BHL

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              

#1 Karel Krbušek

Brankář 180 cm 97 kg 42 let
#1 Karel Krbušek, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Příští zápas

Výsledek

Poslední zápas

25 S, 76%

Kariéra

18Sezón
14Čistých kont
3,97PR
238Zápasy
  • Druhé místo BALLH 2024/2025 - Koupaliště Dražovice
  • Druhé místo BALLH 2019/2020 - Kopaliště Dražovice
2
  • Třetí místo BALLH 2023/2024 - Koupaliště Dražovice
  • Třetí místo BALLH 2022/2023 - Koupaliště Dražovice
  • Třetí místo BALLH 2018/2019 - Koupaliště Dražovice
  • Třetí místo BALLH 2017/2018 - Koupaliště Dražovice
4

Sezóna 2026/27

0
PR
0
Zápasy
0
Čistých kont
0
PR
0
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, 12. ročník Gingilla FightersGIN 13 585 52 - - 4 1
BHL, 13. ročník HC Gingilla FightersGIN 10 450 35 - - 3,5 2
BHL, BHL (14. ročník) HC Gingilla FightersGIN 16 720 69 - - 4,31 0
BHL, BHL 15. ročník HC Gingilla FightersGIN 18 810 78 - - 4,33 1
BHL, BHL 2012/13 HC Gingilla FightersGIN 12 503 34 - - 2,83 1
BHL, BHL 2013/14 HC Gingilla FightersGIN 23 1035 104 - - 4,52 1
BHL, BHL 2015/2016 HC Gingilla FightersGIN 10 450 39 - - 3,9 0
BHL, BHL 2016/2017 HC Gingilla FightersGIN 16 685 42 - - 2,63 2
BALLH, 2017/2018 Koupaliště DražoviceKDR 1 48 11 28 71,79 11 0
BHL, BHL 2017/2018 HC Gingilla FightersGIN 11 495 55 32 94,12 5 1
BHL, BHL 2018/2019 HC Gingilla FightersGIN 16 720 61 302 85,80 3,81 1
BALLH, 2019/2020 Kopaliště DražoviceKDR 2 96 3 21 87,50 1,5 0
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC Gingilla FightersGIN 12 540 50 375 88,24 4,17 2
BALLH, 2020/2021 Koupaliště DražoviceKDR 1 45 2 14 87,50 2 0
BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) HC Gingilla FightersGIN 4 180 20 62 89,86 5 0
BHHL, 2021/22 HC BASTRBST 1 45 5 33 86,84 5 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) TJ Sokol PopůvkyPOP 18 809 41 337 89,63 2,28 1
BALLH, BALLH 21/22 DTJ IvančiceIVA 1 45 4 41 91,11 4 0
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BizoniBIZ 16 720 53 385 87,90 3,31 0
BALLH, 2022/2023 Koupaliště DražoviceKDR 1 45 4 23 85,19 4 0
BALLH, 2023/2024 Koupaliště DražoviceKDR 1 45 10 30 75,00 10 0
BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) HC BizoniBIZ 20 900 103 506 83,09 5,15 0
BHHL, 2024/25 HC PREDATORSPRE 2 90 6 38 86,36 3 0
BHL, BHL (28.ročník) HC BizoniBIZ 3 135 23 111 82,84 7,67 0
BHHL, 2025/26 HC PREDATORSPRE 6 270 26 130 83,33 4,33 1
BALLH, 2025/2026 Koupaliště DražoviceKDR 4 180 16 74 82,22 4 0
Celkem 238 10646 946 2542 85,99 3,97 14
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHL, 12. ročník Gingilla FightersGIN 13 585 52 - - 4 1
BHL, 13. ročník HC Gingilla FightersGIN 10 450 35 - - 3,5 2
BHL, BHL (14. ročník) HC Gingilla FightersGIN 16 720 69 - - 4,31 0
BHL, BHL 15. ročník HC Gingilla FightersGIN 18 810 78 - - 4,33 1
BHL, BHL 2012/13 HC Gingilla FightersGIN 12 503 34 - - 2,83 1
BHL, BHL 2013/14 HC Gingilla FightersGIN 23 1035 104 - - 4,52 1
BHL, BHL 2015/2016 HC Gingilla FightersGIN 10 450 39 - - 3,9 0
BHL, BHL 2016/2017 HC Gingilla FightersGIN 16 685 42 - - 2,63 2
BHL, BHL 2017/2018 HC Gingilla FightersGIN 11 495 55 32 94,12 5 1
BHL, BHL 2018/2019 HC Gingilla FightersGIN 16 720 61 302 85,80 3,81 1
BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) HC Gingilla FightersGIN 12 540 50 375 88,24 4,17 2
BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) HC Gingilla FightersGIN 4 180 20 62 89,86 5 0
BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) TJ Sokol PopůvkyPOP 18 809 41 337 89,63 2,28 1
BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) HC BizoniBIZ 16 720 53 385 87,90 3,31 0
BHL, BHL 2023-24 (27.ročník) HC BizoniBIZ 20 900 103 506 83,09 5,15 0
BHL, BHL (28.ročník) HC BizoniBIZ 3 135 23 111 82,84 7,67 0
Celkem 218 9737 859 2110 86,58 3,94 13
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BALLH, 2017/2018 Koupaliště DražoviceKDR 1 48 11 28 71,79 11 0
BALLH, 2019/2020 Kopaliště DražoviceKDR 2 96 3 21 87,50 1,5 0
BALLH, 2020/2021 Koupaliště DražoviceKDR 1 45 2 14 87,50 2 0
BALLH, BALLH 21/22 DTJ IvančiceIVA 1 45 4 41 91,11 4 0
BALLH, 2022/2023 Koupaliště DražoviceKDR 1 45 4 23 85,19 4 0
BALLH, 2023/2024 Koupaliště DražoviceKDR 1 45 10 30 75,00 10 0
BALLH, 2025/2026 Koupaliště DražoviceKDR 4 180 16 74 82,22 4 0
Celkem 11 504 50 231 82,21 4,55 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
BHHL, 2021/22 HC BASTRBST 1 45 5 33 86,84 5 0
BHHL, 2024/25 HC PREDATORSPRE 2 90 6 38 86,36 3 0
BHHL, 2025/26 HC PREDATORSPRE 6 270 26 130 83,33 4,33 1
Celkem 9 405 37 201 84,45 4,11 1

