CCM 2. liga 18-19

BALLH 11/12

9.9.2011 od Libor Grabec, 61x přečteno

Brněnská amatérská liga ledního hokeje bude zahájena 1.10.2011
Začátek 13.ročníků je plánován na 1.října 2011 a konec na první týden v dubnu 2021.Hrací dny v Brně jsou dvě utkání v sobotu od 17hod.(evropská.plocha) a dvě utkání v neděli od 10hod.(nhl plocha).Ve Vyškově se odehraje o víkendu vždy jedno utkání.Každý tým pojede za sezónu do Vyškova pouze dvakrát(kromě HC Luleč a HC Dražovic) .Rozpis utkání bude doplněn během zaří.
O víkendech 17-18. a 24-25.září budou odehrány přátelské utkání mezi týmy BALLH.(rozpis najdete zde)
Koupaliště Dražovice

Dne 8.9.proběhla schůze zátupců týmů BALLH.Na schůzi byly formulovány následující závazné závěry.

Přípravné zápasy

Protože není nutné tento rok odebrat hrací jednotky před začátkem soutěže(loni požadavek vedení hal),tak se přatelské utkání odehrají pouze o vikendu 17-18. a 24-25.září .(rozpis).Zápasy se hrají na 3x20 minut hrubého času, řídí je jeden rozhodčí. Délka jednotky je 75 minut.

Soupisky

Soupisky je nutné odevzdat do 24.září v Excelu (s rodnými čísly) a vyplnit na internetu. Hráči, kteří jsou na soupiskách oproti loňské sezoně nový musí prokázat, že nejsou registrovaní u ČSLH.

PLAY-OFF

Bylo odsouhlaseno play-off po základní části a to podle vzoru extraligy.

Po základní části bude odehráno předkolo play-off mezi týmy na 7 až 10 místě.(na dvě utkání).Vítězové postoupí do čtvrtfinále.

Čtvrtfinále se odehraje ve dvou víkendech mezi týmy umístěný na 1 - 8(vítěz 8-9), 2 - 7(vítěz 7-10), 3-6 a 4-5(vše na dvě utkání).

Semifinále,o třetí místo a finále se odehraje na dvě utkání.

Rozhodčí Vyškov

Po dohodě s vedením krajských rozhodčí v Brně,se bude na vybraná utkání ve Vyškově posílat rozhodčí z Brna.Cena za oba rozhodčí bude 1000kč + časomíra.

Úprava ledové plochy po druhé třetině

Řeší se s vedením hal.Do začátku soutěže bude info.

Rozhodčí jsou informování o včasném příchodu na utkání aby se stíhala hrací jednotka(90min.).