8.9.2009 od Vladimír Schreiner, 65x přečteno

27. 8. se konala předsezónní schůze vedoucích týmů BALLH.

Na schůzi byly formulovány následující závazné závěry:

Přípravné  zápasy

Týmy mají možnost sehrát vzájemné přípravné zápasy, program. Zápasy se hrají na 3x20 minut hrubého času, řídí je jeden rozhodčí. Délka jednotky je 75 minut.

Platby zápasů

Zápasy se platí (stejně jako v loňské sezoně) L. Grabcovi minimálně 3 dny před utkáním.

Soupisky

Soupisky je nutné odevzdat do poloviny září v Excelu (s rodnými čísly) a vyplnit na internetu. Hráči, kteří jsou na soupiskách oproti loňské sezoně noví musí prokázat, že nejsou registrovaní u ČSLH.

Následujícím registrovaným brankářům byla udělena výjimka a smí startovat v BALLH: Peč Libor, Šedrla Jan, Kölblová Zdeňka (přesto, že jsou registrovaní v minulé sezoně preferovali amatérské soutěže a pravidelně v nich nastupovali).

Disciplinární komise

Byla stanovena nová DK ve složení: Pavelka Milan (Tišnov), Kadaňka Pavel (Tučňáci), Schreiner Vladimír (Luleč), Kachlík František (Bučovice), Dufek Jan (Pančava)

Konfrontace

Hráči musí na utkání nosti průkaz totožnosti pro případnou konfrontaci.

Tým, který nasadí do utkání hráče, který není na soupisce zaplatí: celou cenu utkání, honorář rozhodčím, časomíru a pokutu 500 Kč.