Rekordy
12
Sezón1880
Zápasů17058
GólůNejvíc bodů
Ondřej David
429 Bodů
429 Bodů
| 2. | Jiří Doskočil | 397 |
| 3. | Jan Mareček | 382 |
| 4. | Jaroslav Amler | 375 |
| 5. | Petr Freisler | 374 |
| 6. | Dan Hlávka | 368 |
| 7. | Jaroslav Český | 361 |
| 8. | Jan Merkl | 332 |
| 9. | Filip Kejdana | 319 |
| 10. | Jakub Dušek | 319 |
Nejlepší střelci
Ondřej David
200 Gólů
200 Gólů
| 2. | Jiří Doskočil | 200 |
| 3. | Petr Freisler | 193 |
| 4. | Jan Merkl | 188 |
| 5. | Jaroslav Český | 184 |
| 6. | Jan Mareček | 180 |
| 7. | Jaroslav Amler | 175 |
| 8. | Dan Hlávka | 174 |
| 9. | Filip Kejdana | 169 |
| 10. | Jakub Dušek | 158 |
Nejvíce asistencí
Ondřej David
229 Asistencí
229 Asistencí
| 2. | Jan Mareček | 202 |
| 3. | Jaroslav Amler | 200 |
| 4. | Jiří Doskočil | 197 |
| 5. | Dan Hlávka | 194 |
| 6. | Lukáš Řehoř | 188 |
| 7. | Petr Freisler | 181 |
| 8. | Jaroslav Český | 177 |
| 9. | Ronald Schubert | 166 |
| 10. | Jakub Dušek | 161 |
Nejvíce zápasů
Robin Švaříček
227 Zápasů
227 Zápasů
| 2. | Petr Freisler | 222 |
| 3. | Patrik Hartman | 221 |
| 4. | Jan Dušek | 220 |
| 5. | Tomáš Benák | 220 |
| 6. | Lukáš Řehoř | 215 |
| 7. | Jan Němeček | 215 |
| 8. | Tomáš Raba | 208 |
| 9. | Petr Polívka | 205 |
| 10. | Filip Rulc | 198 |
Nejtrestanější hráč
Tomáš Grim
423 Trestných minut
423 Trestných minut
| 2. | Tomáš Helmich | 314 |
| 3. | Jaroslav Čech | 280 |
| 4. | Jan Dušek | 271 |
| 5. | František Železňák | 266 |
| 6. | Richard Mokrý | 254 |
| 7. | Pavel Würtherle | 251 |
| 8. | Petr Burián | 238 |
| 9. | Tomáš Würtherle | 237 |
| 10. | Petr Krása | 217 |
Nejlepší brankář
Matěj Oliva
2,81 Gólů na zápas
2,81 Gólů na zápas
| 2. | Adam Glas | 2,83 |
| 3. | Nikita Kalashnikov | 2,93 |
| 4. | Daniel Kareš | 3,03 |
| 5. | Tomáš Linhart | 3,21 |
| 6. | Lumír Kudrna | 3,36 |
| 7. | Petr Talman | 3,40 |
| 8. | Libor Slavata ml. | 3,47 |
| 9. | Michal Formánek | 3,54 |
| 10. | Michal Procházka | 3,55 |
Výhry
Raiders
184 Výher
184 Výher
| 2. | Bohemians | 160 |
| 3. | Hipporiders | 154 |
| 4. | Ekonom | 145 |
| 5. | Hvězda | 138 |
| 6. | Reunited | 129 |
| 7. | Siemens | 108 |
| 8. | Q-foto | 101 |
| 9. | Vltavín | 82 |
| 10. | Letos Naposled | 79 |
| 11. | Sergo | 70 |
| 12. | Icebreakers | 68 |
| 13. | SSC | 67 |
| 14. | Petrohrad | 64 |
| 15. | Emotioncar | 61 |
| 16. | Hockey sport | 48 |
| 17. | REX BOHEMIA | 40 |
| 18. | Běrkut | 29 |
| 19. | Rich Life | 20 |
| 20. | Tréninky Praha | 16 |
| 21. | Agentura Face | 13 |
| 22. | Superboys | 12 |
| 23. | Horní Počernice | 3 |
| 24. | BMXRIDERS | 1 |
| 25. | Red Dragon | 0 |
Odehrané zápasy
Raiders
266 Zápasů
266 Zápasů
| 2. | Hipporiders | 260 |
| 3. | Ekonom | 259 |
| 4. | Hvězda | 257 |
| 5. | Reunited | 256 |
| 6. | Icebreakers | 255 |
| 7. | Siemens | 234 |
| 8. | Bohemians | 222 |
| 9. | Vltavín | 186 |
| 10. | Letos Naposled | 184 |
| 11. | Sergo | 179 |
| 12. | Q-foto | 166 |
| 13. | SSC | 139 |
| 14. | Petrohrad | 125 |
| 15. | REX BOHEMIA | 106 |
| 16. | Hockey sport | 97 |
| 17. | Rich Life | 84 |
| 18. | Emotioncar | 76 |
| 19. | Běrkut | 74 |
| 20. | Superboys | 53 |
| 21. | Agentura Face | 48 |
| 22. | Horní Počernice | 26 |
| 23. | BMXRIDERS | 22 |
| 24. | Tréninky Praha | 22 |
| 25. | Red Dragon | 2 |
Úspěšnost
Emotioncar
80%
80%
| 2. | Tréninky Praha | 73% |
| 3. | Bohemians | 72% |
| 4. | Raiders | 69% |
| 5. | Q-foto | 61% |
| 6. | Hipporiders | 59% |
| 7. | Ekonom | 56% |
| 8. | Hvězda | 54% |
| 9. | Petrohrad | 51% |
| 10. | Reunited | 50% |
| 11. | Hockey sport | 49% |
| 12. | SSC | 48% |
| 13. | Siemens | 46% |
| 14. | Vltavín | 44% |
| 15. | Letos Naposled | 43% |
| 16. | Běrkut | 39% |
| 17. | Sergo | 39% |
| 18. | REX BOHEMIA | 38% |
| 19. | Agentura Face | 27% |
| 20. | Icebreakers | 27% |
| 21. | Rich Life | 24% |
| 22. | Superboys | 23% |
| 23. | Horní Počernice | 12% |
| 24. | BMXRIDERS | 5% |
| 25. | Red Dragon | 0% |
Vítězové a pořadí






