Petr Pospíšilík
Brankář 45 let
Petr Pospíšilík, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 9 OGKariéra
11Sezón
10Čistých kont
4,59PR
189Zápasy
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC Čerti BrnoCER |
2 | 90 | 3 | - | - | 1,5 | 1 |
| BHL, 11.ročník | HC Čerti BrnoCER |
14 | 630 | 49 | - | - | 3,5 | 1 |
| BHL, 12. ročník | HC Čerti BrnoCER |
11 | 495 | 70 | - | - | 6,36 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC Čerti BrnoCER |
2 | 90 | 14 | - | - | 7 | 0 |
| OBL, OBL 2012 | HC ČERTI OBLCER |
3 | 180 | 15 | - | - | 5 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC MBL DevilsMBL |
7 | 315 | 31 | - | - | 4,43 | 1 |
| BHHL, 2012/2013 | HC PREDATORS BrnoPRE |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 2 | - | - | 1 | 1 |
| OBL, OBL 2013 | HC ČERTI OBLCER |
1 | 60 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC MBL DevilsMBL |
11 | 495 | 42 | - | - | 3,82 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC ČERTI OBLCER |
12 | 720 | 46 | - | - | 3,83 | 2 |
| BHHL, 2014/2015 | HC MBL DevilsMBL |
22 | 989 | 93 | - | - | 4,23 | 2 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC MBL DevilsMBL |
17 | 765 | 93 | - | - | 5,47 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC MBL DevilsMBL |
15 | 675 | 71 | - | - | 4,73 | 2 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC Čerti BrnoCER |
17 | 1020 | 83 | - | - | 4,88 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC ČERTI OBLCER |
13 | 780 | 66 | 304 | 82,16 | 5,08 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC MBL DevilsMBL |
10 | 450 | 32 | - | - | 3,2 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC MBL DevilsMBL |
4 | 180 | 15 | 69 | 90,79 | 3,75 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC ČERTI OBLCER |
6 | 300 | 33 | 176 | 84,21 | 5,5 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC ČERTI OBLCER |
9 | 540 | 46 | 327 | 87,67 | 5,11 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC MBL DevilsMBL |
6 | 270 | 25 | 185 | 88,10 | 4,17 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC MBL DevilsMBL |
2 | 90 | 13 | 42 | 91,30 | 6,5 | 0 |
| Celkem | 189 | 9359 | 867 | 1103 | 85,90 | 4,59 | 10 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 11.ročník | HC Čerti BrnoCER |
14 | 630 | 49 | - | - | 3,5 | 1 |
| BHL, 12. ročník | HC Čerti BrnoCER |
11 | 495 | 70 | - | - | 6,36 | 0 |
| Celkem | 25 | 1125 | 119 | - | - | 4,76 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC Čerti BrnoCER |
2 | 90 | 3 | - | - | 1,5 | 1 |
| BALLH, 2008/09 | HC Čerti BrnoCER |
2 | 90 | 14 | - | - | 7 | 0 |
| Celkem | 4 | 180 | 17 | - | - | 4,25 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2012 | HC ČERTI OBLCER |
3 | 180 | 15 | - | - | 5 | 0 |
| OBL, OBL 2013 | HC ČERTI OBLCER |
1 | 60 | 10 | - | - | 10 | 0 |
| OBL, obl 2014/15 | HC ČERTI OBLCER |
12 | 720 | 46 | - | - | 3,83 | 2 |
| OBL, OBL 2016/2017 | HC Čerti BrnoCER |
17 | 1020 | 83 | - | - | 4,88 | 0 |
| OBL, OBL 2017/2018 | HC ČERTI OBLCER |
13 | 780 | 66 | 304 | 82,16 | 5,08 | 0 |
| OBL, OBL 2018/2019 | HC ČERTI OBLCER |
6 | 300 | 33 | 176 | 84,21 | 5,5 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC ČERTI OBLCER |
9 | 540 | 46 | 327 | 87,67 | 5,11 | 0 |
| Celkem | 61 | 3600 | 299 | 807 | 84,77 | 4,9 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2012/2013 | HC MBL DevilsMBL |
7 | 315 | 31 | - | - | 4,43 | 1 |
| BHHL, 2012/2013 | HC PREDATORS BrnoPRE |
1 | 45 | 5 | - | - | 5 | 0 |
| BHHL, 2012/2013 | HC CSKA BrnoCSKA |
2 | 90 | 2 | - | - | 1 | 1 |
| BHHL, 2013/2014 | HC MBL DevilsMBL |
11 | 495 | 42 | - | - | 3,82 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC MBL DevilsMBL |
22 | 989 | 93 | - | - | 4,23 | 2 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ZFP PantersZFP |
1 | 45 | 3 | - | - | 3 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC ICE BEARS BrnoBEARS |
1 | 45 | 7 | - | - | 7 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC MBL DevilsMBL |
17 | 765 | 93 | - | - | 5,47 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC MBL DevilsMBL |
15 | 675 | 71 | - | - | 4,73 | 2 |
| BHHL, 2017/2018 | HC MBL DevilsMBL |
10 | 450 | 32 | - | - | 3,2 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC MBL DevilsMBL |
4 | 180 | 15 | 69 | 90,79 | 3,75 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC MBL DevilsMBL |
6 | 270 | 25 | 185 | 88,10 | 4,17 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC MBL DevilsMBL |
2 | 90 | 13 | 42 | 91,30 | 6,5 | 0 |
| Celkem | 99 | 4454 | 432 | 296 | 89,16 | 4,36 | 6 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
CSKA Brno |
13 | 5 | 8 | 0 | -3 |
HC ICE BEARS Brno |
13 | 4 | 9 | 0 | -5 |
HC OLD WOLVES |
10 | 0 | 9 | 1 | -9 |
HC PREDATORS |
9 | 1 | 8 | 0 | -7 |
HC RAJA TEAM |
8 | 5 | 3 | 0 | 2 |
HC RONDO BRNO |
7 | 7 | 0 | 0 | 7 |
HC Vikings Brno |
7 | 5 | 1 | 1 | 4 |
HC BULLS BRNO |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
7 | 3 | 4 | 0 | -1 |
HC RAVENS Brno |
6 | 6 | 0 | 0 | 6 |
HC ŠPILAS |
6 | 5 | 1 | 0 | 4 |
HC Kings |
6 | 2 | 3 | 1 | -1 |
HC Rusty Nail |
6 | 1 | 4 | 1 | -3 |
BLACK & OLD |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
HC FALCONS |
6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
HC Panthers |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Flyers Brno |
5 | 1 | 3 | 1 | -2 |
HC KORMIDLO |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC BASTR |
4 | 1 | 2 | 1 | -1 |
HC ZFP Panters |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC TORO |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC AGROMEX BRNO |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
HC PETROV Brno |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC GRAMLA |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC VIKINGS |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Bizoni |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Medlov |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Devil Butts |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Crocodiles Brno |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Kénig |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Tučňáci Rosice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ASIO Jiříkovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám










































