#14 Stanislav Zechmeister
Hráč 50 let
#14 Stanislav Zechmeister, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 1AKariéra
20Sezón
449Zápasy
107Gólů
257Body
- Vítěz BALLH 2024/2025 - Crocodiles Brno
- Vítěz BALLH 2023/2024 - Crocodiles Brno
- Vítěz BALLH BALLH 21/22 - Crocodiles Brno
- Vítěz BALLH 2007/08 - HC Tišnov
4
- Druhé místo BHHL 2023/24 - HC PREDATORS
- Druhé místo BALLH 2022/2023 - Crocodiles Brno
- Druhé místo BHHL 2017/2018 - HC Kings
- Druhé místo BALLH 2010/2011 - HC Kohoutovice
- Druhé místo BALLH 2008/09 - HC Tišnov
- Druhé místo BHHL 2013/2014 - HC Restaurace Goa Kings
6
- Třetí místo BALLH 2025/2026 - Crocodiles Brno
- Třetí místo IHC IHC 2008 - HC PETROV Brno + HC ČERTI
- Třetí místo BALLH 2012/2013 - HC Kohoutovice
- Třetí místo BALLH 2009/10 - HC KOHOUTOVICE
4
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC PETROV BrnoPET |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2007/08 | HC TišnovTIS |
1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| IHC, IHC 2008 | HC PETROV Brno + HC ČERTIPECER |
12 | 3 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 12. ročník | HC PETROV BrnoPET |
9 | 4 | 7 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC TišnovTIS |
10 | 6 | 4 | 10 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC KOHOUTOVICEKOH |
20 | 11 | 17 | 28 | 33,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC PETROV BrnoPET |
16 | 6 | 13 | 19 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC KohoutoviceKOH |
18 | 3 | 3 | 6 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | BALLH All-StarsBALLH |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC PETROV BrnoPET |
8 | 2 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC KohoutoviceKOH |
16 | 5 | 4 | 9 | 10 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
10 | 2 | 1 | 3 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC KohoutoviceKOH |
20 | 10 | 10 | 20 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2013/2014 | HC Restaurace Goa KingsKNG |
18 | 3 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
20 | 7 | 9 | 16 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC KingsKNG |
20 | 9 | 10 | 19 | 11,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC KohoutoviceKOH |
7 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
2 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Crocodiles BrnoCRO |
19 | 3 | 7 | 10 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC KingsKNG |
14 | 1 | 0 | 1 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Technika Brno TECH |
9 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC KingsKNG |
5 | 2 | 1 | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Crocodiles BrnoCRO |
9 | 1 | 1 | 2 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC KingsKNG |
6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
14 | 3 | 1 | 4 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Crocodiles BrnoCRO |
13 | 4 | 6 | 10 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Technika Brno TECH |
14 | 0 | 3 | 3 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
13 | 3 | 8 | 11 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
15 | 4 | 4 | 8 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Technika Brno TECH |
11 | 2 | 1 | 3 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Technika Brno TECH |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
2 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
13 | 1 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | Technika Brno TECH |
9 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
11 | 0 | 4 | 4 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (28.ročník) | Technika Brno TECH |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Crocodiles BrnoCRO |
8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
13 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Crocodiles BrnoCRO |
12 | 1 | 2 | 3 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PREDATORSPRE |
4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 449 | 107 | 150 | 257 | 294,5 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2007/08 | HC TišnovTIS |
1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2008/09 | HC TišnovTIS |
10 | 6 | 4 | 10 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2009/10 | HC KOHOUTOVICEKOH |
20 | 11 | 17 | 28 | 33,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC KohoutoviceKOH |
18 | 3 | 3 | 6 | 9 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | BALLH All-StarsBALLH |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC KohoutoviceKOH |
16 | 5 | 4 | 9 | 10 | 1 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC KohoutoviceKOH |
10 | 2 | 1 | 3 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC KohoutoviceKOH |
20 | 10 | 10 | 20 | 18 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC KohoutoviceKOH |
20 | 7 | 9 | 16 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC KohoutoviceKOH |
7 | 1 | 1 | 2 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | Crocodiles BrnoCRO |
19 | 3 | 7 | 10 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2017/2018 | Crocodiles BrnoCRO |
9 | 1 | 1 | 2 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2018/2019 | Crocodiles BrnoCRO |
13 | 4 | 6 | 10 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2019/2020 | Crocodiles BrnoCRO |
13 | 3 | 8 | 11 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, BALLH 21/22 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2024/2025 | Crocodiles BrnoCRO |
8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2025/2026 | Crocodiles BrnoCRO |
12 | 1 | 2 | 3 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2026/2027 | Crocodiles BrnoCRO |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 201 | 59 | 75 | 134 | 160,5 | 1 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IHC, IHC 2008 | HC PETROV Brno + HC ČERTIPECER |
12 | 3 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 12 | 3 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 12. ročník | HC PETROV BrnoPET |
