#29 Filip Štěrbáček
Hráč 45 let
#29 Filip Štěrbáček, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 1AKariéra
18Sezón
401Zápasy
107Gólů
209Body
- Vítěz BHHL 2023/24 - HC AGROMEX BRNO
- Vítěz BHHL 2017/2018 - HC BORGA
2
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| přátelské zápasy | HC Sršni BrnoSRN |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| přátelské zápasy | HC PETROV BrnoPET |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, 13. ročník | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
3 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2010/2011 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 6 | 4 | 10 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC PETROV BrnoPET |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 3 | 1 | 4 | 36 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC Sršni BrnoSRN |
9 | 0 | 2 | 2 | 19 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC Sršni BrnoSRN |
17 | 3 | 6 | 9 | 31 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
10 | 1 | 1 | 2 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
9 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
11 | 1 | 0 | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
18 | 5 | 5 | 10 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
17 | 3 | 1 | 4 | 75,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
19 | 3 | 0 | 3 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2017/2018 | HC BORGABRG |
2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
6 | 2 | 2 | 4 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
11 | 4 | 1 | 5 | 21 | 0 | 0 | 0 |
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | Hobby Hokej BrnoHH |
7 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
12 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
14 | 6 | 0 | 6 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 7. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
21 | 8 | 2 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 3 | 2 | 5 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 8. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
7 | 4 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
20 | 1 | 10 | 11 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 3 | 3 | 6 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 9. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
16 | 8 | 9 | 17 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC AGROMEX BRNOAGR |
24 | 4 | 10 | 14 | 51,5 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 10. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
18 | 8 | 8 | 16 | 38 | 1 | 1 | 100 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
19 | 7 | 5 | 12 | 57,5 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 11.ročník Bystřické hokjeové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
11 | 8 | 8 | 16 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
18 | 1 | 3 | 4 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 12. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
14 | 4 | 4 | 8 | 42 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC AGROMEX BRNOAGR |
5 | 3 | 0 | 3 | 48 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 13. ročník Bystřické hokejovíé ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
5 | 1 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 401 | 107 | 102 | 209 | 671,5 | 1 | 1 | 100 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHL, 13. ročník | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
3 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL (14. ročník) | HC PETROV BrnoPET |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2014/2015 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
9 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2015/2016 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
18 | 5 | 5 | 10 | 14 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2016/2017 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
19 | 3 | 0 | 3 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2017/2018 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
6 | 2 | 2 | 4 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2018/2019 | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
11 | 4 | 1 | 5 | 21 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2019-20 (23. ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
14 | 6 | 0 | 6 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2020-21 (24.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2021-22 (25.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 3 | 2 | 5 | 4,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHL, BHL 2022-23 (26.ročník) | Fan Klub HC Kometa BrnoKOM |
12 | 3 | 3 | 6 | 7,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 107 | 27 | 15 | 42 | 138,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALLH, 2010/2011 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 6 | 4 | 10 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2011/2012 | HC Sršni BrnoSRN |
13 | 3 | 1 | 4 | 36 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2012/2013 | HC Sršni BrnoSRN |
9 | 0 | 2 | 2 | 19 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2013/2014 | HC Sršni BrnoSRN |
