Změny v týmech ZAMHL před novou sezonou
3.8.2016 od Jakub Štětkář, 507x přečteno
Porr Napajedla (v sezoně 2015/2016 – 6. místo)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Hubáček Martin (BUM)
Tománek Radim (BRE)
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Flekač Marek (dříve SKA)
Flekač Petr (dříve SKA)
Plšek Michal (BUM)
-
Nuhlíček Václav (BRE)
Huťťa Matouš (SKA)
Col Jaroslav (VIZ)
Šivel Robert (KOH)
Vajďák Miroslav (VIZ)
Jünger Tomáš (b)
Kopiar Dušan
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Hubáček Martin
Pohanka Jaroslav
Bednařík Josef
Bednařík Vlastimil
Ševeček Jan
Večeřa Jiří
Tománek Radim
B.U.M. Otrokovice (4.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Kubis Michal (SHA)
Langer Daniel (ART)
Fryšták Adam
Julina Jan
Kovařčík Dominik
Mičola Radek (b)
Polišenský Richard (b)
Poslt Radek (b)
Schreiner Vladimír (b)
Grmela Lukáš
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
nikdo
-
Hubáček Martin (NAP)
Plšek Michal (NAP)
Lhotský Tomáš (SNE)
Mičola Petr (KWZ)
Žikovský Pavel (VIZ)
Janečka Michal
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Vaculík Břetislav
Kotas Tomáš
Laščák Václav (b)
Vašut Roman
Sovják Pavel
Jelínek Jan
Špaček Petr
Kotas Tomáš
Oškera Petr (b)
Pokluda Lubomír
Landsfeld Filip
Kubis Šimon
Doležal Dušan
Sovadina Petr
Kubis Michal
Langer Daniel
Fryšták Adam
Julina Jan
Kovařčík Dominik
Mičola Radek (b)
Polišenský Richard (b)
Poslt Radek (b)
Schreiner Vladimír (b)
Grmela Lukáš
Sharks Malenovice (3.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
nikdo
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Würz Tomáš (SKA)
-
Ondra Lukáš (b) (SNE)
Kubis Michal (BUM)
Chmelař Filip (KOH)
Hudeček Ondřej
Nedbal Zdeněk
Norek Igor
Ovčáček Filip
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Bubrinka Petr
Lamper Jan
Hubáček Michal
Chmela Zbyněk
Bačůvka Petr (b)
Klhůfek Pavel
Procházka Aleš (b)
Jankovič Tomáš
Rzesotto Jindřich
Červenka Bronislav
Kovács Jiří
Baťovka Zlín (7.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Plášek Jaroslav
Plšek Radim
Synek Pavel
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
nikdo
-
Sedlář Jan (SNE)
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Fojtík Martin
Lukaštík Josef
Štěpánek Viktor
Plšek Martin
Klok Pavel
Suchý Michal
Vičík Břetislav (b)
Vaculík Jaroslav
Žák Petr
Chaloupka Jan
Zábojník Radek
Plášek Jaroslav
Plšek Radim
Synek Pavel
Coris Vizovice (5.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Col Jaroslav (NAP)
Vajďák Miroslav (NAP
Křižka Tomáš (ART)
Kresta Roman
Kunovský Jan
Pšenčík Michal
Žůrek Michal
Červenka Vlastimil ml.
Kresta Marek
Machů Josef (dříve KOH)
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Kulíšek Richard (dříve VIZ)
Žikovský Pavel (BUM)
-
nikdo
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Holík Tomáš
Šumšal Milan
Gavenda Zdenek
Vymětal Jiří
Polčák René
Žabka Petr
Horák Jan
Heneš Leopold
Heneš Přemysl
Krajňanský Jakub
Col Jaroslav
Kresta Roman
Kunovský Jan
Pšenčík Michal
Žůrek Michal
Červenka Vlastimil ml.
