Rekordy
16
Sezón1826
Zápasů15688
GólůNejvíc bodů
Jakub Střecha
593 Bodů
593 Bodů
| 2. | Michal Řehůřek | 555 |
| 3. | Martin Hnátek | 452 |
| 4. | Jiří Strážnický | 427 |
| 5. | Tomáš Pirochta | 419 |
| 6. | Mirek Přerovský | 409 |
| 7. | Martin Flígl | 363 |
| 8. | Jaromír Topalov | 350 |
| 9. | David Kužela | 343 |
| 10. | Igor Šudřich | 276 |
Nejlepší střelci
Jakub Střecha
392 Gólů
392 Gólů
| 2. | Martin Hnátek | 289 |
| 3. | Jiří Strážnický | 259 |
| 4. | Mirek Přerovský | 254 |
| 5. | Tomáš Pirochta | 244 |
| 6. | Martin Flígl | 233 |
| 7. | Michal Řehůřek | 226 |
| 8. | David Kužela | 175 |
| 9. | Jaromír Topalov | 168 |
| 10. | Milan Hradil | 156 |
Nejvíce asistencí
Michal Řehůřek
329 Asistencí
329 Asistencí
| 2. | Jakub Střecha | 201 |
| 3. | Jaromír Topalov | 182 |
| 4. | Tomáš Pirochta | 175 |
| 5. | Petr Stejskal | 172 |
| 6. | Jiří Strážnický | 168 |
| 7. | David Kužela | 168 |
| 8. | Martin Hnátek | 163 |
| 9. | Mirek Přerovský | 155 |
| 10. | Tomáš Blaha | 148 |
Nejvíce zápasů
Tomáš Pirochta
272 Zápasů
272 Zápasů
| 2. | Libor Grabec | 272 |
| 3. | Martin Klepsa | 266 |
| 4. | Pavel Černý | 266 |
| 5. | Mirek Přerovský | 266 |
| 6. | Antonín Hrabal | 263 |
| 7. | Richard Morávek | 256 |
| 8. | Petr Šerák | 256 |
| 9. | Jiří Strážnický | 254 |
| 10. | Aleš Kratochvíl | 254 |
Nejtrestanější hráč
Radek Sedláček
218,5 Trestných minut
218,5 Trestných minut
| 2. | Rostislav Bařina | 212,5 |
| 3. | Filip Štěrbáček | 206,5 |
| 4. | Martin Hnátek | 203,5 |
| 5. | Petr Stejskal | 202,5 |
| 6. | Antonín Hrabal | 201 |
| 7. | Pavel Černý | 180,5 |
| 8. | Jiří Veselý | 171,5 |
| 9. | Vladimír Kulíšek | 170 |
| 10. | Jan Růžička | 164 |
Nejlepší brankář
Jaroslav Bozděch
2,63 Gólů na zápas
2,63 Gólů na zápas
| 2. | Tomáš Dvořák | 3,00 |
| 3. | Slavomír Polák | 3,02 |
| 4. | Radek Kitner | 3,05 |
| 5. | Tomáš Pivovarčík | 3,17 |
| 6. | Petr Horák | 3,22 |
| 7. | Martin Hrubý | 3,26 |
| 8. | Petr Horák | 3,31 |
| 9. | Michal Husák | 3,33 |
| 10. | Radim Protivinský | 3,36 |
Výhry
Predators
218 Výher
218 Výher
| 2. | Ice Bears | 205 |
| 3. | Sputnik | 179 |
| 4. | Agromex | 168 |
| 5. | CSKA | 156 |
| 6. | Kings | 142 |
| 7. | BULLS | 141 |
| 8. | Pan | 108 |
| 9. | BASTR | 90 |
| 10. | Mbl | 87 |
| 11. | Viki | 74 |
| 12. | Panteři | 31 |
| 13. | DEVIL BUTTS | 28 |
| 14. | Rondo | 20 |
| 15. | Ravens | 16 |
| 16. | Vikings | 7 |
| 17. | Gramla | 6 |
Odehrané zápasy
Predators
335 Zápasů
335 Zápasů
| 2. | Ice Bears | 332 |
| 3. | Sputnik | 326 |
| 4. | Kings | 312 |
| 5. | CSKA | 310 |
| 6. | BULLS | 308 |
| 7. | Rondo | 278 |
| 8. | Pan | 256 |
| 9. | Viki | 243 |
| 10. | Agromex | 240 |
| 11. | Mbl | 192 |
| 12. | BASTR | 186 |
| 13. | Ravens | 91 |
| 14. | Panteři | 52 |
| 15. | DEVIL BUTTS | 51 |
| 16. | Vikings | 44 |
| 17. | Gramla | 22 |
Úspěšnost
Agromex
70%
70%
| 2. | Predators | 65% |
| 3. | Ice Bears | 62% |
| 4. | Panteři | 60% |
| 5. | Sputnik | 55% |
| 6. | DEVIL BUTTS | 55% |
| 7. | CSKA | 50% |
| 8. | BASTR | 48% |
| 9. | BULLS | 46% |
| 10. | Kings | 46% |
| 11. | Mbl | 45% |
| 12. | Pan | 42% |
| 13. | Viki | 30% |
| 14. | Gramla | 27% |
| 15. | Ravens | 18% |
| 16. | Vikings | 16% |
| 17. | Rondo | 7% |
Vítězové a pořadí