17 | 3 | 6 | 9 | 31 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2014/2015 | HC Sršni BrnoSRN |
10 | 1 | 1 | 2 | 13,5 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2015/2016 | HC Sršni BrnoSRN |
11 | 1 | 0 | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 |
| BALLH, 2016/2017 | HC Sršni BrnoSRN |
17 | 3 | 1 | 4 | 75,5 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 90 | 17 | 15 | 32 | 212,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BHHL, 2017/2018 | HC BORGABRG |
2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2019/2020 | HC AGROMEX BRNOAGR |
12 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2020/2021 | HC AGROMEX BRNOAGR |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2021/22 | HC AGROMEX BRNOAGR |
21 | 8 | 2 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2022/23 | HC AGROMEX BRNOAGR |
20 | 1 | 10 | 11 | 22,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2023/24 | HC AGROMEX BRNOAGR |
24 | 4 | 10 | 14 | 51,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2024/25 | HC AGROMEX BRNOAGR |
19 | 7 | 5 | 12 | 57,5 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2025/26 | HC AGROMEX BRNOAGR |
18 | 1 | 3 | 4 | 15 | 0 | 0 | 0 |
| BHHL, 2026/27 | HC AGROMEX BRNOAGR |
5 | 3 | 0 | 3 | 48 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 123 | 27 | 38 | 65 | 206,5 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FSHHL, 2019 - 2020 - ZČ | Hobby Hokej BrnoHH |
7 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 7 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BYSHL, 7. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 8. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
7 | 4 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 9. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
16 | 8 | 9 | 17 | 12 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 10. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
18 | 8 | 8 | 16 | 38 | 1 | 1 | 100 |
| BYSHL, 11.ročník Bystřické hokjeové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
11 | 8 | 8 | 16 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 12. ročník Bystřické hokejové ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
14 | 4 | 4 | 8 | 42 | 0 | 0 | 0 |
| BYSHL, 13. ročník Bystřické hokejovíé ligy | HC Torpédo TrpínTOR |
5 | 1 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 72 | 33 | 32 | 65 | 114 | 1 | 1 | 100 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HC ICE BEARS Brno |
19 | 7 | 10 | 2 | -3 |
HC PREDATORS |
17 | 10 | 5 | 2 | 5 |
HC Panthers |
16 | 11 | 2 | 3 | 9 |
HC TKN Brno |
16 | 1 | 15 | 0 | -14 |
KLH Brno |
15 | 12 | 3 | 0 | 9 |
HC Bastardos |
14 | 12 | 2 | 0 | 10 |
HC Bizoni |
13 | 7 | 6 | 0 | 1 |
HC Kings |
12 | 10 | 2 | 0 | 8 |
TJ Sokol Popůvky |
12 | 5 | 7 | 0 | -2 |
AC AUTOSKLO |
12 | 1 | 11 | 0 | -10 |
HC Viťaz Brno |
11 | 10 | 1 | 0 | 9 |
HC SPUTNIK HONEYWELL |
11 | 7 | 3 | 1 | 4 |
HC BULLS BRNO |
11 | 5 | 5 | 1 | 0 |
HC RONDO BRNO |
10 | 10 | 0 | 0 | 10 |
HC JB Stavební |
10 | 9 | 1 | 0 | 8 |
HC Vikings Brno |
10 | 8 | 1 | 1 | 7 |
Crocodiles Brno |
10 | 2 | 8 | 0 | -6 |
Technika Brno |
10 | 1 | 9 | 0 | -8 |
HC C&K Toyota Brno |
10 | 1 | 9 | 0 | -8 |
Koupaliště Dražovice |
10 | 0 | 10 | 0 | -10 |
HC BASTR |
9 | 8 | 0 | 1 | 8 |
HC Medlov |
9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
HC Hluší psi Rožná |
9 | 5 | 4 | 0 | 1 |
MH Kačeři |
9 | 2 | 7 | 0 | -5 |
HC Kohoutovice |
9 | 0 | 9 | 0 | -9 |
HC Lísek |
8 | 2 | 6 | 0 | -4 |
HC Nyklovice |
7 | 7 | 0 | 0 | 7 |
HC AJ Kompresory Pikárec |
7 | 6 | 1 | 0 | 5 |
CSKA Brno |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 |
HC V.K.Ž. |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC Maoři |
7 | 0 | 7 | 0 | -7 |
HC Luleč |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
H.A.C. BRNO |
5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
SK Sádek |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC Strachujov |
5 | 0 | 5 | 0 | -5 |
HC UNOB |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
HC Žideničtí raubíři Brno |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Nová Ves |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Bolks |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
HAK Vyškov |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Bystřičtí Sokoli |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Predators |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Tišnov |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Opajda |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Gepards |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Stojani Bukov |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Piraně |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Písečné |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
SHK Sokol Mojín |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
AHK Zelenáči |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC MBL Devils |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Mantinel´s Rajhrad |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC FALCONS |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC ASIO Jiříkovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Mamuti |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám



































































