#1 Dalibor Filipský, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Příští zápas
Výsledek
Poslední zápas
28 S, 78,6%Kariéra
8Sezón
9Čistých kont
4,3PR
153Zápasy
Druhé místo MALMB 2021/22 - HC Častohostice
Třetí místo MLMB2 Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 - HC Syrovice - Láz
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, 2. liga | HC Nové SyroviceSYR |
17 | 850 | 69 | 28 | 93,33 | 4,06 | 0 |
| MALMB, 2020/21 | HC Nové SyroviceSYR |
1 | 50 | 7 | 23 | 76,67 | 7 | 0 |
| MALMB, 2020/21 | HC CtidružiceCTI |
2 | 100 | 12 | 65 | 84,42 | 6 | 0 |
| MALMB, 2020/21 | HC ČastohosticeCAS |
1 | 50 | 7 | 32 | 82,05 | 7 | 0 |
| MHLMB, 2021/22 | HC Nové SyroviceSYR |
12 | 600 | 35 | 311 | 89,88 | 2,92 | 1 |
| MALMB, 2021/22 | HC CtidružiceCTI |
19 | 950 | 99 | 606 | 85,96 | 5,21 | 1 |
| MALMB, 2021/22 | HC ČastohosticeCAS |
22 | 1100 | 91 | 612 | 87,06 | 4,14 | 2 |
| ML2, MLMB2 2022/2023 | HC Nové SyroviceSYR |
14 | 700 | 39 | 352 | 90,03 | 2,79 | 2 |
| ML1, MLMB1 2022/2023 | HC ČastohosticeCAS |
18 | 900 | 74 | 439 | 85,58 | 4,11 | 0 |
| MLMB1, Městská liga MB1 23/24 | HC Nové SyroviceSYR |
13 | 780 | 80 | 511 | 86,46 | 6,15 | 1 |
| MLMBS, MLMB Superliga 23/24 | HC ČastohosticeCAS |
13 | 650 | 45 | 349 | 88,58 | 3,46 | 1 |
| MLMB1, MLMB - 2. liga | HC Syrovice-LázSYR |
11 | 550 | 54 | 283 | 83,98 | 4,91 | 1 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC Syrovice - LázSYR |
7 | 350 | 28 | 195 | 87,44 | 4 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC Syrovice - LázSYR |
3 | 150 | 18 | 100 | 84,75 | 6 | 0 |
| Celkem | 153 | 7780 | 658 | 3906 | 86,86 | 4,3 | 9 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, 2. liga | HC Nové SyroviceSYR |
17 | 850 | 69 | 28 | 93,33 | 4,06 | 0 |
| Celkem | 17 | 850 | 69 | 28 | 93,33 | 4,06 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MALMB, 2020/21 | HC Nové SyroviceSYR |
1 | 50 | 7 | 23 | 76,67 | 7 | 0 |
| MALMB, 2020/21 | HC CtidružiceCTI |
2 | 100 | 12 | 65 | 84,42 | 6 | 0 |
| MALMB, 2020/21 | HC ČastohosticeCAS |
1 | 50 | 7 | 32 | 82,05 | 7 | 0 |
| MALMB, 2021/22 | HC CtidružiceCTI |
19 | 950 | 99 | 606 | 85,96 | 5,21 | 1 |
| MALMB, 2021/22 | HC ČastohosticeCAS |
22 | 1100 | 91 | 612 | 87,06 | 4,14 | 2 |
| Celkem | 45 | 2250 | 216 | 1338 | 86,10 | 4,8 | 3 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MHLMB, 2021/22 | HC Nové SyroviceSYR |
12 | 600 | 35 | 311 | 89,88 | 2,92 | 1 |
| Celkem | 12 | 600 | 35 | 311 | 89,88 | 2,92 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML1, MLMB1 2022/2023 | HC ČastohosticeCAS |
18 | 900 | 74 | 439 | 85,58 | 4,11 | 0 |
| Celkem | 18 | 900 | 74 | 439 | 85,58 | 4,11 | 0 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ML2, MLMB2 2022/2023 | HC Nové SyroviceSYR |
14 | 700 | 39 | 352 | 90,03 | 2,79 | 2 |
| Celkem | 14 | 700 | 39 | 352 | 90,03 | 2,79 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMBS, MLMB Superliga 23/24 | HC ČastohosticeCAS |
13 | 650 | 45 | 349 | 88,58 | 3,46 | 1 |
| Celkem | 13 | 650 | 45 | 349 | 88,58 | 3,46 | 1 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB1, Městská liga MB1 23/24 | HC Nové SyroviceSYR |
13 | 780 | 80 | 511 | 86,46 | 6,15 | 1 |
| MLMB1, MLMB - 2. liga | HC Syrovice-LázSYR |
11 | 550 | 54 | 283 | 83,98 | 4,91 | 1 |
| Celkem | 24 | 1330 | 134 | 794 | 85,56 | 5,58 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 25/26 | HC Syrovice - LázSYR |
7 | 350 | 28 | 195 | 87,44 | 4 | 0 |
| MLMB2, Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27 | HC Syrovice - LázSYR |
3 | 150 | 18 | 100 | 84,75 | 6 | 0 |
| Celkem | 10 | 500 | 46 | 295 | 86,51 | 4,6 | 0 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Butchers Třebíč |
13 | 5 | 8 | 0 | -3 |
HCB |
12 | 7 | 5 | 0 | 2 |
HC Lukáš |
11 | 5 | 6 | 0 | -1 |
HC Šebkovice |
10 | 6 | 4 | 0 | 2 |
HC Orlí Křídla |
10 | 5 | 5 | 0 | 0 |
HC Blížkovice Stars |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
HC Westige Stařeč |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 |
Storks Výčapy |
8 | 7 | 1 | 0 | 6 |
HC Vlci Boskovštejn |
8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
SK Vícenice |
8 | 4 | 4 | 0 | 0 |
HC Jaroměřice nad Rokytnou |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 |
HC Sokol Lesonice |
6 | 3 | 2 | 1 | 1 |
HC Medvědi Moravské Budějovice |
6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
HC Litohoř |
5 | 4 | 1 | 0 | 3 |
HC Motáci Třebětice |
5 | 2 | 3 | 0 | -1 |
HC Valaši |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
HC Ctidružice |
4 | 1 | 3 | 0 | -2 |
HC Tornádo |
3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
SK Výrovice |
3 | 1 | 2 | 0 | -1 |
HK Vranín |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
HC Budíškovice |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Hasiči Třebíč |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC Krokodýli |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Lukovští Draci |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Pantheři |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Římov |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Kohouti Vesce |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Lizards Zárubice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám




































