Statistika brankářů
-
Statistika hráčů
Statistika brankářů
Statistika klubů - góly
Statistika klubů - tresty
Historické statistiky hráčů
Historické statistiky brankářů
| # | Jméno | Team | Soutěž | Reg | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dubský Matěj | MMP | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 5 | 160 | 4 | - | - | 0,80 | 0 | 0 | 0 | - |
| 2. | Martinčič Peter | ADI | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 6 | 240 | 8 | - | - | 1,33 | 0 | 0 | 0 | - |
| 3. | Loucký Filip | DRI | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 3 | 120 | 4 | - | - | 1,33 | 0 | 0 | 0 | - |
| 4. | Guštafík Martin | BAS | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | H+ | 3 | 120 | 4 | - | - | 1,33 | 0 | 0 | 0 | - |
| 5. | Hubačka Ondřej | BAS | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 3 | 120 | 4 | - | - | 1,33 | 0 | 0 | 0 | - |
| 6. | Marek Daniel | VDL | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 7 | 240 | 12 | - | - | 1,71 | 0 | 0 | 0 | - |
| 7. | Málek Tomáš | DIV | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 5 | 160 | 10 | - | - | 2,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 8. | Hanus Libor | DYNH | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 3 | 120 | 6 | - | - | 2,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 9. | Dressler Jakub | NBY | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 5 | 200 | 11 | - | - | 2,20 | 0 | 0 | 0 | - |
| 10. | Luner Ondřej | PAH | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 5 | 200 | 11 | - | - | 2,20 | 0 | 0 | 0 | - |
| 11. | Průcha Richard | BHO | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 5 | 200 | 11 | - | - | 2,20 | 0 | 0 | 0 | - |
| 12. | Vild Pavel | CAR | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 5 | 200 | 11 | - | - | 2,20 | 0 | 0 | 0 | - |
| 13. | Polanský Jakub | KBP | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 6 | 240 | 14 | - | - | 2,33 | 0 | 0 | 0 | - |
| 14. | Štefl Ondřej | DYNH | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 2 | 80 | 5 | - | - | 2,50 | 0 | 0 | 0 | - |
| 15. | Chrástka Josef | CHE | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 6 | 240 | 15 | - | - | 2,50 | 0 | 0 | 0 | - |
| 16. | Schreiner Vladimír | LLC | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | H | 6 | 240 | 18 | - | - | 3,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 17. | Jačman Gabriel | KAP | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 6 | 240 | 18 | - | - | 3,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 18. | Pánek Marcel | HRE | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 5 | 200 | 32 | - | - | 6,40 | 0 | 0 | 0 | - |
| 19. | Strecker Martin | CHE | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 0 | 0 | 0 | - | - | 0,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 20. | Pericat René | DYNH | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 0 | 0 | 0 | - | - | 0,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 21. | Talman Petr | KBP | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 0 | 0 | 0 | - | - | 0,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 22. | Přibyl Michal | HRE | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 0 | 0 | 0 | - | - | 0,00 | 0 | 0 | 0 | - |
| 23. | Vybíral Ondřej | MMP | MCRA_B, Plzeň "B" 2026 | - | 0 | 0 | 0 | - | - | 0,00 | 0 | 0 | 0 | - |






