Hockey Cup 2018 - PEEWEE 2008

BALLH 2013/2014

10.9.2013 od Libor Grabec, 58x přečteno

Brněnská amatérská liga ledního hokeje bude zahájena 5.10.2013

Začátek 15.ročníků začne 5 .října 2013 a konec je stanoven na poslední týden v březnu 2014.Hrací dny v Brně jsou dvě utkání v sobotu od cca 16:15hod.(hnl.plocha) a dvě utkání v neděli od 10:45hod.(nhl plocha).Ve Vyškově se odehraje o víkendu vždy jedno utkání.Termín pro letošní sezónu je sobota v 16:45h.Každý tým pojede za sezónu do Vyškova pouze dvakrát(kromě HC Luleč a HC Dražovic) .Rozpis utkání bude doplněn během zaří.

O víkendech 22-23.a 28-29.září budou odehrány přátelské utkání mezi týmy BALLH.(rozpis najdete zde)

Koupaliště Dražovice

Dne 9.9.proběhla schůze zátupců týmů BALLH.Na schůzi byly formulovány následující závazné závěry.

Přípravné zápasy

Protože není nutné tento rok odebrat hrací jednotky před začátkem soutěže(loni požadavek vedení hal),tak se přatelské utkání odehrají pouze o vikendu 22-23.a 28-29.září .(rozpis).Zápasy se hrají na 3x20 minut hrubého času, řídí je jeden rozhodčí. Délka jednotky je 75 minut.

Soupisky

Soupisky je nutné odevzdat do 30.září v Excelu (s rodnými čísly) a vyplnit na internetu. Hráči, kteří jsou na soupiskách oproti loňské sezoně nový musí prokázat, že nejsou registrovaní u ČSLH.Doplnění hráču na soupisku během sezóny lze dle pravidel pouze v termínu 8 až 31.12.2013.

Schůze před Play-Off

Týden před Play-Off se plánuje schůze a dořešení veškerých náležitostí pro play-off (soupisky,herní systém,termíny atd.)

PLAY-OFF

Bylo znovu odsouhlaseno play-off po základní části a to podle vzoru extraligy.

Po základní části bude odehráno předkolo play-off mezi týmy na 7 až 10 místě.(na dvě utkání).Vítězové postoupí do čtvrtfinále.

Čtvrtfinále se odehraje ve dvou víkendech mezi týmy umístěný na 1 - 8(vítěz 8-9), 2 - 7(vítěz 7-10), 3-6 a 4-5(vše na dvě utkání).

Semifinále,o třetí místo a finále se odehraje na dvě utkání.

Rozhodčí Vyškov

Po dohodě s vedením krajských rozhodčí v Brně,se bude na vybraná utkání ve Vyškově posílat rozhodčí z Brna.Cena za oba rozhodčí bude 1000kč + časomíra.

Úprava ledové plochy po druhé třetině

Každý tým se před utkáním dohodne se strojníkem o možné úpravě ledové plochy po druhé třetině ale jen  pokud se po upravě dohraje utkání ve stanoveném čase 90min..

Rozhodčí jsou informování o včasném příchodu na utkání aby se stíhala hrací jednotka(90min.).