Kresta Marek
Machů Josef
Vajďák Miroslav
Křižka Tomáš
Rudí kohouti Zlín (10.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Dědek Tomáš (dříve BRE)
Chmelař Filip (SHA)
Holba David
Kašpárek Petr (dříve BAT)
Nesvatba Marek (dříve BAT)
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Šivel Robert (NAP)
Škubal Petr (SKA)
-
Kopčil David (SNE)
Mikulenka Miroslav
Podešva František
Sehnal Michael (b)
Škach Jiří
Sukup Pavel
Vojtěšek Pavel
Polach Tomáš
Malík Ondřej
Macháček Roman
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Sabák Jaroslav (b)
Gaba Roman
Kopřiva Jan
Fojtík Karel
Gargulák Jiří
Holčík Jakub
Moravec Libor
Holík Radim
Sedláček Tomáš
Kudla Dalibor
Zálešák Jiří
Dědek Tomáš
Chmelař Filip
Holba David
Kašpárek Petr
Nesvatba Marek
S.K.A. Napajedla (1.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Huťťa Matouš (NAP)
Mrázek Tomáš
Sadil René
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
nikdo
-
Škubal Petr (KOH)
Würz Tomáš (SHA)
Zámečník Jaroslav (ART)
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Kašpárek Stanislav
Pindur Ivo
Chrást Ondřej
Kotásek Michal
Mozola Jindřich
Mitev Pavel
Kebisek Martin (b)
Jančík Lukáš
Pavelák Tomáš
Železník Lukáš
Huťťa Matouš
Mrázek Tomáš
Sadil René
Šneci Otrokovice (9.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Sedlář Jan (BAT)
Lhotský Tomáš (BUM)
Minks Karel
Kopřiva Lukáš
Gala Jan
Mahdal Petr
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Kopčil David (KOH)
Ondra Lukáš (b) (SHA)
-
Trvaj Ondřej (b)
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Mucha Petr
Gruber Jakub
Kopecký Lukáš
Krčma Jiří
Mikeš Radek
Hapal Tomáš
Šturma Karel
Laciga Tomáš
Janiš Radek
Surý Martin
Hapal Roman
Kouřil Martin
Sýkora Pavel
Vopatřil Martin (b)
Sedlář Jan
Lhotský Tomáš
Minks Karel
Kopřiva Lukáš
Gala Jan
Mahdal Petr
Březnice (3.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
nikdo
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Nuhlíček Václav (NAP)
-
Tománek Radim (NAP)
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Gala Václav
Karafiát Jiří
Kadlčák Pavel
Machala Radek
Medek Dan
Skopálek Martin
Chalupa Martin
Mikel Marek
Langer Tomáš
Dragan Tomáš
Táborský Miroslav
Mikel Zdeněk
Heč Zdenek
Fusek Pavel
Slončík Petr
Štefek Karel (b)
Klimek Tomáš
Hořelka Petr
ART Zlín (8.)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Lefan David
Šteffek Martin
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Zámečník Jaroslav (SKA)
-
Langer Daniel (BUM)
Šimurda Ondřej (KWZ)
Jurášek Radim
Křižka Tomáš (VIZ)
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Hlobil Petr
Lefan Jiří st.
Křížan Miroslav
Laštovica Viktor
Lefan Jiří ml.
Žáček Karel
Müller Vilém
Pravda Zdeněk
Balun Oliver
Goňa Lukáš
Vlček Zbyněk
Drešer Richard
Holý Aleš
Lefan David
Šteffek Martin
KWHC Zlín (nováček)
+
(nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Balajka Aleš
Berger Daniel
Blažek Lukáš
Červenka Josef
Forman Marcel
Gurecký Lukáš
Hrubý Michal
Hubáček Pavel
Hulín Marek
Hýbner Pavel
Chovanec Petr
Komárek Michal
Koníček Libor
Kopečný Michal
Krpálek Daniel
Kučera Milan
Kvasnička Petr
Macek Karel
Macháček Roman
Mičola Petr (BUM)
Olšák Lukáš
Piňos Stanislav
Plucis Robin
Polášek Miroslav
Polášek Václav
Ratajský Jiří
Rynda Přemysl
Sandtner Adam
Šimurda Ondřej (ART)
Šmakal Petr
Vaculík Lukáš
Váňa Martin
Vysloužil Josef
(není nutné splnění podmínky „žákovské kategorie“)
Bobál Petr
Fojtík Libor
-
nikdo
(Seznam hráčů týmu, kteří musí splnit podmínku „žákovské kategorie“)
Balajka Aleš
Berger Daniel
Blažek Lukáš
Červenka Josef
Forman Marcel
Gurecký Lukáš
Hrubý Michal
Hubáček Pavel
Hulín Marek
Hýbner Pavel
Chovanec Petr
Komárek Michal
Koníček Libor
Kopečný Michal
Krpálek Daniel
Kučera Milan
Kvasnička Petr
Macek Karel
Macháček Roman
Mičola Petr
Olšák Lukáš
Piňos Stanislav
Plucis Robin
Polášek Miroslav
Polášek Václav
Ratajský Jiří
Rynda Přemysl
Sandtner Adam
Šimurda Ondřej
Šmakal Petr
Vaculík Lukáš
Váňa Martin
Vysloužil Josef