Rekordy
0
Sezón0
Zápasů0
GólůNejvíc bodů
Start Střídavý
1444 Bodů
1444 Bodů
| 2. | Petr Tošnar | 1115 |
| 3. | Mirek Přerovský | 1038 |
| 4. | Milan Hradil | 1000 |
| 5. | Lubomír Kubiš | 969 |
| 6. | Václav Nuhlíček | 933 |
| 7. | Ivo Staněk | 856 |
| 8. | Dominik Kovařčík | 815 |
| 9. | Karel Dohnal | 805 |
| 10. | Jaroslav Styblík | 786 |
Nejlepší střelci
Start Střídavý
766 Gólů
766 Gólů
| 2. | Petr Tošnar | 665 |
| 3. | Lubomír Kubiš | 655 |
| 4. | Mirek Přerovský | 624 |
| 5. | Ivo Staněk | 560 |
| 6. | Milan Hradil | 559 |
| 7. | Jiří Kuňák | 462 |
| 8. | Michal Veselý | 458 |
| 9. | Karel Dohnal | 442 |
| 10. | Lukáš Malý | 424 |
Nejvíce asistencí
Start Střídavý
678 Asistencí
678 Asistencí
| 2. | Václav Nuhlíček | 566 |
| 3. | Dominik Kovařčík | 450 |
| 4. | Petr Tošnar | 450 |
| 5. | Milan Hradil | 441 |
| 6. | Libor Grabec | 415 |
| 7. | Mirek Přerovský | 414 |
| 8. | Jaroslav Styblík | 389 |
| 9. | Jiří Cupák | 376 |
| 10. | Michal Řehůřek | 364 |
Nejvíce zápasů
Libor Grabec
952 Zápasů
952 Zápasů
| 2. | Mirek Přerovský | 854 |
| 3. | René Jašek | 825 |
| 4. | Start Střídavý | 770 |
| 5. | Libor Brůžek | 732 |
| 6. | Tomáš Sedláček | 596 |
| 7. | Jiří Veselý | 551 |
| 8. | Petr Tošnar | 544 |
| 9. | Michael Gulda | 536 |
| 10. | Radim Protivinský | 534 |
Nejtrestanější hráč
Filip Štěrbáček
671,5 Trestných minut
671,5 Trestných minut
| 2. | Petr Ohniště | 665,5 |
| 3. | Jaroslav Roubíček | 540 |
| 4. | Paul Peňa | 507 |
| 5. | Jiří Veselý | 436 |
| 6. | Tomáš Grim | 423 |
| 7. | Michal Šťastný | 415 |
| 8. | Lukáš Ondráček | 409,5 |
| 9. | Jan Hujer | 409 |
| 10. | Libor Janáček | 389 |
Nejlepší brankář
Miroslav Bárta
0,00 Gólů na zápas
0,00 Gólů na zápas
| 2. | Tomáš Kubec | 0,00 |
| 3. | Vladimir Kamantcev | 0,00 |
| 4. | Miroslav Bárta | 0,00 |
| 5. | Miloš Kozák | 0,00 |
| 6. | Kamil Kněbort | 0,00 |
| 7. | Stanislav Šašek | 0,00 |
| 8. | Lukáš Bažant | 0,00 |
| 9. | Petr Hataš | 0,00 |
| 10. | Pavel Mlejnek | 0,00 |
Výhry
Crocodiles
324 Výher
324 Výher
| 2. | Performers | 323 |
| 3. | SKA | 313 |
| 4. | Toyota | 309 |
| 5. | Sharks 76 | 306 |
| 6. | B.U.M. | 292 |
| 7. | Kozlovna | 283 |
| 8. | Vizovice | 244 |
| 9. | Dražovice | 224 |
| 10. | Los Bomberos | 222 |
| 11. | Predators | 219 |
| 12. | Autosklo | 211 |
| 13. | Lípa | 211 |
| 14. | Rockets | 207 |
| 15. | Ice Bears | 205 |
