#35 Richard Nesiba, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
0G + 0AKariéra
8Sezón
71Zápasy
1Gólů
6Body
Druhé místo MLMB3 Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 - Kohouti Vesce
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, 2. liga | HC LitohořLIT |
8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHLMB, 2020/21 | HC LitohořLIT |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC LitohořLIT |
13 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC LitohořLIT |
12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC LitohořLIT |
15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Kohouti VesceVES |
8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | Kohouti VesceVES |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | Kohouti VesceVES |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 71 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, 2. liga | HC LitohořLIT |
7 | 350 | 47 | -4 | -200,00 | 6,71 | 0 |
| MHLMB, 2020/21 | HC LitohořLIT |
2 | 100 | 3 | 47 | 94,00 | 1,5 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC LitohořLIT |
11 | 550 | 43 | 375 | 89,71 | 3,91 | 0 |
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC LitohořLIT |
11 | 550 | 36 | 219 | 85,88 | 3,27 | 2 |
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC LitohořLIT |
14 | 700 | 55 | 440 | 88,89 | 3,93 | 2 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 45 | 251 | 84,80 | 5,63 | 1 |
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 25 | 161 | 86,56 | 3,13 | 1 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | Kohouti VesceVES |
5 | 250 | 36 | 145 | 80,11 | 7,2 | 0 |
| Celkem | 66 | 3300 | 290 | 1634 | 86,78 | 4,39 | 6 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, 2. liga | HC LitohořLIT |
7 | 350 | 47 | -4 | -200,00 | 6,71 | 0 |
| Celkem | 7 | 350 | 47 | -4 | -200,00 | 6,71 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2020/21 | HC LitohořLIT |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC LitohořLIT |
13 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2020/21 | HC LitohořLIT |
2 | 100 | 3 | 47 | 94,00 | 1,5 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC LitohořLIT |
11 | 550 | 43 | 375 | 89,71 | 3,91 | 0 |
| Celkem | 13 | 650 | 46 | 422 | 90,17 | 3,54 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC LitohořLIT |
12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML3, MLMB3 2022/2023 | HC LitohořLIT |
11 | 550 | 36 | 219 | 85,88 | 3,27 | 2 |
| Celkem | 11 | 550 | 36 | 219 | 85,88 | 3,27 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC LitohořLIT |
15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Kohouti VesceVES |
8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | Kohouti VesceVES |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 28 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga MB2 23/24 | HC LitohořLIT |
14 | 700 | 55 | 440 | 88,89 | 3,93 | 2 |
| MLMB2, MLMB - 3. liga | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 45 | 251 | 84,80 | 5,63 | 1 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | Kohouti VesceVES |
5 | 250 | 36 | 145 | 80,11 | 7,2 | 0 |
| Celkem | 27 | 1350 | 136 | 836 | 86,01 | 5,04 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | G | A | B | TM | N | NG | N% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | Kohouti VesceVES |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB3, Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 | Kohouti VesceVES |
8 | 400 | 25 | 161 | 86,56 | 3,13 | 1 |
| Celkem | 8 | 400 | 25 | 161 | 86,56 | 3,13 | 1 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
HK Vranín |
8 | 6 | 2 | 0 | 4 |
HC Budíškovice |
8 | 3 | 5 | 0 | -2 |
HC Tornádo |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Kohouti Vesce |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC Krokodýli |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
Lukovští Draci |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Luňáci Dědice |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Pantheři |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Rafani |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
HC Římov |
3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Hasiči Třebíč |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HC Syrovice - Láz |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Novotňák Třebíč |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Orlí Křídla |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Sokol Lesonice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Motáci Třebětice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Lizards Zárubice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Valaši |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Litohoř |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Sršni |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SK Vícenice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Storks Výčapy |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Blížkovice Stars |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Šebkovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám






























