Městská liga Moravské Budějovice - 2. liga 26/27

Divize B      Divize C     
Divize A      Divize C     
Divize A      Divize B     
              
Pavel Antoň
Pavel Antoň

#21 Pavel Antoň

#21 Pavel Antoň

Brankář
#21 Pavel Antoň, jste to vy?

Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.

Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu

Poslední zápas

13 S, 38,5%

Kariéra

8Sezón
0Čistých kont
5,44PR
18Zápasy
Vítěz MLMB3 Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 - HC Budíškovice
Vítěz MLMB3 Městská liga Moravské Budějovice - 3. liga 25/26 - HC Budíškovice

Sezóna 2026/27

0
PR
0
Zápasy
0
Čistých kont
Podrobné statistiky

Fotky

Statistika

Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MLMB3, 3. liga HC BudíškoviceBUD 4 200 21 - - 5,25 0
MHLMB, 2021/22 HC BudíškoviceBUD 7 350 40 196 83,05 5,71 0
ML3, MLMB3 2022/2023 HC BudíškoviceBUD 6 300 29 133 82,10 4,83 0
MLMB2, Městská liga MB2 23/24 HC BudíškoviceBUD 1 50 8 5 38,46 8 0
Celkem 18 900 98 334 81,27 5,44 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MLMB3, 3. liga HC BudíškoviceBUD 4 200 21 - - 5,25 0
Celkem 4 200 21 - - 5,25 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MHLMB, 2021/22 HC BudíškoviceBUD 7 350 40 196 83,05 5,71 0
Celkem 7 350 40 196 83,05 5,71 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
ML3, MLMB3 2022/2023 HC BudíškoviceBUD 6 300 29 133 82,10 4,83 0
Celkem 6 300 29 133 82,10 4,83 0
Statistika brankáře
Soutěž TeamT Z Min OG Zák % PR ČK
MLMB2, Městská liga MB2 23/24 HC BudíškoviceBUD 1 50 8 5 38,46 8 0
Celkem 1 50 8 5 38,46 8 0

Rozpad podle soupeřů

Soupeř Z V P R Score
Luňáci Dědice 4 3 1 0 2
HC Římov 3 1 2 0 -1
HC Pantheři 2 2 0 0 2
HC Tornádo 2 0 2 0 -2
HC Litohoř 1 1 0 0 1
Lukovští Draci 1 1 0 0 1
HK Vranín 1 0 1 0 -1
Kohouti Vesce 1 0 1 0 -1
HC Krokodýli 1 0 1 0 -1
HC Sokol Lesonice 1 0 1 0 -1
HC Rafani 1 0 1 0 -1
HC Valaši 1 0 1 0 -1

Přehled zápasů

.. nahrávám