Hockey Cup 2018 - PEEWEE 2008

Bizoni-Mamuti 2:4 - Postup Mamutů

16.3.2011 od Petr Havliš, 80x přečteno

Druhým postupujícím do semifinále BHL je tým HC Mamuti

V úterním zápase (druhém čtvrtfinále série) prohráli Bizoni i podruhé svůj zápas s Mamuty, tentokrát poměrem 2:4 (1:1, 1:1, 0:2).

44:41   MAM   Schweitzer

Na rozdíl od pátečního zápasu, kdy Bizoni nastoupili pouze v 7 a dohrávali dokonce v 6 se tentokráte proti sobě postavilo 11 borců na obou stranách. Zápas byl velmi rychlý a bojovný, ale postrádal více přesnosti a pěkných hokejových kombinací. Průběh byl v prvních 2 třetinách podobný předchozímu zápasu, jen s opačným průběhem - do vedení šli 2x Mamuti a Bizoni vždy dokázali vyrovnat. V rozhodující 3.třetině se zvýšil tlak Bizonů, kteří potřebovali zápas vyhrát, aby si vynutili samostatné nájezdy. Bohužel střelcům se lepila smůla na hokejky a tak nedali gól ani z vyložených šancí. Zafungovalo pravidlo nedáš dostaneš a tak Mamuti hned po neproměněném nájezdu Bizonů po hrubé chybě jejich obrany dali svůj 3.gól. V křeči hrající Bizoni už na tento gól nedokázali odpovědět ani v přesilovce 5 na 3. Navíc 20s před koncem dostali 4.gól při hře bez brankáře.

Blahopřejeme týmu Mamutů k zaslouženému postupu.