| 16. | Panthers | 204 |
| 17. | Raiders | 203 |
| 18. | Bizoni | 202 |
| 19. | Hnanice | 198 |
| 20. | Technika | 196 |
| 21. | Sputnik | 179 |
| 22. | Sokol | 177 |
| 23. | Griffins | 177 |
| 24. | Troskovice | 172 |
| 25. | Všeň | 171 |
| 26. | FALCONS | 169 |
| 27. | Agromex | 168 |
| 28. | Modern Hockey | 166 |
| 29. | O2 Zlín | 166 |
| 30. | CSKA | 163 |
| 31. | Bohemians | 160 |
| 32. | Red Wheels | 158 |
| 33. | Baťovka | 158 |
| 34. | Torpedo | 158 |
| 35. | Luleč | 158 |
| 36. | HC TKN Brno | 156 |
| 37. | WOLVES | 155 |
| 38. | Raptors | 154 |
| 39. | Hipporiders | 154 |
| 40. | Q-foto | 154 |
| 41. | Orli | 150 |
| 42. | Hvězda | 149 |
| 43. | Black Hawks | 147 |
| 44. | Popůvky | 146 |
| 45. | Ekonom | 145 |
| 46. | Sršni | 145 |
| 47. | Kings | 142 |
| 48. | Sokoli | 141 |
| 49. | BULLS | 141 |
| 50. | Medlov | 140 |
| 51. | Modřišice | 138 |
| 52. | BLACK&OLD | 138 |
| 53. | Tučňáci | 138 |
| 54. | Lípa | 137 |
| 55. | Čerti | 135 |
| 56. | Letná | 134 |
| 57. | Strachujov | 132 |
| 58. | Hošťálková | 131 |
| 59. | Písečné | 130 |
| 60. | Reunited | 130 |
| 61. | Bystrička | 129 |
| 62. | Moravský | 127 |
| 63. | Gladiators | 127 |
| 64. | Devil Butts | 127 |
| 65. | Červenka | 124 |
| 66. | Spitfires | 123 |
| 67. | Kačeři | 123 |
| 68. | PIRÁTI | 121 |
| 69. | Zábřeh | 121 |
| 70. | Komárovice | 120 |
| 71. | Siemens | 120 |
| 72. | Kometa | 120 |
| 73. | Včelary | 118 |
| 74. | Sparta | 116 |
| 75. | KWHC | 115 |
| 76. | Hunters | 114 |
| 77. | SSC | 112 |
| 78. | Liberec | 111 |
| 79. | KORMIDLO | 111 |
| 80. | Cabot | 109 |
| 81. | Pan | 108 |
| 82. | Vltavín | 104 |
| 83. | ART | 104 |
| 84. | Kohoutovice | 104 |
| 85. | Šneci | 104 |
| 86. | Tiens | 103 |
| 87. | Devi | 102 |
| 88. | Bastardos | 102 |
| 89. | Střítež n. L. | 101 |
| 90. | ART | 101 |
| 91. | Zvole | 100 |
| 92. | ROTOR | 99 |
| 93. | Ratiboř | 97 |
| 94. | MH Kačeři | 96 |
| 95. | Noel | 95 |
| 96. | Vikings | 94 |
| 97. | KOHOUTI | 94 |
| 98. | Sexy Bonbónky | 92 |
| 99. | Oznice | 92 |
| 100. | Olšovec | 92 |
Odehrané zápasy
Crocodiles
585 Zápasů
585 Zápasů
| 2. | SKA | 487 |
| 3. | B.U.M. | 482 |
| 4. | Sharks 76 | 478 |
| 5. | Lípa | 464 |
| 6. | Torpedo | 463 |
| 7. | Šneci | 459 |
| 8. | Troskovice | 455 |
| 9. | Všeň | 455 |
| 10. | Modřišice | 454 |
| 11. | Performers | 454 |
| 12. | JBS | 451 |
