#8 Petr Hataš
Brankář 50 let
#8 Petr Hataš, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 0 OGKariéra
14Sezón
139Čistých kont
0PR
139Zápasy
Třetí místo NPL 8. ročník 2011/2012 - HC Modřišice
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NPL, 3. ročník 2006/2007 | HC ModřišiceMOD |
8 | 480 | 0 | - | - | 0 | 8 |
| NPL, 4. ročník 2007/2008 | HC ModřišiceMOD |
10 | 600 | 0 | - | - | 0 | 10 |
| NPL, 5. ročník 2008/2009 | HC ModřišiceMOD |
10 | 600 | 0 | - | - | 0 | 10 |
| NPL, 6. ročník 2009/2010 | HC ModřišiceMOD |
25 | 1500 | 0 | - | - | 0 | 25 |
| NPL, 7. ročník 2010/2011 | HC ModřišiceMOD |
18 | 1080 | 0 | - | - | 0 | 18 |
| NPL, 8. ročník 2011/2012 | HC ModřišiceMOD |
14 | 840 | 0 | - | - | 0 | 14 |
| NPL, 9. ročník 2012/2013 | HC ModřišiceMOD |
11 | 660 | 0 | - | - | 0 | 11 |
| NPL, 10. ročník 2013/2014 | HC ModřišiceMOD |
15 | 900 | 0 | - | - | 0 | 15 |
| NPL, 11. ročník 2014/2015 | HC ModřišiceMOD |
15 | 900 | 0 | - | - | 0 | 15 |
| NPL, 12 ročník 2015/2016 | HC ModřišiceMOD |
7 | 420 | 0 | - | - | 0 | 7 |
| NPL, 13. ročník 2016/2017 | HC ModřišiceMOD |
6 | 360 | 0 | - | - | 0 | 6 |
| Celkem | 139 | 8340 | 0 | - | - | 0 | 139 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NPL, 3. ročník 2006/2007 | HC ModřišiceMOD |
8 | 480 | 0 | - | - | 0 | 8 |
| NPL, 4. ročník 2007/2008 | HC ModřišiceMOD |
10 | 600 | 0 | - | - | 0 | 10 |
| NPL, 5. ročník 2008/2009 | HC ModřišiceMOD |
10 | 600 | 0 | - | - | 0 | 10 |
| NPL, 6. ročník 2009/2010 | HC ModřišiceMOD |
25 | 1500 | 0 | - | - | 0 | 25 |
| NPL, 7. ročník 2010/2011 | HC ModřišiceMOD |
18 | 1080 | 0 | - | - | 0 | 18 |
| NPL, 8. ročník 2011/2012 | HC ModřišiceMOD |
14 | 840 | 0 | - | - | 0 | 14 |
| NPL, 9. ročník 2012/2013 | HC ModřišiceMOD |
11 | 660 | 0 | - | - | 0 | 11 |
| NPL, 10. ročník 2013/2014 | HC ModřišiceMOD |
15 | 900 | 0 | - | - | 0 | 15 |
| NPL, 11. ročník 2014/2015 | HC ModřišiceMOD |
15 | 900 | 0 | - | - | 0 | 15 |
| NPL, 12 ročník 2015/2016 | HC ModřišiceMOD |
7 | 420 | 0 | - | - | 0 | 7 |
| NPL, 13. ročník 2016/2017 | HC ModřišiceMOD |
6 | 360 | 0 | - | - | 0 | 6 |
| Celkem | 139 | 8340 | 0 | - | - | 0 | 139 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC Všeň Pojizeří |
31 | 11 | 18 | 2 | -7 |
HC Troskovice |
30 | 8 | 20 | 2 | -12 |
TJ Sokol Turnov |
28 | 9 | 16 | 3 | -7 |
HC SDH Hnanice |
26 | 3 | 23 | 0 | -20 |
HC Performers Turnov |
25 | 2 | 22 | 1 | -20 |
Přehled zápasů
.. nahrávám












