Rekordy
19
Sezón1689
Zápasů13464
GólůNejvíc bodů
Jaroslav Styblík
333 Bodů
333 Bodů
| 2. | Jakub Střecha | 309 |
| 3. | David Malyjurek | 300 |
| 4. | Petr Tošnar | 295 |
| 5. | Lubomír Mikulík | 293 |
| 6. | Petr Komma | 274 |
| 7. | Milan Bartoň | 271 |
| 8. | Michal Kašpar | 269 |
| 9. | Martin Marek | 256 |
| 10. | Zbyněk Vozdecký | 253 |
Nejlepší střelci
Petr Tošnar
177 Gólů
177 Gólů
| 2. | Lubomír Mikulík | 177 |
| 3. | Michal Kašpar | 172 |
| 4. | Jakub Střecha | 167 |
| 5. | Jaroslav Styblík | 164 |
| 6. | David Malyjurek | 155 |
| 7. | Milan Bartoň | 153 |
| 8. | Martin Marek | 148 |
| 9. | Petr Komma | 144 |
| 10. | Zbyněk Vozdecký | 139 |
Nejvíce asistencí
Jaroslav Styblík
169 Asistencí
169 Asistencí
| 2. | Michal Řehůřek | 146 |
| 3. | David Malyjurek | 145 |
| 4. | Jakub Střecha | 142 |
| 5. | Milan Hradil | 136 |
| 6. | Petr Komma | 130 |
| 7. | Adam Olšák | 127 |
| 8. | Petr Tošnar | 118 |
| 9. | Milan Bartoň | 118 |
| 10. | Lubomír Mikulík | 116 |
Nejvíce zápasů
Michal Kašpar
232 Zápasů
232 Zápasů
| 2. | Jaroslav Styblík | 224 |
| 3. | Milan Bartoň | 223 |
| 4. | Martin Marek | 216 |
| 5. | Radek Smolka | 216 |
| 6. | Karel Prchal | 209 |
| 7. | František Chramosta | 207 |
| 8. | Karel Krbušek | 206 |
| 9. | Michal Ješko | 205 |
| 10. | Tomáš Mlčoch | 205 |
Nejtrestanější hráč
Paul Peňa
228 Trestných minut
228 Trestných minut
| 2. | Kamil Sopoušek | 204 |
| 3. | Petr Ohniště | 186 |
| 4. | Antonín Zourek | 185 |
| 5. | Michal Pokorný | 168,5 |
| 6. | Petr Humpolíček | 162,5 |
| 7. | Tomáš Frydrych | 162,5 |
| 8. | Petr Ptáček | 156,5 |
| 9. | Jiří Mikulášek | 155 |
| 10. | Tomáš Mlčoch | 154,5 |
Nejlepší brankář
Miroslav Lacko
1,86 Gólů na zápas
1,86 Gólů na zápas
| 2. | Pepa Novák | 2,05 |
| 3. | Radim Protivinský | 2,24 |
| 4. | David Straník | 2,40 |
| 5. | Martin Guštafík | 2,53 |
| 6. | Tomáš Vrba | 2,70 |
| 7. | Jiří Hort | 2,75 |
| 8. | Tomáš Pařízek | 2,79 |
| 9. | Ondřej Hubačka | 2,83 |
| 10. | Pavel Kadaňka | 3,00 |
Výhry
Bizoni
199 Výher
199 Výher
| 2. | Technika | 196 |
| 3. | HC TKN Brno | 156 |
| 4. | Popůvky | 146 |
| 5. | Medlov | 140 |
| 6. | Kometa | 120 |
| 7. | Bastardos | 98 |
| 8. | KLH BRNO | 89 |
| 9. | HC TIKO | 71 |
| 10. | PETROV | 68 |
| 11. | Viťaz | 55 |
| 12. | Phantomaci | 47 |
| 13. | Mamuti | 43 |
| 14. | FALCONS | 33 |
| 15. | Jiříkovice | 32 |
| 16. | HC UNOB | 21 |
| 17. | Autosklo | 14 |
| 18. | Čerti | 14 |
| 19. | Panthers | 11 |
| 20. | Tučňáci | 7 |
| 21. | PVC Brno | 4 |
Odehrané zápasy
Bizoni
352 Zápasů
352 Zápasů
| 2. | Bastardos | 329 |
| 3. | Medlov | 318 |
| 4. | Popůvky | 291 |
| 5. | Kometa | 268 |
| 6. | KLH BRNO | 244 |
| 7. | Technika | 236 |
| 8. | HC TKN Brno | 235 |
| 9. | Viťaz | 160 |
| 10. | PETROV | 121 |
| 11. | Mamuti | 100 |
| 12. | HC TIKO | 99 |
| 13. | Panthers | 80 |
| 14. | Jiříkovice | 80 |
| 15. | Phantomaci | 72 |
| 16. | HC UNOB | 69 |
| 17. | FALCONS | 58 |
| 18. | Čerti | 38 |
| 19. | Tučňáci | 22 |
| 20. | Autosklo | 20 |
| 21. | PVC Brno | 20 |
Úspěšnost
Technika
83%
83%
| 2. | HC TIKO | 72% |
| 3. | Autosklo | 70% |
| 4. | HC TKN Brno | 66% |
| 5. | Phantomaci | 65% |
| 6. | FALCONS | 57% |
| 7. | Bizoni | 57% |
| 8. | PETROV | 56% |
| 9. | Popůvky | 50% |
| 10. | Kometa | 45% |
| 11. | Medlov | 44% |
| 12. | Mamuti | 43% |
| 13. | Jiříkovice | 40% |
| 14. | Čerti | 37% |
| 15. | KLH BRNO | 36% |
| 16. | Viťaz | 34% |
| 17. | Tučňáci | 32% |
| 18. | HC UNOB | 30% |
| 19. | Bastardos | 30% |
| 20. | PVC Brno | 20% |
| 21. | Panthers | 14% |
Vítězové a pořadí