| 13. | Toyota | 440 |
| 14. | Baťovka | 413 |
| 15. | Rockets | 400 |
| 16. | Kozlovna | 393 |
| 17. | Los Bomberos | 381 |
| 18. | Vizovice | 380 |
| 19. | Red Wheels | 378 |
| 20. | Griffins | 369 |
| 21. | Bizoni | 358 |
| 22. | Hnanice | 343 |
| 23. | Luleč | 339 |
| 24. | Predators | 336 |
| 25. | Autosklo | 335 |
| 26. | Bastardos | 335 |
| 27. | Dražovice | 333 |
| 28. | Ice Bears | 332 |
| 29. | CSKA | 331 |
| 30. | Sputnik | 326 |
| 31. | Sokol | 324 |
| 32. | Sršni | 324 |
| 33. | Raptors | 323 |
| 34. | Black Hawks | 323 |
| 35. | Medlov | 321 |
| 36. | FALCONS | 321 |
| 37. | Kings | 312 |
| 38. | Devil Butts | 310 |
| 39. | BULLS | 308 |
| 40. | O2 Zlín | 297 |
| 41. | Popůvky | 297 |
| 42. | ART | 296 |
| 43. | Raiders | 295 |
| 44. | ROTOR | 295 |
| 45. | Červenka | 291 |
| 46. | Lípa | 289 |
| 47. | Rondo | 278 |
| 48. | Hvězda | 275 |
| 49. | Kometa | 268 |
| 50. | Reunited | 262 |
| 51. | Hipporiders | 260 |
| 52. | Ekonom | 259 |
| 53. | Siemens | 259 |
| 54. | Pan | 256 |
| 55. | Icebreakers | 255 |
| 56. | Panthers | 255 |
| 57. | Zvole | 254 |
| 58. | Čerti | 248 |
| 59. | KWHC | 247 |
| 60. | Spitfires | 244 |
| 61. | KLH BRNO | 244 |
| 62. | Q-foto | 243 |
| 63. | Viki | 243 |
| 64. | Tučňáci | 241 |
| 65. | Agromex | 240 |
| 66. | Technika | 236 |
| 67. | Hunters | 235 |
| 68. | HC TKN Brno | 235 |
| 69. | Zábřeh | 235 |
| 70. | Modern Hockey | 228 |
| 71. | MH Kačeři | 223 |
| 72. | Bohemians | 222 |
| 73. | H.A.C. | 221 |
| 74. | SSC | 218 |
| 75. | WOLVES | 213 |
| 76. | Bohuslavice | 213 |
| 77. | Vltavín | 210 |
| 78. | Gladiators | 205 |
| 79. | Židenice | 205 |
| 80. | Orli | 205 |
| 81. | Rusty | 202 |
| 82. | RAJA | 202 |
| 83. | Letná | 201 |
| 84. | Bystrička | 200 |
| 85. | True Edge | 199 |
| 86. | HC Tišnov | 198 |
| 87. | Tiens | 196 |
| 88. | Vikings | 194 |
| 89. | Písečné | 193 |
| 90. | Strachujov | 193 |
| 91. | Lísek | 192 |
| 92. | Mbl | 192 |
| 93. | Sokoli | 188 |
| 94. | BASTR | 186 |
| 95. | Cabot | 185 |
| 96. | BLACK&OLD | 185 |
| 97. | DEVIL BUTTS | 185 |
| 98. | Kačeři | 184 |
| 99. | Letos Naposled | 184 |
| 100. | KORMIDLO | 184 |
Úspěšnost
BT Liberec U10
100%
100%
| 2. | Orlová | 100% |
| 3. | HC BETON | 100% |
| 4. | Telekom | 100% |
| 5. | Jokerz | 100% |
| 6. | Jungmannova | 100% |
| 7. | Tenisti | 100% |
| 8. | Panteři | 100% |
| 9. | Rafani | 100% |
