014/2015 | HC JB StavebníJBS |
6 | 270 | 33 | - | - | 5,5 | 0 |
| BALLH, 2022/2023 | HC JB StavebníJBS |
1 | 45 | 3 | 36 | 92,31 | 3 | 0 |
| Celkem | 7 | 315 | 36 | 36 | 92,31 | 5,14 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2016/2017 | HC ZFP PANTHERSZFP |
9 | 405 | 35 | - | - | 3,89 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC ZFP PANTHERSZFP |
8 | 360 | 28 | - | - | 3,5 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PanthersPAN |
8 | 360 | 30 | 141 | 88,13 | 3,75 | 1 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PanthersPAN |
6 | 270 | 17 | 139 | 90,26 | 2,83 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC PanthersPan |
1 | 45 | 7 | 24 | 77,42 | 7 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PanthersPan |
8 | 360 | 33 | 216 | 86,75 | 4,13 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PanthersPan |
10 | 450 | 45 | 225 | 83,33 | 4,5 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PanthersPan |
4 | 180 | 12 | 81 | 87,10 | 3 | 1 |
| BHHL, 2024/25 | HC PanthersPan |
5 | 225 | 15 | 86 | 85,15 | 3 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PanthersPan |
3 | 135 | 13 | 66 | 83,54 | 4,33 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PanthersPan |
1 | 45 | 4 | 22 | 84,62 | 4 | 0 |
| Celkem | 63 | 2835 | 239 | 1000 | 85,98 | 3,79 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | HC BastardosBAS |
4 | 180 | 11 | 99 | 90,00 | 2,75 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | HC BastardosBAS |
1 | 45 | 6 | 24 | 80,00 | 6 | 0 |
| Celkem | 5 | 225 | 17 | 123 | 87,86 | 3,4 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZNHL_A, 2025/2026 | HC Kojoti VémysliceKOJ |
13 | 567 | 76 | 176 | 77,53 | 5,85 | 0 |
| ZNHL_A, 2026/2027 | HC Kojoti VémysliceKOJ |
6 | 270 | 31 | 108 | 77,70 | 5,17 | 0 |
| Celkem | 19 | 837 | 107 | 284 | 77,60 | 5,63 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
CSKA Brno |
10 | 3 | 4 | 3 | -1 |
HC Sršni Brno |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
HC PREDATORS |
8 | 2 | 6 | 0 | -4 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
HC AGROMEX BRNO |
7 | 0 | 6 | 1 | -6 |
HC RONDO BRNO |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC ICE BEARS Brno |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC BULLS BRNO |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
HC Kings |
6 | 1 | 4 | 1 | -3 |
Koupaliště Dražovice |
6 | 1 | 5 | 0 | -4 |
HC Kohoutovice |
6 | 0 | 5 | 1 | -5 |
HC C&K Toyota Brno |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
AC AUTOSKLO |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC Vikings Brno |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
H.A.C. BRNO |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Crocodiles Brno |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Luleč |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
MH Kačeři |
4 | 0 | 4 | 0 | -4 |
HC Horní Dunajovice |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
HC BASTR |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Stars Ctidružice |
3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
TJ Hodonice |
3 | 0 | 2 | 1 | -2 |
HC Draci Znojmo |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC JIKA |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Vlci Jaroslavice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC MBL Devils |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
Dobšice Bruins |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Viťaz Brno |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC UNOB |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Tišnov |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
HAK Vyškov |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám










