9 | 4 | 7 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 13. ročník | HC PETROV BrnoPET |
16 | 6 | 13 | 19 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC PETROV BrnoPET |
8 | 2 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Technika Brno "B"TECH |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Technika Brno TECH |
9 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Technika Brno TECH |
2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Technika Brno TECH |
14 | 0 | 3 | 3 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Technika Brno TECH |
11 | 2 | 1 | 3 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Technika Brno TECH |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) | Technika Brno TECH |
9 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (28.ročník) | Technika Brno TECH |
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 86 | 16 | 34 | 50 | 46,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2013/2014 | HC Restaurace Goa KingsKNG |
18 | 3 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2014/2015 | HC KingsKNG |
20 | 9 | 10 | 19 | 11,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2015 / 2016 | HC KingsKNG |
2 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2016/2017 | HC KingsKNG |
14 | 1 | 0 | 1 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC KingsKNG |
5 | 2 | 1 | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC KingsKNG |
6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2018/2019 | HC PREDATORSPRE |
14 | 3 | 1 | 4 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC PREDATORSPRE |
15 | 4 | 4 | 8 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC PREDATORSPRE |
6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC PREDATORSPRE |
2 | 0 | 1 | 1 | 1,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC PREDATORSPRE |
13 | 1 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC PREDATORSPRE |
11 | 0 | 4 | 4 | 10,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC PREDATORSPRE |
13 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC PREDATORSPRE |
4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 143 | 26 | 34 | 60 | 85,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OBL, OBL 2019/2020 | HC OLD WOLVESWOL |
6 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 6 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC C&K Toyota Brno |
28 | 9 | 17 | 2 | -8 |
Koupaliště Dražovice |
28 | 9 | 18 | 1 | -9 |
AC AUTOSKLO |
25 | 11 | 14 | 0 | -3 |
HC JB Stavební |
21 | 20 | 0 | 1 | 20 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
18 | 14 | 3 | 1 | 11 |
MH Kačeři |
18 | 12 | 5 | 1 | 7 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
18 | 11 | 6 | 1 | 5 |
HC Sršni Brno |
16 | 15 | 0 | 1 | 15 |
HC Bastardos |
14 | 13 | 1 | 0 | 12 |
HC AGROMEX BRNO |
14 | 6 | 6 | 2 | 0 |
HC RONDO BRNO |
13 | 12 | 1 | 0 | 11 |
TJ Sokol Popůvky |
13 | 10 | 2 | 1 | 8 |
HC BULLS BRNO |
13 | 8 | 3 | 2 | 5 |
HC ICE BEARS Brno |
12 | 7 | 4 | 1 | 3 |
CSKA Brno |
12 | 6 | 4 | 2 | 2 |
Crocodiles Brno |
12 | 6 | 5 | 1 | 1 |
HC Kings |
11 | 7 | 4 | 0 | 3 |
HC Medlov |
10 | 9 | 1 | 0 | 8 |
HC Luleč |
10 | 6 | 4 | 0 | 2 |
HC TKN Brno |
9 | 9 | 0 | 0 | 9 |
HC Bizoni |
9 | 8 | 1 | 0 | 7 |
HC MBL Devils |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
HC Vikings Brno |
9 | 5 | 3 | 1 | 2 |
HC Panthers |
8 | 3 | 4 | 1 | -1 |
HC BASTR |
7 | 3 | 1 | 3 | 2 |
HC PREDATORS |
6 | 2 | 4 | 0 | -2 |
HC Devil Butts |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
KLH Brno |
5 | 5 | 0 | 0 | 5 |
HC Moravian Panthers |
5 | 4 | 0 | 1 | 4 |
HC FALCONS |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
H.A.C. BRNO |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Fan Klub HC Kometa Brno |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Tučňáci Rosice |
4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
HC Ivančice |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Mamuti |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Tišnov |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HC Viťaz Brno |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
HC ZFP Panters |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HAK Vyškov |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC VIKINGS |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Čerti Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC RAVENS Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC RAJA TEAM |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC TURBINA KOMÍN |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Flyers Brno |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC UNOB |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC ASIO Jiříkovice |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC GRAMLA |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Old Stars Hodonín |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Nebory |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC DEVIL BUTTS (FARMA) |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC TORO |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Jiřín |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Bučovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Radioaktivita Hostovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Komplexní brigáda |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Rusty Nail |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Bar110 Hranice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC TIKO |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
CESA-VUT |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
SHK Sokol Mojín |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
BHL All-Stars |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
TJ Sokol Březina |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám










































