| 10. | Snipers | 100% |
| 11. | Turnov 1931 U10 | 100% |
| 12. | Geretsried | 100% |
| 13. | Tygři | 100% |
| 14. | HG93 | 100% |
| 15. | Plzeň | 100% |
| 16. | Borci | 100% |
| 17. | HC Fox B | 100% |
| 18. | Třinec | 100% |
| 19. | Říčany | 100% |
| 20. | Žďár | 100% |
| 21. | Vítkovice | 100% |
| 22. | Pušky | 100% |
| 23. | Loko | 100% |
| 24. | USA | 100% |
| 25. | Česko | 100% |
| 26. | PUNISHERS | 100% |
| 27. | Čechy | 100% |
| 28. | SEVEROČEŠKY | 100% |
| 29. | JIHOMORAVANKY | 100% |
| 30. | SEVEROMORAVANKY | 100% |
| 31. | Psíci | 100% |
| 32. | České Budějovice | 100% |
| 33. | EVU UKOT | 100% |
| 34. | ŠEVCI NOVÝ KNÍN | 100% |
| 35. | LHK Jestřábi | 100% |
| 36. | Jokivarsi | 100% |
| 37. | Capri-Sun Team | 100% |
| 38. | Select | 100% |
| 39. | BLACK | 100% |
| 40. | Panthers | 100% |
| 41. | Vakovlci Ostrovačice | 100% |
| 42. | Gelezinis Vilkas 200 | 100% |
| 43. | A | 100% |
| 44. | Dynamo | 100% |
| 45. | Patriots | 100% |
| 46. | Russia | 100% |
| 47. | Fenix | 100% |
| 48. | Sport Club | 100% |
| 49. | Králův Dvůr | 100% |
| 50. | EVEREST | 100% |
| 51. | ONY team | 100% |
| 52. | Žilina | 100% |
| 53. | Respono | 100% |
| 54. | BHL | 100% |
| 55. | Žabonosy | 100% |
| 56. | NEVŘEŇ | 100% |
| 57. | SAH | 100% |
| 58. | HC LETCI | 100% |
| 59. | TORDE | 100% |
| 60. | TJZEL | 100% |
| 61. | Utah | 96% |
| 62. | Polička | 95% |
| 63. | Jeleni | 95% |
| 64. | Rus red | 94% |
| 65. | První lajna | 93% |
| 66. | Intelsol | 93% |
| 67. | Veteráni | 93% |
| 68. | SPEI | 92% |
| 69. | AUTO BÁRTA | 91% |
| 70. | Sádek | 91% |
| 71. | HBK Buldogs Brno | 91% |
| 72. | VUT CESA | 91% |
| 73. | Bíteš | 90% |
| 74. | TG | 90% |
| 75. | Mountfield | 90% |
| 76. | Sokol | 90% |
| 77. | Hellfish | 89% |
| 78. | HAS | 89% |
| 79. | Neratovice 2015 | 89% |
| 80. | Moravskoslezský kraj | 89% |
| 81. | Korytná | 88% |
| 82. | Medvědice B | 88% |
| 83. | Panthers | 88% |
| 84. | Rangers | 87% |
| 85. | Baroni | 87% |
| 86. | North | 87% |
| 87. | Černí | 87% |
| 88. | PIRÁTI | 86% |
| 89. | Studenka | 86% |
| 90. | Slatina | 86% |
| 91. | JS 26 | 86% |
| 92. | Vrbětice | 86% |
| 93. | EASY TEAM | 86% |
| 94. | UPB | 86% |
| 95. | CANNONERS | 86% |
| 96. | JIKA | 85% |
| 97. | TATRAN | 85% |
| 98. | Třemošnický Hokejový | 85% |
| 99. | HF LIPICE | 85% |
| 100. | HSK | 84% |
Vítězové a pořadí