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
HC Medlov 25 18 7 0 11
HC Bastardos 22 14 7 1 7
HC Bizoni 22 10 11 1 -1
KLH Brno 20 11 6 3 5
Technika Brno 20 1 18 1 -17
Fan Klub HC Kometa Brno 19 11 8 0 3
HC TKN Brno 19 4 15 0 -11
HC Viťaz Brno 12 8 4 0 4
HC UNOB 12 7 5 0 2
HC TIKO 9 1 8 0 -7
HC PETROV Brno 7 2 5 0 -3
Crocodiles Brno 6 4 2 0 2
Phantoms Brno 5 1 3 1 -2
HC Mamuti 4 2 2 0 0
HC Moravian Panthers 3 2 0 1 2
HC FALCONS 3 2 1 0 1
HC RONDO BRNO 2 2 0 0 2
HC ASIO Jiříkovice 2 1 1 0 0
HC Panthers 2 1 1 0 0
HC Tučňáci Rosice 2 1 1 0 0
HC JB Stavební 2 1 1 0 0
HC AGROMEX BRNO 2 0 1 1 -1
TJ Sokol Březina 1 1 0 0 1
HC Kings 1 1 0 0 1
HC SPUTNIK HONEYWELL 1 1 0 0 1
HC Vikings Brno 1 0 1 0 -1
AC AUTOSKLO 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám