Mistrovství ČR amatérů - divize B

Schůze zástupců týmů ZAMHL

2.7.2012 od Jakub Štětkář, 83x přečteno

27. června 2012 v 18:00 hod. se konala schůzka týmů, nedostavili se zástupci Kohoutů a Napajedel.

Týmy dodají soupisky na schůzku 18. 7. 2012 v 18:00 hod. (viz předchozí informace)

Mužstvo ART předloží ke schválení dva hráče, kteří v minulosti hráli déle než v žákovských kategoriích t.j. dorost případně junioři.

Mužstvo Šneci jednoho hráče za stejných podmínek

Byl zvolen výbor, který se bude starat o chod soutěže. Jsou to: Zdeněk Kamenář, Aleš Jordán, Martin Chalupa.

Schválené změny v pravidlech:

1. K utkání mohou nastoupit pouze hráči se stejnými dresy (myšleno úplně stejné dresy), neplatí pro gólmany. Hráč v jiném nebo podobném dresu nebude připuštěn do utkání.

2. Přestupy v rámci soutěže vždy po odehrané třetině zápasů, pouze po první třetině mohou být doplněni na soupisku max. 2 noví hráči splňující pravidla soutěže.

3. Každý tým musí mít na soupisce dva brankaře a ti mohou v první třetině soutěže nastupovat pouze za vlastní tým.